Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κινηταρα φιλε μου!

εργαλειο τρελο!

 

τι budget εχεις;

 

 

Το συγκεκριμένο αξίζει το 50αρικο παραπάνω. Υπόψιν είναι 5.9 ιντσες. Μαζεμένο βέβαια για τόσο μεγάλη οθόνη, αλλα...

 

 

Το αντίπαλο δέος σε αυτά τα χρήματα είναι το LG G6 που είχα στο μυαλό πριν κάνω παραγγελία για το Mate 9. Αυτό είναι το δίλημμά μου αυτή την στιγμή..

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αστειο της υποθεσης ειναι οτι ο γερμανος που αποδεδειγμενα εχει την ιδια αποθηκη με cosmote εχει στοκ και δεν εχει αλλαξει τιμη!!!

 

https://www.germanos.gr/product/huawei-mate-9/20344434/

 

Ενω στο Asus Deluxe πχ αλλαξε και το πηγε οσο και η cosmote!!!! :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίπαλο δέος σε αυτά τα χρήματα είναι το LG G6 που είχα στο μυαλό πριν κάνω παραγγελία για το Mate 9. Αυτό είναι το δίλημμά μου αυτή την στιγμή..

 

Ευχαριστώ!

Το mate δικαιολογεί την τιμή του ακόμα και στα 500 που παίζει κανονικά. Στα 400 δεν θα έπρεπε να αποτελεί δίλημμα. Είναι μια καλή προσφορά που είσαι από τους τυχερούς που προλαβαν.

Στην τελική το παίρνεις και αν δεν σου κάνει το δίνεις στην ίδια τιμή και παίρνεις αυτό που θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίπαλο δέος σε αυτά τα χρήματα είναι το LG G6 που είχα στο μυαλό πριν κάνω παραγγελία για το Mate 9. Αυτό είναι το δίλημμά μου αυτή την στιγμή..

 

Ευχαριστώ!

εαν θελεις καλυτερη καμερα πας για το G6...

μονο αυτο βρισκω σαν προτερημα εναντι του mate!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόλαβα το idol δυστυχώς. Το ήθελα για 2ο με αποδεκτώς καλη φωτογραφική, και κυρίως σαν mp3 player στο τρεξιμο γιατι εχουν καλο ηχο τα idol γενικα με ακουστικά.

Ευχαριστώ τον τοπικ σταρτερ παντως. 

 

υ.γ μην παρετε το mls οσοι δεν προλαβατε το αλκατελ! Υπάρχει λόγος που είναι διαθέσιμο ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ ηθελα με speach για τη μανα μου που παραπονιεται οτι δε βλεπει οθονη με πολλα κουμπια αλλα απο οτι διαβαζω τα MLS ειναι χαλια

Αν ηθελες να την βασανισεις ωστε να μισησει 100% τα κινητα καλο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εξυπηρέτηση πελατών του Γερμανού μου είπαν για το Alcatel ότι υπάρχει στον Πειραιά Βρυώνη ( αρκετό stock ) και Ηλιούπολη. Οπότε τηλέφωνο για να τσεκάρετε διαθεσιμότητα στα συγκεκριμένα καταστήματα. Τιμή στα 59 ευρώ όπως και στο site από Cosmote. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τις τελευταίες μέρες ψήνω άσχημα το Mate 9. Δεν το πιστεύω ότι από το πρωί, μόλις τώρα μπήκα στο section των προσφορών. Κρίμα. :(

 

Anyway, αν κάποιος το πρόλαβε και δεν το θέλει, μου λέει. Αλλιώς ελπίζω να είναι ξεστοκάρισμα εν' όψει του Mate 10 και να ξαναδούμε τέτοια τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...