Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια από τα ίδια και εγώ. Το ξεκίνησα χθες βλέποντας το πρώτο επεισόδιο και παρόλο που είχα χαμηλές προσδοκίες εξεπλάγην ευχάριστα. Είναι αλήθεια ότι υπάρχει μια "φθήνια" στο look αλλά ουσιαστικά είναι πραγματικά witcher, από τη μουσική μέχρι την απεικόνιση του Geralt από τον superman που πραγματικά τον κάνει άψογα. Τρόπος ομιλίας, κινήσεις, μάχη, είναι ίδιος ο κιαρατάς. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Μια προχειροτητα ειναι. θα σας προτεινα να μην χανετε τον χρονο σας με το Witcher, και να δειτε το The Messiah σειρα netflix και αυτο. Καμια σχεση το θεμα αλλα αξιζει. Εχει και ενα grand S1 finale :) 

To witcher το σταματησα στο τριτο επεισοδιο, συμφωνω με πολλα που ειπωθηκαν αλλα κυριως απλα δεν ειναι για εμενα. Οσο για το messiah αν δεν εισαι καθε κυριακη εκκλησια και δεν εχεις τα αναλογα πιστευω και αυτο δεν βλεπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

56 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Πρώτη εύστοχη διαφήμιση μετά από καιρό 😂 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Screenshot_20200113_142441_com.android.chrome.jpg.6e86ee821d9df746602896f4fc8beef6.jpg

Εύγε Google

Παλι κοπηκε το messiah. Επιβεβαιωθηκε η ταινια :) 

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο επεισόδιο χθες και οι εντυπώσεις θετικότατες. Μέχρι τη μέση είχα βαρεθεί λίγο, αλλά το τελευταίο μισό, είχε καταιγιστικές εξελίξεις που σε κάνουν να ανυπομονείς για τη συνέχεια!

Εν τω μεταξύ ο ηθοποιός έχει γίνει αντιγραφή επικόλληση από τα παιχνίδια! Ίδια εμφάνιση, ίδιο σουλούπι, ίδιο βλέμμα, ίδια φωνή! Τρομακτική μεταμόρφωση. Φαίνεται πως ο Cavill (για να μη πω Cavlil) είναι τέρμα πωρωμένος με αυτό το ρόλο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι ο Cavil είναι ο κύριος παράγοντας που κάνει τη σειρά να ξεχωρίζει θετικα.

Κατάφερε να ενσαρκώσει τον χαρακτήρα όπως τον γνωρίσαμε στα video games.

Μέχρι και το βάδισμα αντέγραψε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Απο το 1:27 και μετά εκπομπή απο gamers, για το πως είδαν την σειρά.

Με λίγα λόγια, το είδαν φτωχό και μάπα... 

 

Επεξ/σία από Bermudakias33
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την τέλειωσα και εγώ. Καλή, περιμένω 2η σεζόν και περιμένω να δω περισσότερα από aard και axii powers (μια φορά νομίζω). Για το budget τα έχουμε ξαναπεί, αν το budget αρκούσε, θα είχαμε τρελαθεί με το Mandalorian, αλλά δεν αρκεί (και δεν τρελάθηκε κανείς μαζί του). Βασικά, το μεγάλο budget δεν είναι καν προαπαιτούμενο, κατά την άποψή μου, αλλά δεν μπορεί να απουσιάζει και εντελώς.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...