Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία] GEMBIRD SPK631 2.1 13.90 € @e-shop


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπες από το newsletter (λινκ στο αρχικό μνμ) κ θα σου βγάλει την τιμή της προσφοράς! Ή βάλε τον κωδικό 1723.

 

Ευχαριστώ πολύ, η παραγγελία ολοκληρώθηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε σε αυτη την τιμη και τοσο μικρα μην περιμενεις και boombox :P Για γούφερ αυτα φαινονται πολυ καλυτερα

PER.584616.jpg

 

 

  GEMBIRD SPK901 2.1

 

Καλά ναι τι δυναμη να έχουν...και απ οτι ειδα τα specs είναι γενικα χαμηλών επιδόσεων απλά για τώρα το καλοκαίρι πιστεύω κάνουν την δουλεία τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ευχαριστήσω τον ts για το share, θα ήθελα να μοιραστώ κι εγώ την 15λεπτη μουσική εμπειρία που είχα πριν από λίγο με το συγκεκριμένο σετάκι.

Σίγουρα δεν μπορεί κανείς να περιμένει πολλά πράγματα από ένα τόσο φθηνό 2.1 σύστημα.

Στα 13.90 πάντως που πλήρωσα πάντως, μόνο θετική άποψη μπορώ να εκφέρω.

 

1) Ένταση: Αρκετά δυνατά για το μέγεθός τους και εντύπωση δημιουργεί το γεγονός πως ακόμα και στο μάξιμουμ της έντασης δεν παραμορφώνουν. Δεν χαλάνε κόσμο, αλλά οπωσδήποτε δεν στήνεις και αυτί μπροστά στα ηχεία για να ακούσεις.

Ποιοτικές ψιλές (πρίμα) ακόμα και σε δυνατή ένταση.

Εμένα πάντως η ψιλοκουφή γιαγιά απέναντι μου έκανε την πρώτη παρατήρηση, οπότε μάλλον καλά ακούγονται.

Σημείωση: Η δοκιμή έγινε με σύνδεση στο κινεζοDoogee μου, θεωρώ πως σε υπολογιστή θα ακούγονται ακόμα πιο ποιοτικά.

 

2) Γούφερ: Καθαρό μπάσο επίσης χωρίς παραμορφώσεις, με καλή ένταση. Βοήθησε βέβαια το γεγονός ότι το έβαλα ακριβώς κάτω από το γραφείο για να "απλώνει" καλά στο χώρο.

 

3)Μήκος καλωδίων και συνδεσιμότητα: Σε γραφείο 1.60 x 0.90 τοποθέτηση κυριολεκτικά όπως ήθελα και με "ρέστα" στα καλώδια.

Διαθέτει έξοδο ακουστικών και είσοδο από άλλη πηγή.

Αρνητικό στην όλη φάση ότι το χειριστήριο δεν στέκεται σε ένα σημείο και μάλλον θα το κολλήσω για να ησυχάσω απ' τις "βόλτες" και το καλώδιο παροχής θα το ήθελα λίγο μακρύτερο (εγώ προσωπικά).

 

4) Βάρος: Ε τι να λέμε...πέρα από το γούφερ που έχει το ιδανικό βάρος για να μην χορεύει, τα περιφερειακά θα χοροπηδάνε στο ρυθμό της μουσικής αν το γούφερ βρίσκεται επάνω στο γραφείο.

 

Συμπέρασμά μου είναι πως ακόμα και στο ντουλάπι να τα πετάξω, για 13.90 είναι μια άριστη περίπτωση και απορώ που δεν εξαντλήθηκαν ακόμα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάνα παρτάκι καλά θα είναι;

Αν είναι παιδικό ναι.... Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ts και πάλι τα ηχεία για 14€ μαζί με τα μεταφορικά είναι χάρισμα... Λειτουργούν και σκέτα χωρίς sub, ρεύμα στο iPhone που δοκίμασα βγάζοντας έναν πολύ ποιοτικότερο ήχο απ ότι το ηχείο του κινητού
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συνδεση σε σμαρτ τν ειναι καλη περιπτωση?

Για φθηνή λύση πιστεύω είναι ok. άλλωστε σίγουρα καλύτερα απο τα ηχεία της tv. 

 

Smart tv με ηχεία των 13.90€

 

Μάλιστα.... :P

O καθείς με αυτά που έχει πορεύεται... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συνδεση σε σμαρτ τν ειναι καλη περιπτωση?

 

Το πιο πιθανό είναι να είναι καλύτερα, ανάλογα την TV που έχεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...