Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2018 [PC]


Platini_Athens

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι καλύτερο μάλλον από το περυσινό, το οποίο για μένα ήταν και το κορυφαίο της σειράς. Αυτό από μόνο του για μένα είναι μεγάλο βήμα μπροστά.

Θα διαφωνήσω με τα ριπλει καθότι είναι απίστευτα  όμορφα πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει, αυτό το slow motion μετράει πολύ, ειδικά σε μερικά ωραία goal (πχ κάρφωσα στο γάμμα γυριστό βολέ με Μέσσι από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής).

 

Ερώτηση σε σας που θα ξέρετε, GP ξέρω πως κερδίζεις αν βγάλεις με gold το training. Υπάρχουν άλλα single player modes που σου δίνουν GP (πχ Master League? cups?); Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου, και ψάχνω τρόπο να φαρμάρω ότι μπορώ, να έχω μαξιλαράκι για το auction house όταν οι τιμές γίνουν ανθρώπινες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απο το Master League μπορεις να βγαλεις GP, πρεπει να κανεις edit κατι παιχτες και να τους βαλεις max stats, μετα να τους βαλεις σε ομαδα με την οποια θα παιξεις ML και να κανεις αυτοματα τα παιχνιδια, οχι να παιζεις, για να βγαλεις 2 seasons στα γρηγορα.

Υπαρχουν αναλυτικα guides στο youtube, λογικα ειναι ιδια για το 2017 και το 2018.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως με ενοχλουν τα physics της μπαλας...οταν ειναι στο χορταρι, δεν επιβραδυνει με τιποτα! Δεν ειναι ρεαλιστικο αυτο, υπαρχει τριβη,κτλ...

Και η αμυνα ειναι οτι να'ναι, παρτυ κανουν οι καλοι επιθετικοι. 

Εχει σιγουρα καποιες βελτιωσεις,  ισως οταν συνηθισω τις αλλαγες να μου κατσει καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή.

 

Θα βγουνε πατσάκια. Έχουν ήδη βγει αλλά δεν είναι ακόμη αξιόπιστα. 

Περιμένουμε αυτά που θα παίζουνε κομπλέ και με το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινεται ρε παιδια με το παιχνιδι?

Δεν ανοίγει καθόλου το παιχνίδι.Το αγόρασα αυθεντικο και μόλις πατάω εκκίνηση

κάνει πως φορτώνει, βγαζει άσπρη οθόνη και μετά μήνυμα οτι "το στοιχεια σταματησε να λειτιυργει κτλ ... και τα windows προσπαθούν να

βρούν λύση" κλπ κλπ.

Τι μπορει να φταει?

 

To τρεχω σε i5 2400 - 8gb ram - 7750 (2gb) καρτα - windows 7 64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος (καποιο tutorial) να βαλουμε πραγματικα ονομα και ομαδες στο pes 2018?

http://www.wehellas.gr/index.php/downloads/pes-2018/pes-2018-patches-pc/item/798-pes-2018-pc-patch-v0-1-by-wehk-downloads

 

Βαλε αυτο καλο ειναι το εχω κ εγω δουλευει μια χαρα κ στο ονλινε. εχει κ βιντεο πως να το κανεις ινσταλ.

το μονο που δεν εχει ειναι το γερμανικο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι....οταν δινω πασα και ο αλλος την κοιταζει να περναει απο μπροστα του επειδη ΔΕΝ τον επιλεγω....αυτο φτιαχνει καπως μεσα απο τα settings ή ετσι ειναι το παιχνιδι πλεον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...