Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To public περνει αποθεματα απο την αποθηκη της wind ενω ο Γερμανος περνει απο αποθηκη της Cosmote οποτε ισως για αυτο να ειδατε διαφορες στην διαθεσιμοτητα των καταστηματων.Αυτο μου το ειπε ο ανθρωπος μου που εχω στο Γερμανο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο refurbishment check μου βγάζει οτι είναι ok και ότι είναι original

αλλά μετά μου βγάζει NOTE οτι ο serial nr δεν ταιριάζει με την ημερομηνία κατασκευής (που λέει οτι είναι 6/6/2017)

 

Knox επίσης οκ.

 

οτι το κουτί ήταν ανοιγμένο είναι σίγουρο, αλλά δεν φαινόταν πριν το ανοίξεις και άρα δεν είχες λόγο να αρνηθείς παράδοση με βάση την εξωτερική εμφάνιση της συσκευασίας.

 

ψάχνω τρόπο να το γυρίσω και ας μην ξαναβρώ συσκευή.

μεταχειρισμένη έπαιρνα και μόνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγώ απο Κωτσόβολο αλλά το κουτί ήταν σφραγισμένο με δεύτερη ταινία...(δεν υπάρει περίπτωση να το είχαν πασπατέψει μεταφορική)

εσάς ήταν όλα οκ?

 

 

το κινητό δεν φαινόταν χρησιμοποιημένο αλλά φορούσε nougat Απριλίου και πήρε άλλη μια μικρή ενημέρωση 200+ ΜΒ.

 

παίζει να είναι refurbished ή εκθεσιακό? θα μπορέσω να μάθω κάτι με to serial nr με τηλεφώνημα smartec?

Απορία την δεύτερη ταινία πως την είδες; (Προφανώς δεν αμφισβητώ αυτό που λες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν απο κάτω, αριστοτεχνικά κομμένη.

εγώ δεν χρησιμοποίησα μαχαίρι, α) στοιχείο

ήταν μόνο το μισό της original ταινίας, β) στοιχείο

Τους παιρνεις, τους το λες και αν σου αρχισουν τις δικαιολογιες, ενημερωσέ τους οτι θα πραξεις τα νομιμα. Μια προσπάθεια δεν βλάπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία ασφαλείας είναι της Samsung? Εγώ θα έπαιρνα τηλέφωνο αμέσως την Samsung Hellas να της πω για το περιστατικό και να με ενημερώσει για το αν είναι λογικό αυτό και γιατί.

Είναι καλύτερο από το να καθόμαστε να γράφουμε ένα σωρό υποθέσεις σε ένα φόρουμ προσφορών.

 

Εφόσον η ταινία είναι της Samsung θα το έβρισκα λογικό τις τελευταίες παρτίδες να τις ανοίγουν στην αντιπροσωπεία και να περνάνε τη nougat πριν τα παραδοσουν. Έχει ο κωτσοβολος και ο κάθε κωτσοβολος το δικαίωμα να βάζει την επίσημη ταινία αντιπροσωπείας στις συσκευές;; Με ένα τηλέφωνο στη Samsung όλα θα λυθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία ασφαλείας είναι της Samsung? Εγώ θα έπαιρνα τηλέφωνο αμέσως την Samsung Hellas να της πω για το περιστατικό και να με ενημερώσει για το αν είναι λογικό αυτό και γιατί.

Είναι καλύτερο από το να καθόμαστε να γράφουμε ένα σωρό υποθέσεις σε ένα φόρουμ προσφορών.

 

Εφόσον η ταινία είναι της Samsung θα το έβρισκα λογικό τις τελευταίες παρτίδες να τις ανοίγουν στην αντιπροσωπεία και να περνάνε τη nougat πριν τα παραδοσουν. Έχει ο κωτσοβολος και ο κάθε κωτσοβολος το δικαίωμα να βάζει την επίσημη ταινία αντιπροσωπείας στις συσκευές;; Με ένα τηλέφωνο στη Samsung όλα θα λυθούν.

