Προς το περιεχόμενο

Λιποδιαλιτες, χάπια Η σκόνη;


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τιποτα, πεταμενα λεφτα οι λιποδιαλυτες

Ανάλογα την περίπτωση... Τεσπα αν θες απαντάς στο ερώτημα. Για να σου φύγει η περιέργειά μου τα κάνουν δώρο για 3 μηνες, αν δεν δουλέψει δεν παίρνω μετά και τέλος, το θέμα είναι τι να διαλέξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα την περίπτωση... Τεσπα αν θες απαντάς στο ερώτημα. Για να σου φύγει η περιέργειά μου τα κάνουν δώρο για 3 μηνες, αν δεν δουλέψει δεν παίρνω μετά και τέλος, το θέμα είναι τι να διαλέξω;

 

Ακου τον Spect και τσαμπα να ειναι δεν κανουν τιποτα. Καποια απο αυτα που παιζουν με θυροειδη και δουλευουν λιγο , αλλα αν εχεις θυροειδη και δεν το ξερεις θα εχεις προβλημα. Γενικα δεν κανουν τιποτα , οι λιποδιαλυτες δουλευαν οσο ειχαν μεσα εφεδρινη απο οταν απαγορευτηκε η εφεδρινη και αφαιρεθηκε απο τα συστατικα δεν κανουν τιποτα. Φαε σωστα και θα δεις αμεσα αποτελεσματα. Το δυσκολο ειναι παντα το φαι οχι η γυμναστικη και για να απαντησω στο ερωτημα σου η σε σκονη να τα παρεις η χαπια το ιδιο πραγμα ειναι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακου τον Spect και τσαμπα να ειναι δεν κανουν τιποτα. Καποια απο αυτα που παιζουν με θυροειδη και δουλευουν λιγο , αλλα αν εχεις θυροειδη και δεν το ξερεις θα εχεις προβλημα. Γενικα δεν κανουν τιποτα , οι λιποδιαλυτες δουλευαν οσο ειχαν μεσα εφεδρινη απο οταν απαγορευτηκε η εφεδρινη και αφαιρεθηκε απο τα συστατικα δεν κανουν τιποτα. Φαε σωστα και θα δεις αμεσα αποτελεσματα. Το δυσκολο ειναι παντα το φαι οχι η γυμναστικη και για να απαντησω στο ερωτημα σου η σε σκονη να τα παρεις η χαπια το ιδιο πραγμα ειναι.

Αυτος που τα φέρνει από Αμερική είναι γυμναστής ΤΕΦΑΑ.. δεν μιλάμε για έμπορο, είναι φίλος απλά μου είπε αν θέλω για να φύγει πιο γρήγορα το λίπος από κοιλιά.

Σε αυτόν πάντως 15 χρόνια δουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος μάλλον θα κάνει και διατροφή και θα κάνει και σοβαρή γυμναστική. Χωρίς αυτά δεεεεεν.

 

Επισης ΔΕΝ μπορείς να διώξεις τοπικό λίπος κι αυτο ειναι αντικειμενική πραγματικότητα. Δεν υπάρχουν ουτε συμπληρώματα ουτε τροφές ουτε ασκήσεις για τοπικό χάσιμο λίπους. Απλώς αν πχ θες να χάσεις λίπος στους γλουτούς και τους δουλεύεις συχνά, οσο αναπτύσσονται οι μύες , ο λιπώδης ιστός υποχωρεί.

 

Κατα τ αλλα υπάρχουν λιποδιαλύτες και λιποδιαλύτες. Απο το "απλό" cla ως τα θερμόγεννητικά. Κι επειδή -αν έχω καταλάβει καλα- δεν είσαι κανας εικοσάρης πρόσεχε καλα το θεμα καρδιά σε τέτοια περίπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος μάλλον θα κάνει και διατροφή και θα κάνει και σοβαρή γυμναστική. Χωρίς αυτά δεεεεεν.

 

Επισης ΔΕΝ μπορείς να διώξεις τοπικό λίπος κι αυτο ειναι αντικειμενική πραγματικότητα. Δεν υπάρχουν ουτε συμπληρώματα ουτε τροφές ουτε ασκήσεις για τοπικό χάσιμο λίπους. Απλώς αν πχ θες να χάσεις λίπος στους γλουτούς και τους δουλεύεις συχνά, οσο αναπτύσσονται οι μύες , ο λιπώδης ιστός υποχωρεί.

