Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για εμένα η σειρά ξεκίνησε εξαιρετικά. Η πρώτη σεζόν ήταν ανέλπιστα καλή, ενώ η δεύτερη ελαφρώς κουραστική και ολίγον meh. Για την τρίτη περιμένω μεν, δεν ανυπομονώ δε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Vlad27 είπε

Για εμένα η σειρά ξεκίνησε εξαιρετικά. Η πρώτη σεζόν ήταν ανέλπιστα καλή, ενώ η δεύτερη ελαφρώς κουραστική και ολίγον meh. Για την τρίτη περιμένω μεν, δεν ανυπομονώ δε.

Τι θες και εσύ και χώνεσαι άσε μας να μαλώσουμε με την ησυχία μας😋 

Με παιχνίδια και βιβλία έχεις ασχοληθεί; πρόσεχε τι θα απαντήσεις 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liakinen είπε

Τι θες και εσύ και χώνεσαι άσε μας να μαλώσουμε με την ησυχία μας😋 

Με παιχνίδια και βιβλία έχεις ασχοληθεί; πρόσεχε τι θα απαντήσεις 😊

Χαχαχαχαχα από τις καλύτερες απαντήσεις που έχω πάρει σε φόρουμ. Θα σας αφήσω ήσυχους παιδιά, εγώ γαμπρός είμαι τυχαία πέρασα. 

Τα παιχνίδια τα έχω λατρέψει και τα 3, το δεύτερο μάλιστα το έχω αγορασμένο εις διπλούν. Με τα βιβλία από την άλλη δεν έχω ασχοληθεί καθόλου αν και θα το ήθελα πολύ. Τώρα βέβαια το πουλάκι πέταξε, αν δεν πάει ο μπέμπης σχολείο χρόνος να κάνω οτιδήποτε δε μένει.  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vlad27 είπε

Τα παιχνίδια τα έχω λατρέψει και τα 3, το δεύτερο μάλιστα το έχω αγορασμένο εις διπλούν. Με τα βιβλία από την άλλη δεν έχω ασχοληθεί καθόλου αν και θα το ήθελα πολύ. Τώρα βέβαια το πουλάκι πέταξε, αν δεν πάει ο μπέμπης σχολείο χρόνος να κάνω οτιδήποτε δε μένει.  

Αφού πρόλαβες και έπαιξες το 3 που ήταν και τεράστιο τότε είσαι φουλ κομπλέ και μπορείς να πάρεις μέρος στην συζήτηση 😋

Το τέταρτο μέρος όταν και αν βγει βλέπω να το παίζει ο μπέμπης που τότε θα είναι μουστακαλής 😄 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, θα έχουμε πάρει και καινούριο πισι ως τότε!!!! Πέραν της πλάκας τα παιχνίδια είναι κορυφή όχι μόνο στην κατηγορία τους, αλλά στο gaming στο σύνολό του. Από την άλλη η σειρά είναι μια καλή fantasy σειρά που βλέπεται ευχάριστα αλλά δε μνημονεύεται όπως το GoT. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vlad27 είπε

Από την άλλη η σειρά είναι μια καλή fantasy σειρά που βλέπεται ευχάριστα

Καλά το πήγαμε μέχρι τώρα μην ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, liakinen είπε

Καλά το πήγαμε μέχρι τώρα μην ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη 😋

Κοίτα άμα συγκρίνουμε την σειρά με το animation και το spin-off τότε ναι, η σειρά είναι fine. Aμα συγκριθεί με τις υπόλοιπες epic fantasy σειρές τότε είναι στην καλύτερη μετριότατη. Aμα συγκριθεί με οποιαδήποτε άλλη σειρά, τότε είναι για τα πανηγύρια. Τέλος, άμα κριθεί ως adaptation, τότε μονο με eyelids βλέπετε, καθώς παρακαλάς να βάλουν τέλος στο μαρτυρίου σου. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.eurogamer.net/the-witchers-meta-transition-from-cavill-to-hemsworths-geralt-will-be-flawless

Είμαι σίγουρος ότι αλληλοσυγχαίρονται για το τι καταπληκτικό και θεσπέσιο σκεφτήκανε και γράψανε. Ο Σαπκοβσκι θα κλαίει σε μια γωνία που δεν το έγραψε ο ίδιος πριν από εμάς

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε να ήταν ο Κρις Χέμσγουορθ να πεις άντε να του δώσω μία ευκαιρία. Ο μικρός αδερφός είναι σαν το 

image.png.555298c940dc0acee72f03b5fac6b43e.png

Μέχρι και η Χάνα Μοντάνα τον χώρισε 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...