Γιατί θα έβρισκες λογικό να ανοίγει η Samsung τις συσκευές για να περάσει το Nougat και να μην το κάνει ο τελικός καταναλωτής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θα έβρισκες λογικό να ανοίγει η Samsung τις συσκευές για να περάσει το Nougat και να μην το κάνει ο τελικός καταναλωτής;

Το έχω ξανακούσει. Είναι πιο λογικό να έχει ταινίες ασφαλείας της επίσημης αντιπροσωπείας ένα κατάστημα και να σφραγίζει ότι θέλει;; Το πιο απλό, ένα τηλέφωνο να λυθούν οι απορίες. Σπαμαρουμε το θρεντ άσκοπα με υποθέσεις και κατηγορίες χωρίς μια επίσημη τοποθέτηση από την αντιπροσωπεία η το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κόκκινο είναι η ταινία που έχει κοπεί απο τον προηγούμενο

post-50429-0-26860600-1497708347_thumb.jpg

 

με πράσινο είναι η νέα δίφυλλη ταινία που είχε μπει απο πάνω και προφανώς έκρυβε οτι υπήρχε θέμα.

τα μαύρα  σημάδια είναι εκεί που ακουμπούσε το χαρτόνι του κουτιού και δείχνουν οτι έκρυβε τελείως τη παλιά.

post-50429-0-56670600-1497708576_thumb.jpg

 

η ταινία που ξεκόλλησα εγώ ήταν γνήσια samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό...

 

Κάτι τέτοια με κάνουν να το πάρω και να τους το τρίψω στην μούρη.

 

Τόσα €€€ κινητό και να το παίρνεις και καλά σφραγισμενο με τέτοια πονηριά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ξανακούσει. Είναι πιο λογικό να έχει ταινίες ασφαλείας της επίσημης αντιπροσωπείας ένα κατάστημα και να σφραγίζει ότι θέλει;; Το πιο απλό, ένα τηλέφωνο να λυθούν οι απορίες. Σπαμαρουμε το θρεντ άσκοπα με υποθέσεις και κατηγορίες χωρίς μια επίσημη τοποθέτηση από την αντιπροσωπεία η το κατάστημα.

δεν σπαμάρουμε, ενημερώνουμε για το προιόν του τίτλου ώστε οι υπόλοιποι να πάνε υποψιασμένοι στη παραλαβή

 

 

β, το τηλέφωνο δεν θα κάνει τίποτα, θα γελάσουν πίσω απο τη πλάτη σου μπορεί και μέσα στα μούτρα σου.

μιλάμε για συνειδητή προσπάθεια συγκάληψης οπότε ή θα το πάρουν πίσω και θα μου δώσουν άθικτο νέο/τα χρήματα μου

ή πάμε με συνηγόρους καταναλωτή /δικηγόρους κλπ. δυσάρεστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είναι της Samsung η ταινία άδικα σκας είναι η άποψη μου αντί να χαρείς την καινούρια σου συσκευή.

Συμβουλή μου, αντί να το ψάχνεις μόνος σου μιλα με τη Samsung, έχει και live chat στο site της.

Αυτά από εμένα, εύχομαι να βγάλεις άκρη με το καλό και καλορίζικη η συσκευή :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιν, οσοι αγοραζουν συχνα απο σκρουτζομαγαζα θα το ξερουν, η κατω ταινια που δειχνεις η μικρη η κομμενη ειναι αυτη που εχουν συνηθως ολα τα παραεισαγωγης και οχι η μεγαλη.

 

Οποτε υπαρχει περιπτωση κατα την εισαγωγη της συσκευης απο την ελληνικη αντιπροσωπία (ναι τα εισαγουν και αυτοι δεν τα φτιαχνουν μονοι τους!! :-D ) να ανοιχτηκε για ελεγχο (οι περισσοτερες αντιπροσωπείες το κανουν αλλωστε οποτε το σφραγισμενο ειναι μαλλον ψευδαισθηση!! :shock: ) και να βαλαν την μεγαλη!!!

 

Απο την στιγμη που ειναι εμφανως καινουργια η συσκευη.....εγω δεν θα το εκανα θεμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...