Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα ουτε σε ολα τα παιχνιδια ο Geralt ειναι με μεγαλο/εντονο μουσι.

Ειναι ενα απο τα δυο πραγματα που μπερδευουν οι περισσοτεροι μεταξυ παιχνιδιων/βιβλιων,το μουσι και το εαν κουβαλαει 2σπαθια στην πλατη.

Πιο πολυ η συγκριση γινεται με το 3ο παιχνιδι που ειναι και το πιο προσφατο/γνωστο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, afragorn είπε

Ρε πως έκαναν έτσι την Triss;;;;  Σα τη θεία μου τη Ρίτσα τη κομμώτρια! ΕΛΕΟΣ! Τη "κοπελάρα" την είχαν βάλει μέχρι και στο Πολωνικό Playboy και τώρα η σειρά μας έδωσε αυτή;;;  😭😭😭

πηγη; for educational reasons. 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sabeas είπε

μαλλον δεν εχει διαβασει τα βιβλια οποιος το γραψε... ο geralt δεν ειναι κακομουτσουνος οπως λεει, συστηματικος γαμ*κουλας ειναι και στα βιβλια, κατι του βρισκουν ολες. Και η yennefer ειναι λιιγο πιο ασχημη σε σχεση με αλλες μάγισσες, οχι "flawed beaty". Μεχρι εκει διαβασα μετα βαρεθηκα😋

Αστο βασικά γιατί άμα ειλικρινά αρχίζεις να συγκρίνεις με το πως είναι γραμμένο το χειρότερο casting είναι ο Cavill μιας και ο Geralt έχει ωραία αλλα πολύ αγρια μούτρα, με hideous smile, είναι πολύ άσπρος και είναι πετσί και κόκκαλο. Συγκριτικά άμα εξαιρέσεις το χρώμα δέρματος καλο ήταν το υπόλοιπο casting, εκτος φυσικά από νάνους που ήταν ότι νάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν με τρελαίνουν τοσο πολύ οι σειρές εποχής, ομολογώ πως το συγκεκριμένο μού κράτησε το ενδιαφέρον! βέβαια το φινάλε, μόνο φινάλε δεν ήταν, δηλ σε άφηνε στη μέση χωρίς κάποιο μικρό closure.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν έχω δει το τελευταίο επεισόδιο (βασικά έχω αφήσει την σειρά στην μέση για λίγο), αλλά αν τελειώνει σε cliffhanger, τότε είναι κλασσικό για "ελάτε στην επόμενη σαιζόν". :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...