Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις με πήραν από την wind Θεσσαλονίκης και μου έριξαν άκυρο ενώ το ο υπάλληλος ήθελε να μου το δώσει θα μου έστελνε και λογαριασμό για κατάθεση αλλά περίμενε να έρθει ο ιδιοκτήτης, με το που ήρθε μου λέει όλα εξαντλημενα και τώρα δεν σηκώνουν το τηλέφωνο

θράσος που έχετε οι πελάτες με το που μπαίνετε σε ένα μαγαζί να θέλετε να ψωνίσετε

τις προσφορές πριν τους υπαλλήλους και τους ιδιοκτήτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ θυμήθηκα ένδοξες μέρες που είχαν σε προσφορά παιχνίδια ps4 αν θυμάστε και έπαιρναν οι υπάλληλοι 10-10 τα παιχνίδια και πρόλαβα με το ζόρι ένα,και όταν πήγα μ λέει ο υπάλληλος καλά το πρωί πήρα πόσα παιχνίδια σε απαιχτη τιμη :P :p

Και αυτοί πελάτες είναι και μάλιστα από τους καλύτερους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαρισα ενα. Λεω στην πωλητρια κρατειστε το αλλα πρωτα επιβεβαιώστε μου την τιμή.μολις ειδε την τιμή μου ειπε πως το κρατησε αλλος...την γ...ή οχι κύριε Πρόεδρε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαρισα ενα. Λεω στην πωλητρια κρατειστε το αλλα πρωτα επιβεβαιώστε μου την τιμή.μολις ειδε την τιμή μου ειπε πως το κρατησε αλλος...την γ...ή οχι κύριε Πρόεδρε???

Σε ψάρωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί πελάτες είναι και μάλιστα από τους καλύτερους

Ναι αλλά να αφήσουν και εμάς τους κανονικούς πελάτες εκτός καταστήματος να πάρουμε τίποτα ποτέ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερουν τι μλκα πανε να κανουν ,πεθαμενο λειτουργικο απλα

 

Τοσο πεθαμενο που το 535 μου χτες πηρε αναβαθμιση. Ποτε θα καταλαβετε οτι οι αναγκες του καθενα ειναι διαφορετικες?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημη απάντηση από κατάστημα Εγνατίας :

Κάναμε παραγγελία αλλά δεν μας διέθεσαν καμία συσκευή, δεν έχει φύγει συσκευή από το κατάστημα μας σήμερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι παρετε lumia 950 windows phone πειτε σε ένα χρονο αν μπορειτε να το πουλήσετε εστω και 70-80 ευρω, σταματάει η Microsoft τα windows phone στους επομενους μηνες. η wind νομιζετε είναι χαζη που τα σκοτωνει 99 ευρω? σε συνεργασια με τη Microsoft ελλαδας γινεται αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημη απάντηση από κατάστημα Εγνατίας :

Κάναμε παραγγελία αλλά δεν μας διέθεσαν καμία συσκευή, δεν έχει φύγει συσκευή από το κατάστημα μας σήμερα

Σε είπα τι να κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι παρετε lumia 950 windows phone πειτε σε ένα χρονο αν μπορειτε να το πουλήσετε εστω και 70-80 ευρω, σταματάει η Microsoft τα windows phone στους επομενους μηνες. η wind νομιζετε είναι χαζη που τα σκοτωνει 99 ευρω? σε συνεργασια με τη Microsoft ελλαδας γινεται αυτο

 

Και γιατι ρε φιλε να το πουλησω οταν κανω την δουλεια μου? Και απο την αλλη κουμαντο στην τσεπη μας κανουμε μονο εμεις. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι ρε φιλε να το πουλησω οταν κανω την δουλεια μου? Και απο την αλλη κουμαντο στην τσεπη μας κανουμε μονο εμεις. 

Κατσε σε εθιξα η ειπα να μη το παρεις? απλα προσωπικη γνωμη ειπα και ότι λεγεται σε σαιτ του εξωτερικου ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...