Προς το περιεχόμενο

Eurogamer: Η Nintendo ετοιμάζει τη mini έκδοση του SNES


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θάτσερ; Εσύ είσαι;;

 

Χτύπημα κάτω από τη μέση!

 

Πολυ επιθεση παιζεις φιλε μου χωρις λογο...Μια κουβεντα ειπαμε με τον bill κι εκλεισε εκει το θεμα.. Οπως ειναι το κλασσικο που ειπες οτι δεν θα πεις(αλλα το ειπες)ο καθεις οτι γουσταρει κανει και το κουμαντο του και τα λοιπα, το ιδιο ισχυει κι εδω...

 

Αυτο με το ρευμα που τοσο σε πειραξε, ενα παραδειγμα ηταν... Και στο αλλο θεμα με τα e-sports νομιζω αρκετα παραδειγματα ειπες κι εσυ αλλα επειδη εβριζες τον αλλο, εφαγες την "επεξεργασια" σου απ τον κυρ mod...

 

Αρα μην ερχεσαι εδω να πεις για το αν κρινουμε την καμπουρα μας η΄οχι, την στιγμη που με το καλημερα ηρθες να κρινεις το τι λεω εγω κι ο ενας κι ο αλλος...

 

Ένα άσχετο παράδειγμα με το άρθρο που δεν υπήρχε λόγος να γράψεις, με βρίσκεις σύμφωνο. Ναι, γιατί ο άλλος που "επεξεργάστηκε" δεν έβριζε. Κάτσε εσύ να διαβάζεις ασυναρτησίες, δικαίωμά σου. Επίσης, το ότι ένας άνθρωπος δεν συμφωνεί με αυτό που έγραψα εγώ και όπως λες επεξεργάστηκα, δεν είναι απαραίτητα λάθος. Απλά για να κρατάμε τους τύπους.

 

Καλησπέρα. Δεν κρίνω αυτούς που θα αγοράσουν αλλά αυτούς που κρίνουν αυτούς που θα αγοράσουν. Inception like, got it? Αρά αν το καλοσκεφτείς κρίνω αυτούς που έχουν ήδη κρίνει κάποιους άλλους. Γεμίσαμε κρίνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αμα εχει το killer instict το πηρα...γιατι ετσι γουσταρω!!!

Πιστευω θα το έχει χαλαρά μαζι με τα άλλα της RARE DK (1,2,3) επισης το βλέπω να έχει MARIO (RPG, WORLD, YOSHI's ISLAND) FZERO , ZELDA ALTTP, SUPER METROID, κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ωραία και καλά, αλλά ποια θα είναι άραγε η τιμή του; Φοβάμαι ότι θα έχει σημαντική διαφορά προς τα πάνω σε σχέση με το NES Mini, ίσως να κάνει και σχεδόν 100 ευρώ . Με τη λογική ότι θα υπάρχει (υπάρχει ήδη) τρομερή προσμονή για τη συσκευή και τη δικαιολογία ότι θα είναι "αναβάθμιση" σε σχέση με το NES Mini. Ίσως έτσι εξηγείται μερικώς (όχι μόνο έτσι, αλλά ίσως παίζει κάποιο ρόλο) η απότομη διακοπή της παραγωγής του NES Mini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω θα το έχει χαλαρά μαζι με τα άλλα της RARE DK (1,2,3) επισης το βλέπω να έχει MARIO (RPG, WORLD, YOSHI's ISLAND) FZERO , ZELDA ALTTP, SUPER METROID, κλπ κλπ

Το εχω παρει day-one με ολα αυτα, να το παιζω με τα αδερφια και το παιδι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παρει day-one με ολα αυτα, να το παιζω με τα αδερφια και το παιδι μου!

 Ε πιστεύω αυτά θα έχει και αλλα πολλά. Πιο εύκολα να βάλει 1st party η Nintendo. Θα δώσει λιγότερα σε licence fees. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια δηλαδή μία κονσόλα emulator με 30 παιχνίδια στα 70€ που μετά από 6 μήνες θα σταματήσει η παραγωγή της και θα πουλιέται 200€ έτσι για το γαμώτο.. σοβαρέψου Nintendo και αποφάσισε τι θα κάνεις να ξέρουμε και εμείς.

 τι θα ηθελες εσυ για να εισαι ευχαριστημένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω βαλει ηδη στις αγγελιες στα 250 ευρω! Οποιος προλαβει!!

Στειλε τον σε μενα τον emulator.

Σε 1-2 χρονια θα φτασει τα 1000 ευρω.

Σε 10 χρονια,  τα 5000 ευρω.

Σε 20 χρονια, πιο ακριβο κι απο πινακα του Μιχαηλ Αγγελου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπημα κάτω από τη μέση!

 

 

Ένα άσχετο παράδειγμα με το άρθρο που δεν υπήρχε λόγος να γράψεις, με βρίσκεις σύμφωνο. Ναι, γιατί ο άλλος που "επεξεργάστηκε" δεν έβριζε. Κάτσε εσύ να διαβάζεις ασυναρτησίες, δικαίωμά σου. Επίσης, το ότι ένας άνθρωπος δεν συμφωνεί με αυτό που έγραψα εγώ και όπως λες επεξεργάστηκα, δεν είναι απαραίτητα λάθος. Απλά για να κρατάμε τους τύπους.

 

Καλησπέρα. Δεν κρίνω αυτούς που θα αγοράσουν αλλά αυτούς που κρίνουν αυτούς που θα αγοράσουν. Inception like, got it? Αρά αν το καλοσκεφτείς κρίνω αυτούς που έχουν ήδη κρίνει κάποιους άλλους. Γεμίσαμε κρίνους.

 

Σχετικοτατο ηταν για την "ασχετη" μικρη παρενθεση των 3-4 ποστ που εγινε στο θεμα...

 

Και οσες παρενθεσεις και αγκιλες και αγκιστρα να βαλεις εξω απο τον "κριτη" (εγω κρινω αυτους που κρινουν κτλ κτλ κτλ οπως ειπες), το αποτελεσμα ειναι οτι κι εσυ κρινεις φιλτατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλουνται οσοι δεν εχουν σκοπο να το αγορασουν να μην ζαλιζουν τους υπολοιπους. Ας φτιαξουν το κινημα ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ να τους δειχνει και το δελτιο ειδησεων του Ε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  1. Metal gear solid
  2. Crash bandicoot
  3. GTA 2
  4. Gex
  5. Tomb Raider
  6. RC Revenge
  7. Tekken
  8. Mortal kombat
  9. Worms Armageddon
  10. Need for speed: Hot pursuit
  11. Doom
  12. Resident Evil
  13. Duke Nukem
  14. Soul Reaver
  15. Abes Exodus
  16. Warcraft 2
  17. Dead or alive
  18. Tenchu
  19. Mega Man
  20. Dino Crisis
  21. Rayman
  22. Final Fantasy
  23. Spyro
  24. Silent Hill
  25. Command and Conquer
  26. Tony Hawk
  27. Medal of Honor
  28. Street Fighter
  29. Driver
  30. Castlevania

 

Και Wipe Out...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως rpg machine η καλύτερη κονσόλα με διαφορά ολων των εποχών. Για να αφήσω για λίγο τα rpg του έπρεπε να βγει το ff7.Μονο αυτό έλειπε απο τη συλλογή του αν και το 6 ήταν καλυτερο για μένα

Υπάρχει το FFVII στο snes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...