Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aμα εξαιρέσουμε από το fight την "δωδεκάχρονη" Ciri που δίνει μπουνίδια και τα ρούχα της Yen από το Zara, jfc, τότε θυμίζει Blaviken, το οποιο ήταν το καλύτερο fight scene. Δυστυχώς όμως το μονο που καταφέρνει να κάνει το trailer είναι να με εκνευρίζει, θυμίζοντας μου το ποσο καλή θα μπορούσε να ήταν άμα μένανε πιστοί στο source material.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

παντως η μικρη...εχει μεγαλωσει...just saying 😛

Πάντα η πιτσιρικα ήταν πολύ μεγάλη για τον ρολο, το οποιο το καταλαβαίνω γιατί λένε ότι είναι δύσκολο να δουλεύεις με πιτσιρίκια, αλλα άμα μπορεί η Dafne Keen, τότε σίγουρα θα μπορούσαν να βρούνε και αυτοί μια αντίστοιχη. Γενικά το casting πέρα, από Tissaia, Stregobor και Dijkstra είναι κακό imho. Που προσωπικά ούτε ο Henry μου αρέσει σαν Geralt, εμφανισιακά, αλλα παίζει τόσο καλά, που απλά προσπερνάς το εμφανισιακό. Κάτι που δυστυχώς δεν ισχύει για τους υπολοιπους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι δε κάνει ο Καβιλης για Gerald. Απλά είναι όλη η σειρά μόνος του 🤣

Μόλις φύγει θα γίνει πραγματικότητα και το όνειρο καποιων παιχνιδοπαιχτων. Η σειρά θα πιάσει πάτο. Εκτός και αν....έρθει κάποιος καλύτερος...Υπάρχει άραγε;;

Επεξ/σία από pontez2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Που προσωπικά ούτε ο Henry μου αρέσει σαν Geralt, εμφανισιακά, αλλα παίζει τόσο καλά, που απλά προσπερνάς το εμφανισιακό. Κάτι που δυστυχώς δεν ισχύει για τους υπολοιπους.

 

1 ώρα πριν, pontez2 είπε

Ναι δε κάνει ο Καβιλης για Gerald. Απλά είναι όλη η σειρά μόνος του 🤣

Μόλις φύγει θα γίνει πραγματικότητα και το όνειρο καποιων παιχνιδοπαιχτων. Η σειρά θα πιάσει πάτο. Εκτός και αν....έρθει κάποιος καλύτερος...Υπάρχει άραγε;;

Κάτι άλλο γράφει ο φίλος @{TDi}Dj2k..infc και είναι εύκολο να το καταλάβεις (το έχεις καταλάβει αλλά...). 

Επέτρεψε σε κάποιους που έχουν περάσει ατελείωτες ώρες στα παιχνίδια και τα βιβλία του κόσμου του Witcher να έχουν την άποψη τους και ας μην αρέσει στην υπόλοιπη μάζα (ας ήμαστε και μειοψηφία δεν πειράζει). Για εμάς δεν θέλαμε να είναι όπως τους υπόλοιπους μία ακόμα "καλή" σειρά την βλέπουμε περνάμε την ώρα μας και πάμε παρακάτω.

Φιλικά πάντα. 

 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, liakinen said:

Κάτι άλλο γράφει ο φίλος

Thanks bud, αλλα μην ανησυχείς, δεν διαβάζω εδώ και καιρό. Η λίστα μου είναι μεγαλύτερη από του Schindler. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρχικά καλά θα κάνετε κάποιοι να προσέχετε τις εκφράσεις σας. 

Αναφορά ασφαλως και αναμένω τη συγνωμμη του @{TDi}Dj2k..infc 

Οπως έχω γράψει δεκάδες φορές, εδω κρινουμε τη σειρά και οχι το παιχνίδι. Καταλαβαίνω οτι ισως δεν γινεται, οποτε δεχτειτε και την αντιθετη άποψη. 

Απο τον εν λογω χρηστη μονο ειρωνία λαμβάνω οταν γράφω κάτι θετικο για τη σειρά, οπως και απο άλλους που κρινετε βάσει του παιχνιδιου. Για αυτο και αποφευγω να γράφω εδω. Ωστοσο το να λες οτι η σειρά δεν ειναι καλή επειδη το παιχνίδι ειναι 'ετσι, δεν αποτελεί επιχειρημα.

Οπως μου φάνηκε αστείο για το οτι ο Καβιλης δεν άρεσε εμφανισιακά στον φιλο τη στιγμη που η συντριπτική πλειοψηφία έχει αποδεχτεί πως δε θα μπορουσαν να βρουν καλυτερο. 

40 λεπτά πριν, liakinen είπε

Κάτι άλλο γράφει ο φίλος @{TDi}Dj2k..infc και είναι εύκολο να το καταλάβεις (το έχεις καταλάβει αλλά...). 

Κατάλαβα αυτο που έγραψε. Αν μιλάτε άλλη γλωσσα, θυμηθειτε οτι διαβάζουν και άλλοι και σχολιάζουν καθαρά πάνω σε αυτο που διαβάζουν και οχι σε αυτο που μπορει να υποννοειτε.

Επεξ/σία από pontez2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 minutes ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Thanks bud, αλλα μην ανησυχείς, δεν διαβάζω εδώ και καιρό. Η λίστα μου είναι μεγαλύτερη από του Schindler. :P

Τέτοια να ακούω και θα τρώτε quote στην μάπα από εκεί που δεν το περιμένετε 😋 θα πρέπει να βάλετε και μένα στην λίστα χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pontez2 είπε

Ποια μειοψηφία? Που πάμε να γράψουμε καλο λογο και πέφτουν γελάκια? 

Χωρίς να είμαι καθόλου σίγουρος για αυτό που θα γράψω (βαριέμαι να ψάχνω) γενικά μιλώντας εμείς των παιχνιδιών ήμαστε η μειοψηφία σε σχέση με την σειρά. Τα γελάκια αφορούν το φόρουμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...