Προς το περιεχόμενο

APPLE iPad Pro 9.7 Wi-Fi 32GB (405 ευρώ)


xgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να γίνω ποιο σαφής σχετικά με το μαγαζί που αναφέρομε στο ποιο πάνω post να σας πω ότι όλα τα skroutzομαγαζα ή τουλάχιστον τα περισσότερα ψωνίζουν από αυτό το μαγαζί . Να σας πω επίσης ότι εκδίδει κανονικά παραστατικά και ότι το δεύτερο μαγαζί που έχει δίπλα προμηθεύει όλο τον κόσμο με φτηνά άλλα αξιόπιστα ανταλλακτικά με απόδειξη ...... και προς θεού δεν έχει μαχαιρωθεί κανένας εκεί , ποσό μάλλον από Πακιστανούς ... αντίθετα με το Κορυδαλλό που μένω εγώ που στην κυριλέ ταχαμου πλατεία Ελευθερίας οι σφαίρες πέφτουν βροχή.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα ξέρει κανένας να μου πήρε τηλέφωνο του ΟΤΕShopνα πάρω πληροφορίες σχετικά με την παραγγελία μου για το tablet το iPad έχουν περάσει 5 μέρες και δεν έχω παραλάβει από τη μέρα που έκανα παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας φίλοι . Αν κάποιος ενδιαφέρεται για αγορά ipad pro 32 gold εχω ενα τεμ ειναι στην κούριερ 449ευρο μου λεει και του το στελνω . Ειχα παραγγελία 2 τεμ αλλα κραταω μονο το ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνω ποιο σαφής σχετικά με το μαγαζί που αναφέρομε στο ποιο πάνω post να σας πω ότι όλα τα skroutzομαγαζα ή τουλάχιστον τα περισσότερα ψωνίζουν από αυτό το μαγαζί . Να σας πω επίσης ότι εκδίδει κανονικά παραστατικά και ότι το δεύτερο μαγαζί που έχει δίπλα προμηθεύει όλο τον κόσμο με φτηνά άλλα αξιόπιστα ανταλλακτικά με απόδειξη ...... και προς θεού δεν έχει μαχαιρωθεί κανένας εκεί , ποσό μάλλον από Πακιστανούς ... αντίθετα με το Κορυδαλλό που μένω εγώ που στην κυριλέ ταχαμου πλατεία Ελευθερίας οι σφαίρες πέφτουν βροχή.  

Ποιο μαγαζί αναφέρθηκε ποιο πάνω; Ενας μικρός χαμός γίνεται απο posts. Σε πείραζε απλα να το αναφέρεις;

Πήρα μια θήκη από το s...y.gr, μια χαρά του κάθησε.

Άντε του χρόνου πάλι, με το φετινό μοντέλο (και πέρυσι είχα πάρει το air 2 τέτοια εποχή).

?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...