Προς το περιεχόμενο

Call of Duty WWII [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα crates για τα zombies ειναι pve content, στο pvp τι γινεται  σε αντιθεση με το p2w battelfront 2? τα lootcrates στο cod ειναι μονο cosmetic στο pvp του

 

το παιχνιδι το εχω και για pc και ps4, αλλα αμα δεν ξερουμε και ειμαστε haters, ετσι ειναι, και κατσε κραζε το cod γτ δεν εχεις ιδεα, τραβα παιζε battlefront 

 

με τρολακια και haters δεν ασχολουμαι, αν δεν σου αρεσει μην σπαμαρεις το τοπικ με οτι σου κατεβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 636
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

gVlgXnt.jpg

 

κατσε λεει να δεις τον αλλο να ανοιγει 3 loot box 

Η ολη pic ειναι για r/cringe, που καταντησε το cod πραγματικα..

 

 

τα crates για τα zombies ειναι pve content, στο pvp τι γινεται  σε αντιθεση με το p2w battelfront 2? τα lootcrates στο cod ειναι μονο cosmetic στο pvp του

 

το παιχνιδι το εχω και για pc και ps4, αλλα αμα δεν ξερουμε και ειμαστε haters, ετσι ειναι, και κατσε κραζε το cod γτ δεν εχεις ιδεα, τραβα παιζε battlefront 

 

με τρολακια και haters δεν ασχολουμαι, αν δεν σου αρεσει μην σπαμαρεις το τοπικ με οτι σου κατεβει

Λυστε τις διαφορες σε κανα 1v1 να δουμε και τι ψαρια πιανεις αφου γραφεις και συνεχεια στο pc section..  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για την εταιρία που πατεντάρει matchmaking με focus να σε push να ξοδέψεις extra φράγκα, οποτε tbh τίποτα δεν μου φαίνεται περίεργο πια όταν μιλάμε για τέτοιου είδους εταιρίες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για την εταιρία που πατεντάρει matchmaking με focus να σε push να ξοδέψεις extra φράγκα, οποτε tbh τίποτα δεν μου φαίνεται περίεργο πια όταν μιλάμε για τέτοιου είδους εταιρίες.

Με τόσα shift - alt που έκανες για αυτό το μήνυμα εγώ στη θέση σου θα είχα σπάσει το πληκτρολόγιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ChimairaX

Μάλλον η υπομονή δεν είναι από τα προτερήματα σου buddy :P μιλάμε για 3 λέξεις, μια συντομία, και μια που δεν μεταφράζεται :D Αλλα αφού ανησυχείς τόσο για την υγεία του πληκτρολογίου μου θα σου πω ότι δεν χρειάστηκε κανένα shift+alt γιατί δεν έχω ελληνικά στο keyboard οποτε κοιμήσου ήσυχα ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα να παιξω και εγω λιγο.

Εν τω μεταξυ το slider που δειχνει το vrm usage,ειναι λιγο εκτος πραγματικοτητας.

Τα βαζω ολα τερμα,τα fps μου (τουλαχιστον μεχρι εκει πυο δε κρασαρει) ειναι πολυ καλα,αλλα απλα γεμιζει τη vram και μετα κρασαρει.

Η πλακα ειναι οτι το slider λεει για 3,5 gb vram  :P

Τωρα πως καταφερνει και γεμιζει και τα 8.Υποθετω χαμηλωνω γραφικα μεχρι να βγει update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πρεπει να ναι θεμα vram.

Εκανα δοκιμες και απενεργοποιησα μεταξυ αλλων και μια επιλογη για prerendered rays αν θυμαμαι καλα που ετρωγε αρκετη ραμ.

Παλι τα ιδια.Θεμα drivers ειναι,γιατι κολλαει το συμπαν ολο.Στη μια φορα που καταφερα να το γλιτωσω χωρις reset,δεν αναγνωριζε καν τη καρτα γραφικων μετα και μεχρι να κανω restart  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι έχεις κάνει, ακόμα και με αυτές τις επιλογές ενεργοποιημένες(Που τρώνε μπόλικη VRAM) δεν υπάρχει κανένα θέμα σε 8άρες κάρτες. Εγώ το έπαιξα με τους Quadro 388.16, που είναι ίδιοι με τους GeForce 388.13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω.

Πλεον το εντοπισα το προβλημα σε 2 επιλογες για τα shadows.Με το που τις ενεργοποιω μετα απο λιγο γιοκ.

Θα το βαλω να κανει και ενα check integrity μπας και.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...