 

Κατα τ αλλα υπάρχουν λιποδιαλύτες και λιποδιαλύτες. Απο το "απλό" cla ως τα θερμόγεννητικά. Κι επειδή -αν έχω καταλάβει καλα- δεν είσαι κανας εικοσάρης πρόσεχε καλα το θεμα καρδιά σε τέτοια περίπτωση.

Καρδια ; είπαμε είναι σε μορφή σκόνης και παίρνει αυτός πάνω από 2 χρόνια το συγκεκριμένο.

Αμα ειναι τεφατζης ο φιλος να τον ακους. Ξερουν πολυ καλα οι τεφατζηδες.

Επειδή το λες ειρωνικά, ποιους να ακούω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καρδια ; είπαμε είναι σε μορφή σκόνης και παίρνει αυτός πάνω από 2 χρόνια το συγκεκριμένο.

 

Επειδή το λες ειρωνικά, ποιους να ακούω;

Κανεναν που υποσχεται μαγικες φορμουλες και γρηγορα αποτελεσματα

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πως έκαψα λίπος με πρωτεΐνη τότε πριν 4 χρόνια τοπικά; αβέρτα κοιλιακούς στο γυμναστήριο και done. Τώρα όμως θέλω κάτι πιο γρήγορο.

Κανεναν που υποσχεται μαγικες φορμουλες και γρηγορα αποτελεσματα

Ανάλογα το γρήγορα... Σε 2 μήνες τότε μόνο με πρωτεΐνη είχαν φανεί οι κοιλιακοι.

Το γρήγορα πως το λες εσύ;

 

Δηλαδή με ένα scoop την ημέρα πριν το γυμναστήριο παίζει να πάθω έμφραγμα αυτό λέτε; αυτοί παίρνουν 3 φορές την ημέρα επί χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω μακρυα απο τετοια για να χεις την υγεια σου, για 5 χρονια πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και ειχε ενα τυπο καθε καλοκαιρι χωρις ιδιαιτερη προπονηση εκανε το σωμα κοματια,ελα ομως που επινε εφεδρινη και επαθε καρδιακο στο τελος 30 χρονων με καρδια ,με αυτα δεν παιζουμε....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω μακρυα απο τετοια για να χεις την υγεια σου, για 5 χρονια πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και ειχε ενα τυπο καθε καλοκαιρι χωρις ιδιαιτερη προπονηση εκανε το σωμα κοματια,ελα ομως που επινε εφεδρινη και επαθε καρδιακο στο τελος 30 χρονων με καρδια ,με αυτα δεν παιζουμε....

Αυτος έπαιρνε και από φλέβα, εδώ μιλάμε για ένα scoop την ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να πάρω χάπια η σκόνη ;

 

Αμα δε κόψεις τ'αλάτι και ν'αρχίσεις αερόβια,θα καταντήσεις Παοκτζής. :devil:

Με πλασίμπο πρωτάθλημα δε βλέπεις.

 

7Asd91s.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vairass σου έχουν απαντήσει 10 άτομα το ίδιο πράγμα. Δουλειά με σκόνες/χάπια ΔΕΝ θα κάνεις. Όπως επίσης και το επιχείρημα έχει τελειώσει ΤΕΦΑΑ , τα φέρνει από Αμερική, τα παίρνει 35 χρόνια δεν ευσταθεί. Αν θέλεις να ακούσεις απλά μια συγκαταβατική απάντηση πες το να την ακούσεις. Για πιο εξειδικευμένες απαντήσεις πρέπει να αναφέρεις -σύσταση χαπιών/σκόνης -εταιρία παραγωγής και να αποδεχτείς ότι τοπικά ΔΕΝ υπάρχει τρόπος να χάσεις λίπος εκτός αν κάνεις λιποαναρρόφηση. 

Επίσης κατά 90% έδρασε η άσκηση που αναφέρεις ότι έκανες για να "φανούν" οι κοιλιακοί σου παρά το ένα scoop πρωτεΐνης ( ελπίζω τότε έστω να έπαιρνες >99% πρωτεΐνη )

Αυτά φιλικά. Πρόσεχε την υγεία σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...