Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία] GEMBIRD SPK631 2.1 13.90 € @e-shop


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρες και δεύτερο να έχεις καβαντζα ε;

 

Καλά έκανες, αξίζουν φουλ τελικά.

Σκεφτόμουν να τα πετάξω στην κυριολεξία σ' ένα ντουλάπι να τα τρώει ο σκόρος, μέχρι που μου μπήκε η ιδέα να δω αν μπορώ με κάποιον τρόπο να φτιάξω μια πατέντα έτσι ώστε να τα "κουμπώσω" στο σκούτερ μου. Γουφεριά κάτω απ' το κάθισμα και τα ηχεία κρυμμένα μπροστά στη μάσκα.

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι άδικα θα τα καταστρέψω, αλλά κλάιν με τέτοια τιμή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σκεφτόμουν να τα πετάξω στην κυριολεξία σ' ένα ντουλάπι να τα τρώει ο σκόρος, μέχρι που μου μπήκε η ιδέα να δω αν μπορώ με κάποιον τρόπο να φτιάξω μια πατέντα έτσι ώστε να τα "κουμπώσω" στο σκούτερ μου. Γουφεριά κάτω απ' το κάθισμα και τα ηχεία κρυμμένα μπροστά στη μάσκα.

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι άδικα θα τα καταστρέψω, αλλά κλάιν με τέτοια τιμή...

το προβλημα δεν ειναι αν θα καταστρεψεις τα ηχεια αλλα αν θα πριξεις τα συκωτια αυτων που θα ακουνε αναγκαστικα την μουσικη σου στο δρομο :D
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα δεν ειναι αν θα καταστρεψεις τα ηχεια αλλα αν θα πριξεις τα συκωτια αυτων που θα ακουνε αναγκαστικα την μουσικη σου στο δρομο :D

Καλά, δεν το λες ότι χαλάνε και κόσμο με την έντασή τους, κυκλοφορούν ανάμεσά μας πολύ χειρότεροι ηχητικοί κάγκουρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές τα είχα βάλει το βράδυ να παιξουν και τα είχα συνδέσει μέσω του audio in με το κινητό.

 

Τελικά αξίζουν όχι 100% αλλά 1000%

 

Παίζει να πάρω και δεύτερο σετ και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρα κι εγω.

Εντυπωσιακο τι αγοραζεις με 14 ευρω. Τα δικα μου εχουν ενα θεματακι. Το αριστερο παιζει αρκετα πιο δυνατα απ το δεξι. Συμβαινει και σε εσας; Η εχουν κουσουρι τα δικα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Business case για το πως μια προσφορά δημιουργεί μια "ανάγκη".

Θα τα βάλω σφραγισμένα να κάθονται δίπλα στα σφραγισμένα Logitech Z506 που είχα πάρει μόνο και μόνο εξαιτίας ΑΥΤΟΥ και σε λίγο θα αλλάξω το nickname σε ρακοσυλλέκτης.... καταραμένο Insomnia...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς τροφοδοσία από πρίζα παίζουν; Και αν ναι λένε τίποτα; Για χρήση με λάπτοπ και χωρίς πρόσβαση σε ρεύμα ενδιαφέρομαι... Τώρα έχω 2 που τροφοδοτούνται από την USB αλλά ο μικρός μου τη βρίσκει να τα βουλιάζει και έχουν αρχίσει και τρίζουν σα χαρχαλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς τροφοδοσία από πρίζα παίζουν; Και αν ναι λένε τίποτα; Για χρήση με λάπτοπ και χωρίς πρόσβαση σε ρεύμα ενδιαφέρομαι... Τώρα έχω 2 που τροφοδοτούνται από την USB αλλά ο μικρός μου τη βρίσκει να τα βουλιάζει και έχουν αρχίσει και τρίζουν σα χαρχαλα!

Όχι φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φυσικά.

Και όμως παίζουν μόνο τα ηχειακια όμως όχι το woofer

 

Συνδεεις το μαύρο καλώδιο 3.5mm που βγάζουν τα 2 ηχεία,στο κινητό σου και παίζουν από εκεί ότι βάλεις.

 

Σε χαμηλή ένταση όμως παίζουν,το δοκίμασα με το δικό μου κινητό το απόγευμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Business case για το πως μια προσφορά δημιουργεί μια "ανάγκη".

Θα τα βάλω σφραγισμένα να κάθονται δίπλα στα σφραγισμένα Logitech Z506 που είχα πάρει μόνο και μόνο εξαιτίας ΑΥΤΟΥ και σε λίγο θα αλλάξω το nickname σε ρακοσυλλέκτης.... καταραμένο Insomnia...

να ησουν αθηνα να σου ελεγα να μου πουλησεις τα logitech να μην εχεις 2 κλειστα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως παίζουν μόνο τα ηχειακια όμως όχι το woofer

Συνδεεις το μαύρο καλώδιο 3.5mm που βγάζουν τα 2 ηχεία,στο κινητό σου και παίζουν από εκεί ότι βάλεις.

Σε χαμηλή ένταση όμως παίζουν,το δοκίμασα με το δικό μου κινητό το απόγευμα ;)

Εγώ για το σύνολο μιλούσα. Επίσης, ειδικός δεν ειμαι, αλλά δεν νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο για την μητρική του λάπτοπ να τα τροφοδοτει. Ίσως να κάνω λάθος, κάποιος γνωστής να μας διαφωτίσει.

 

Σε κάθε περίπτωση, δεν θα τα έπαιρνα για την περίπτωση που αναφέρει ο chrisk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...