Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διανομή του Windows 10 Mobile Creators Update


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγώ , όπως γράφω παραπάνω με ένα 730 είμαι εδώ και 2  χρόνια.Μια χαρά πάει .Amoled οθόνη , αποσπώμενη μπαταρία (σήμερα θεωρείται μεγάλο πλεονέκτημα ..τι να πεις) , πολύ καλή κάμερα .Είχα δώσει το τρομερό ποσό  των 140 ευρώ .Έχουμε μείνει λίγοι στα παράθυρα , αλλά καλύτερα , στο τέλος  θα γνωριστούμε και με τον μπιλλάκο , που θα μας στέλνει και ευχετήριες κάρτες κάθε Χριστούγεννα. Ενώ από τους μηλάνθρωπους  ποιους σου στέλνει  κάρτα? Μόνο να σε ξεζουμίζουν θέλουν . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το 730 και θα συμφωνησω μαζι σου.δεν τις μπορω τις μεγαλες οθονες.μπορεις να μου πεις την διαδικασια για το update μεσω insider και αν αλλαξε κατι στο κινητο σου σε αισθηση;

Θα πας στις ρυθμίσεις, αναβαθμίσεις, πρόγραμμα Insider και θα επιλέξεις το Release Preview. Αυτό μόνο θέλει και θα παίρνεις όλα τα μελλοντικά stable updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας στις ρυθμίσεις, αναβαθμίσεις, πρόγραμμα Insider και θα επιλέξεις το Release Preview. Αυτό μόνο θέλει και θα παίρνεις όλα τα μελλοντικά stable updates.

ενταξει το εκανα.οποτε τωρα απλα περιμενω οταν και οποτε κατεβασει το update σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εβρισκε τιποτα.εβαλα χωρα αμερικη αλλα και παλι δεν βρισκει ενημερωση.θα το αφησω ετσι μηπως καποια στιγμη το κανει μονο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει κάποιος άλλος προβλημα με το Bluetooth μετα το update? Σταμάτησε να συνδέεται στο αυτοκίνητο για ομιλία. Μονο με profile μουσικής συνδέεται και κανει πολλές αποσυνδεσεις μονο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...