Προς το περιεχόμενο

Δώρο γενεθλίων για φίλο σε στρατιωτική σχολή


takatakaros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας! Ενας φίλος μου που σπουδαζει σε στρατιωτικη σχολη και το γουσταρει αυτο ( :P ) εχει γενεθλια. Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο δωρο συμβολικο που να σχετιζεται με αυτο ειτε κατι πιο γενικο. Max budget 15€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας! Ενας φίλος μου που σπουδαζει σε στρατιωτικη σχολη και το γουσταρει αυτο ( :P ) εχει γενεθλια. Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο δωρο συμβολικο που να σχετιζεται με αυτο ειτε κατι πιο γενικο. Max budget 15€.

Με 15 μόνο δύσκολο.

 

Δες Μοναστηράκι κάτι σε ξιφίδια, σήματα κτλ. Αν βρεις κάποιο μαχαίρι, ή ακόμα καλύτερα ένα μαχαίρι με μια κρητική μαντινάδα αν έχεις έστω και μακρινή σχέση με Κρήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας! Ενας φίλος μου που σπουδαζει σε στρατιωτικη σχολη και το γουσταρει αυτο ( :P ) εχει γενεθλια. Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο δωρο συμβολικο που να σχετιζεται με αυτο ειτε κατι πιο γενικο. Max budget 15€.

ενα καλο ζευγαρι ακουστικα για μουσικη οταν εχει σκοπετο υπηρεσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φτιαξε του ενα καλαθι περιποιησης με υποαλλεργικο αφρο ξυρισματος, αυτογυάλιστο βερνικι παπουτσιων και μωρομαντηλα, απο το army-shop.

Επεξ/σία από Θεkλα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα φοίνικα (φυτό) και ένα μπιτονι βενζίνη. Πάνε σπίτι του, πες "'Έκπληξη!", λούσε τον φοίνικα με βενζίνη και λαμπάδιασε το. Πιστεύω θα το εκτιμήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το υπεροχο μπλουζάκι

 

μόνο 14€

 

http://www.armycamp.gr/%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%BF-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BA%CE%BF%CF%83-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%83-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CE%BD%CE%B5%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%83

 

 

0010008_-.jpeg

  • ΜΑΚΟ ''ΤΟΥΡΚΟΣ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΝΕΚΡΟΣ'' ΣΤΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ
  • ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΑΜΠΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ''ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΤΑ ΙΕΡΑ ''
  • 100% ΒΑΜΒΑΚΕΡΟ 
  • ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ
  • ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
  • ΔΙΑΣΤΑΣΟΛΟΓΙΟ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...