Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και να είναι από επιστροφή τι έγινε? εμένα το κοραλί δουλεύει μια χαρά και έχει και 2 χρόνια εγγύηση από ελληνικό κατάστημα .. και έχει δεύτερη ταινία από κάτω , κομμένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 915
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα, το κινητο 2 μερεσ τωρα δεν πιανει με τιποτα 4g (κυμαινετε h+ και 3g) ενω πριν ειχα κανονικα. Εχω δοκιμασει restart, να ξαναβαλω sim και να συνδεθω manually στην cosmote χωρις βελτιωση. Ξερετε τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατόπιν συνεννόησης με το κοντινότερο κατάστημα (για την physical επιβεβαίωση) και του αρμόδιου τμήματος ιντερνετ, φτάσαμε στο κοινό συμπέρασμα οτι δεν μπορεί να αποκλειστεί κάποια αστοχία στην αλυσίδα προμήθειας-διάθεσης-διανομής.

 

Με πνεύμα επαγγελματισμού θα επιληφθεί της περίπτωσης το αρμόδιο τμήμα και ευελπιστούμε οτι θα βρεθεί κομμάτι αντικατάστασης.

Εγώ έχω διάθεση να παραχωρήσω μια πίστωση χρόνου, γιατί μπορεί κάλλιστα το πρόβλημα να ήταν θέμα προμηθευτή και όχι του Κωτσόβολου του ίδιου. Μακάρι να ήταν κάτι μεμονωμένο και να παραλάβουν όλοι απροβλημάτιστα τις συσκευές τους.

 

Καλή τη πίστη λοιπόν, αναμονή προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατόπιν συνεννόησης με το κοντινότερο κατάστημα (για την physical επιβεβαίωση) και του αρμόδιου τμήματος ιντερνετ, φτάσαμε στο κοινό συμπέρασμα οτι δεν μπορεί να αποκλειστεί κάποια αστοχία στην αλυσίδα προμήθειας-διάθεσης-διανομής.

 

Με πνεύμα επαγγελματισμού θα επιληφθεί της περίπτωσης το αρμόδιο τμήμα και ευελπιστούμε οτι θα βρεθεί κομμάτι αντικατάστασης.

Εγώ έχω διάθεση να παραχωρήσω μια πίστωση χρόνου, γιατί μπορεί κάλλιστα το πρόβλημα να ήταν θέμα προμηθευτή και όχι του Κωτσόβολου του ίδιου. Μακάρι να ήταν κάτι μεμονωμένο και να παραλάβουν όλοι απροβλημάτιστα τις συσκευές τους.

 

Καλή τη πίστη λοιπόν, αναμονή προς το παρόν.

εγω δεν ασχοληθηκα παντως//που μου ειπαν οτι εκλεισα ονλαιν εκθεσιακο κομματι//πηρα τηλ 2 φορες και ακομα περιμενω απαντηση.. απο κοτσοβολο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα δύο χρυσά απο κωτσοβολο .

και τα δύο είχανε μία μαύρη ταινία που λέει να μην παραλάβετε αν είναι κομμένη η οποία ξεκολλώντας την πήρε και το χαρτόνι από κάτω δεν είδα κάτι για δεύτερη ταινία Προφανώς ήταν της Samsung στα κινητά κατασκευάστηκαν Μάιο του 17 και είχαν επάνω του nougat Απλώς έκανε μία ενημέρωση 200 megabyte. Το κινητό Είναι φοβερό Νομίζω ότι είναι πολύ καλή επιλογή σε αυτά τα χρήματα από ελληνική αλυσίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα δύο χρυσά απο κωτσοβολο .

και τα δύο είχανε μία μαύρη ταινία που λέει να μην παραλάβετε αν είναι κομμένη η οποία ξεκολλώντας την πήρε και το χαρτόνι από κάτω δεν είδα κάτι για δεύτερη ταινία Προφανώς ήταν της Samsung στα κινητά κατασκευάστηκαν Μάιο του 17 και είχαν επάνω του nougat Απλώς έκανε μία ενημέρωση 200 megabyte. Το κινητό Είναι φοβερό Νομίζω ότι είναι πολύ καλή επιλογή σε αυτά τα χρήματα από ελληνική αλυσίδα

Θα τα χρειαστείς και τα δύο; :P :)

 

O έχων 2 s7 edge δίνει το ένα να ξέρεις...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, το κινητο 2 μερεσ τωρα δεν πιανει με τιποτα 4g (κυμαινετε h+ και 3g) ενω πριν ειχα κανονικα. Εχω δοκιμασει restart, να ξαναβαλω sim και να συνδεθω manually στην cosmote χωρις βελτιωση. Ξερετε τι παιζει;

νομιζω εαν εχεις vodafone πρεπει να στειλεις καπου ενα μυνημα για να βγαλει 4g, κανε ενα κοπο όποια εταιρια και να εχεις και παρε να ρωτησεις , θα πεις ποιο κινητο εχεις και θα σου πουνε τι πρεπει να γινει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα δύο χρυσά απο κωτσοβολο .

και τα δύο είχανε μία μαύρη ταινία που λέει να μην παραλάβετε αν είναι κομμένη η οποία ξεκολλώντας την πήρε και το χαρτόνι από κάτω δεν είδα κάτι για δεύτερη ταινία Προφανώς ήταν της Samsung στα κινητά κατασκευάστηκαν Μάιο του 17 και είχαν επάνω του nougat Απλώς έκανε μία ενημέρωση 200 megabyte. Το κινητό Είναι φοβερό Νομίζω ότι είναι πολύ καλή επιλογή σε αυτά τα χρήματα από ελληνική αλυσίδα

 

η ταινία έγραφε "European sim card only" ?

 

και γω που παρέλαβα σήμερα ένα χρυσό απο κωτσοβολο είχε nougat , και το κουτί είχε μια μαύρη ταινία που έγραφε "European sim card only" και από κάτω είχε μια δεύτερη ταινία που έγγραφε ότι το κινητό είναι για ευρωπαικές χώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω ότι πέρασα απόκαταστημα vodafone στα Βριλλήσια και έιχε Galaxy S7 απλό όχι edge στα 349,90€ σε μαύρο και χρυσό χρώμα.Ενημερώνω επειδή στο site λένε μη διαθέσιμο σε όλα τα χρώματα αλλά στα καταστήματα έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω ότι πέρασα απόκαταστημα vodafone στα Βριλλήσια και έιχε Galaxy S7 απλό όχι edge στα 349,90€ σε μαύρο και χρυσό χρώμα.Ενημερώνω επειδή στο site λένε μη διαθέσιμο σε όλα τα χρώματα αλλά στα καταστήματα έχει.

 

Single-sim είναι αυτό στα 350€, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...