Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein II: The New Colossus [2017]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλασσικά ότι νάνε specs dude να πουλήσουν, το game έτρεχε άψογα σε idTech5 που ήταν κάκιστη δεν θα τρέχει τώρα καλά με idTech6 που είναι κατά πολύ καλύτερη?! Μην δίνεις σημασία.

 

Μου αρέσει που δώσαν και "τίτλους", fucking Bethesda pricks.

Καλά, στον επεξεργαστή κολλήσατε εσείς;Το ότι για 720p/60 σε low θέλει υποτίθεται 290 και για 1080p/60 σε high θέλει 470, που άντε να είναι ένα 10% πάνω από τη 290, κανείς ε; ^_^

Ο οτινανισμός σε όλο του το μεγαλείο πια με αυτές τις απαιτήσεις.Ειλικρινά έχω πάψει εδώ και αρκετά χρόνια να ασχολούμαι με τις βλακείες τους αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 275
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Wolfenstein δεν θα χρησιμοποιει Denuvo απο οτι φαινεται για οποιον ενδιαφερεται...

 

EDIT: confirmed δεν εχει denuvo

Επεξ/σία από panagiotis54
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα να μη βγαίνουν Physical Copies όπως παλιά, στην κουτάρα, με τα manual τα μεγάλα, να έχει νόημα να χτυπήσω μία κόπια :/ 

Το collector's πολύ ακριβό για μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Wolfenstein δεν θα χρησιμοποιει Denuvo απο οτι φαινεται για οποιον ενδιαφερεται...

 

Για τους πειρατές δεν αλλάζει κάτι, θέμα ημερών είναι, το καλο είναι για τους καταναλωτές που δεν γουστάρουν drm. Μάλλον έληξε η σύμβαση με την Bethesda-Denuvo :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικα τα reviews δεν εχουν βγει λογω bethesda....

 

Επισης πετυχα ενα απο τα πιο αστεια pre order δωρα που εχω δει ως τωρα

https://www.astrongameclub.gr/index.php?route=product/product&product_id=10030

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να δω μονο πως τρεχει το παιχνιδι στο pc μου και μετα λεω να το παρω.. τα προηγουμενα 2 θα πηρα αργοτερα απο κλειδαδικα αλλα τα ευχαριστηθηκα πολυ οποτε τωρα λεω να τους στηριξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις,online το παιχνιδι δεν εχει ουτως ή αλλως αρα η τιμη του δεν ξεφευγει οσο αλλων παιχνιδιων.

 

Εγω θα το παιρνα day one αλλα εχει season pass που με φρεναρει.

Απο instant gaming που αγοραζω σχεδον παντα βγαινει 49ευρω μαζι με το season pass που δεν τα λες και λιγα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα λιγο.στην αρχή σε βάζει να διαλέξεις ποιον θες να σώσεις από το 1.Ξεκιναει εκει που τελειωνει το 1.Επισης μέχρι ώρας σταθερά 60 με όλα ultra k uber.Σε κάτι βίντεο σκηνές πέφτει 30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...