Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, Pitzimpitzidis είπε

δεν με χαλαει και τοσο  αλλα δεν ειναι ο σουπερ "κακος" που ελεγαν πριν εμφανιστει μπορει να το πεις και ψιλοαπογοητευση

ο τροπος που γλυτωνει παντα ειναι σπαστικος

Δε νομίζω ότι μπορείς να πεις ότι δεν ειναι και ο σούπερ κακός. Διαφωνώ. Ίσως να είναι ότι καλύτερο είχε να παρουσιάσει η σειρά. Αν δεν υπήρχε ο Νιγκαν, πιστεύω θα είχε πατώσει.

Σκέψου λίγο ενέργειες που έχει κάνει με αποκορύφωμα τις ροπαλιες εκείνο το βράδυ σε Κινέζο και τον άλλον, τους φούρνους και γενικά πόσο φόβο σου μεταφέρει.

Τώρα για το πώς τη γλυτώνει, άστο. Τραγικο και υπερβολικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 655
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Νίγκαν είναι ενδιαφέρον χαρακτήρας γιατί έχει χαρακτήρα. Οι υπόλοιποι έχουν καταντήσει flat. Αν εκεί που μιλάει ο Ρικ βάλεις κάποιον άλλο να τα πει δε θα δεις διαφορά.

Φαίνεται να το πηγαίνουν σε concept Truman show ή είναι ιδέα μου;

Επεξ/σία από Alejandro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Φαίνεται να το πηγαίνουν σε consept Truman show ή είναι ιδέα μου;

 

Έχω να δω από το επεισόδιο 8 αν θυμάμαι καλά... αλλά πλάκα κάνεις έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

 

Τι ητανε παλι αυτο στο τελευταιο επεισοδιο?

η σκηνη με τον νιγκαν και την σκουπιδιαρα λεω που τον εδεσε και του εδωσε οπλο και ενα καπνογονο!

πλεον οτι τους κατεβει γραφουνε  ειναι σε παραληρημα

 

τα ιδια ο ψυχακιας με το ραβδι σε καθε επεισοδιο..το ειδαμε μια δυο τρεις χιλιεςδεκατρεις κουρασε..

2/5 το επεισοδιο

το μονο ισως ενδιαφερον ειναι οτι ο ρικ εγινε πλεον και επισημα με αυτο που εκανε κατι σαν νεος κυβερνητης

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν ειναι καλος ο Νιγκαν αλλα ο ηθοποιος που τον παιζει δηλαδη ο J.D.Morgan που ειναι πολυ καλος στο ρολο του.

Το ιδιο εν μερη μπορω να πω και για τον Simon που μαρεσει περισσοτερο λογω ηθοποιου.

Οι υπολοιποι ειναι λογικο να εχουν κουρασει επειδη εχουν μεινει ψιλο στασιμοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βασικα δεν ειναι καλος ο Νιγκαν αλλα ο ηθοποιος που τον παιζει δηλαδη ο J.D.Morgan που ειναι πολυ καλος στο ρολο του.

Το ιδιο εν μερη μπορω να πω και για τον Simon που μαρεσει περισσοτερο λογω ηθοποιου.

Οι υπολοιποι ειναι λογικο να εχουν κουρασει επειδη εχουν μεινει ψιλο στασιμοι.

Και αυτό που λες ισχύει αλλά είναι και πιο καλογραμμένος ο χαρακτήρας του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πιο καλογραμμενος γιατι δεν τον τρωμε στην μαπα απο τις αρχες της σειρας.

Επισης εχει τεραστια αυτοπεποιθηση σε οτι κανει. Επιπλεον δεν το ριχνει στην παρλα οπως κανουν οι υπολοιποι με τους χαζομονολογους τους 7 season μετα την αρχικη και αυτο γιατι δεν εχει και πολυ χρονο στην οθονη.

Εν μερη θυμιζει κατι σαν αντι ηρωα ενα πραγμα τυπου Punisher.

Η Michonne πχ τριγυρναγε στα δαση και επιβιωνε με ενα σπαθι και 2 ζομπι με αλυσιδες και πλεον την εχουν κανει κατι σαν νταντα στην Αλεξανδρια.
 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε

Spoiler

Simon

το παλεψες οσο μπορουσες αλλα δεν :(

Επισης ψιλο fail ο τροπος που διεφυγε

Spoiler

ο Ευγενιος.Αν ειναι μια που τον πιανουν αιχμαλωτο και μια που το σκαει μετα απο 10λεπτα ποιο το νοημα?Για να φτιαξουν λιγοτερες και καλα σφαιρες?

Αντε season finale και ο...Θεος βοηθος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι οτι, ενω περιμένεις και λες τωρα ο Νεγκαν θα του την κοπανήσει με το ρόπαλο (πιστευω αυτο θελουμε να δουμε ολοι, εγω παντως αυτο θελω) τελικα κατι γινεται και δεν το κάνει. Εχει να κοπανήσει κάποιον με το ρόπαλο απο τη προηγούμενη σεζον. Τι το κρατάς ρε μεγάλε το ροπαλο. Αστο στο κρεβάτι να το βλέπεις καθε φορα που πας για υπνο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάση με το Walking Dead, είναι σαν μια σχέση που ξεκινάει με πάθος και με τις καλύτερες προοπτικές και πλέον έχουμε καταντήσει να μένουμε μαζί για χάρη των παιδιών :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά μου άρεσε το επεισόδιο, επιτέλους μετά από πάρα πολύ καιρό νιώθω σχετικά ικανοποιημένος. Αν και δεν έλειψαν πάλι οι σεναριακές ευκολίες της πλάκας, όπως

Spoiler

ο τρόπος που ξέφυγε ο Γιουτζίν. Δηλαδή θέλουν να μας πουν ότι η Ροζίτα δεν μπορεί να τρέξει και να πιάσει έναν μπουχέσα στα 5 μέτρα;;;

Γενικά όμως δεν έχω παράπονο. Απ' την άλλη ίσως νιώθω έτσι επειδή το επίπεδο είχε πιάσει πάτο και χαιρόμαστε πλέον με κάτι που στις πρώτες χρονιές θα ήταν ένα επεισόδιο μέτριας ποιότητας.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπαθώ να καταλάβω τι μ έμεινε από την 8 σεζόν τώρα π τελειώνει κ πραγματικά δεν θυμαμαι τι έχω δει έτσι κουλουβάχατα που τα έχουν κάνει. Αν κάνουν και σκιπ τους whisperers γτ ως τώρα δεν μας έχουν δείξει κάτι, κλαφτα τότε χαραλαμπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, p4n0s86 said:

Αν και δεν έλειψαν πάλι οι σεναριακές ευκολίες της πλάκας,

Πλέον είμαι πεπεισμένος πως τις γράφουν επίτηδες τόσο γελοίες τις σκηνές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...