Προς το περιεχόμενο

Υποθετικη Ερωτηση. Πως ανοιγεις λογαριασμος τραπεζας αμα κερδισες τζοκερ.


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

πες οτι αυριο κερδιζς το 1 εκατομυριο στο τζοκερ και θελω να ανοιξω λογαριασμος στην τραπεζα.δεν δουλευω. δεν σπουδαζω. βασει των capital control εγω δεν μπορω να ανοιξω τιποτα ετσι? η θα τους πω κερδισα αυτα τα λεφτα και θα μου στησουν κοκκινο χαλι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες οτι αυριο κερδιζς το 1 εκατομυριο στο τζοκερ και θελω να ανοιξω λογαριασμος στην τραπεζα.δεν δουλευω. δεν σπουδαζω. βασει των capital control εγω δεν μπορω να ανοιξω τιποτα ετσι? η θα τους πω κερδισα αυτα τα λεφτα και θα μου στησουν κοκκινο χαλι ?

 

Όταν παίζεις ένα παιχνίδι οφείλεις να γνωρίζεις τις οδηγίες του.

 

Οι οδηγίες καταβολής κερδών του οπαπ είναι εδώ.

 

Οπότε αν παίζεις τα παιχνίδια του οπαπ και περιμένεις να κερδίσεις πάνω από 1500 ευρώ  (όπως στην περίπτωση σου) και δεν έχεις τραπεζικό λογαριασμό αυτό σημαίνει πως είσαι απλά ηλίθιος (υποθετικά πάντα, σαν την ερώτηση).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όταν παίζεις ένα παιχνίδι οφείλεις να γνωρίζεις τις οδηγίες του.

 

Οι οδηγίες καταβολής κερδών του οπαπ είναι εδώ.

 

Οπότε αν παίζεις τα παιχνίδια του οπαπ και περιμένεις να κερδίσεις πάνω από 1500 ευρώ  (όπως στην περίπτωση σου) και δεν έχεις τραπεζικό λογαριασμό αυτό σημαίνει πως είσαι απλά ηλίθιος (υποθετικά πάντα, σαν την ερώτηση).

 

ναι αλλα αμα κερδισει καποιος χωρις λογαριασμο, απλα ανοιγει λογαριασμο. περιμενει να βγαλει το IBAN (ποσο καιρο παιρνει αυτο να βγει?) και παει και παραλαμβανει τα κερδη του.εχει 3 μηνες να παρεις τα κερδη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα αμα κερδισει καποιος χωρις λογαριασμο, απλα ανοιγει λογαριασμο. περιμενει να βγαλει το IBAN (ποσο καιρο παιρνει αυτο να βγει?) και παει και παραλαμβανει τα κερδη του.εχει 3 μηνες να παρεις τα κερδη σου

 

Όπως έγραψα και πριν όταν συμμετέχεις σε ένα παιχνίδι όπου εκ των προτέρων γνωρίζεις ότι τα κέρδη -από ένα ποσό και πάνω- πληρώνονται μόνο σε τραπεζικό λογαριασμό αυτό αυτόματα σημαίνει πως για να παίζεις έχεις ήδη λογαριασμό. Το ξέρεις, με βάση τις οδηγίες του οπαπ, ότι η πληρωμή γίνεται με αυτόν τον τρόπο οπότε όλα τα υπόλοιπα που γράφεις δεν έχουν καμία αξία και είναι απλά για να έχουμε να λέμε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πανευκολο.Σου κανω τα εισιτηρια και ερχεσαι Κρητη και γινομαστε κολλητοι μετα σε κανω συνδικαιουχο σε λογαριασμο μου και τελος τα βαζουμε στον λογαριασμο μας.Εγω θελω 100χιλιαρικα απ το εκατομμυριο και σου χαριζω και το λογαριασμο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Υποθετική ερώτηση: τα χρήματα μπορούν να κατατεθούν σε λογαριασμό τράπεζας εξωτερικού;

Προφανώς και όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή με ένα μύριο δεν άνοιγες απλά λογιαριασμό, αγόραζες ολόκληρη τη τράπεζα.

 

ontopic

 

λύσεις θα υπάρχουν δεκάδες

 

πχ κάνεις κάπου μια εικονική πρόσληψη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σου πω μπορουν να σου τα καταθεσουν σε λογαριασμο της offshore σου αν εχεις κατευθειαν

 

Τεσπα καλο θα ηταν οπως προειπε ενα μελος να διαβαζεται τους ορους πριν παιξεται...γιατι αν σου κατσει; μετα θα τρεχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενα εκ θα σου ανοιξουν και ρο φερμουαρ.

 

Plot twist Ξαφνικα ακουγονται φωνες στο ταμειο παει ο διευθηντης να δει τι εγινε, του λεει η ταμιας αυτος μου ζητησε να του κανω πιπα τοτε λεει ο διευθηντης τι ειναι αυτα που λετε δεν ντρεπεστε κυριε θα καλεσω την αστνομια και απανταει ο αλλος κερδισα το τζοκερ και ηρθα να ανοιξω λογαριασμο και απανταει τοτε ο διευθηντης ελα παιδι μου ανοιξε το στομα σου καθυστερεις τον πελατη χαχαχα 

Το ποσό από το Τζοκερ θεωρείται "νέο χρήμα" ή τρώει τα full CC? 

 

να εχεις κερδισει ξερω εγω 15 εκατομμυρια σε μεγαλο τσακ ποτ και να πρεπει να πηγαινεις καθε 15 μερες ατμ να τραβας δυο χιλιαρικα χαχαχα 

 

αλλη ερωτηση αφου κρατηθουν οι φοροι μετα φορολογειτε μονο οι τοκοι, δηλαδη πχ αν ας πουμε εχεις 1 μοιριο και το επιτοκιο ειναι 1% θα πληρωσεις φορο εισοδηματος για 10 χιλιαρικα σωστα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...