Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω ρωτησα σε 2 καταστηματα του γερμανου στον πειραια και ειπαν και στα 2 οτι οι τιμες της cosmote δεν ισχυουν εκει

Αυτό ίσως να εξηγεί το ότι υπάρχει αρκετό stock στο συγκεκριμένο κατάστημα για το Alcatel...  

Ρωτήστε και σε αυτό στην Ηλιούπολη να δούμε εάν σας πουν το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι πραγματικες προσφορες τι λετε? Προσφορα είναι να υπαρχουν κομματια για μερες, να εξασφαλισει η εταιρια "Πολλα κομματια" να μπορουν να παρουν οσοι θελουν, και όχι για μια δυο ωρες και να προλαβουν 4-5 ατομα. Αυτά λεγονται κραχτες και ουτε αυτό κανονικα, και όχι προσφορες. Δεν μπορούμε ολοι να στηνόμαστε 24 ωρες το 24ωρο εδώ για να προλάβουμε και ουτε καν παλι, ο πιο γρηγορος που θα πατησει, αυτά είναι γελεια πραγματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μια δυο ωρες και ουτε, δηλ είναι προσφορα? Τι λετε? Καλα κανουν λοιπον και μας δουλευουν οι εταιριες, γιατι οποιος δε το καταλαβε, για δουλεμα πρόκειται, σκεφτείτε το λιγο παραπανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το asus εχει κανενα ενδιαφερον.το lenovo;

 

το θεμα ειναι οτι ολοι πεφτουμε σαν τα κορακια πρωτα παραγγελνουμε και μετα αποφασιζουμε-κ γω το τεκνο Βρουτος το εκανα μια φορα-ετσι το χανουν αυτοι που πραγματικα το θελουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες ψήνω άσχημα το Mate 9. Δεν το πιστεύω ότι από το πρωί, μόλις τώρα μπήκα στο section των προσφορών. Κρίμα. :(

 

Anyway, αν κάποιος το πρόλαβε και δεν το θέλει, μου λέει. Αλλιώς ελπίζω να είναι ξεστοκάρισμα εν' όψει του Mate 10 και να ξαναδούμε τέτοια τιμή...

φιλε ηταν ξεστοκαρισμα. και γω αργοτερα το ψιλοσκεφτηκα, αλλα σε 15 λεπτα (ουτε καν 1-2 ωρες) ειχαν εξαφανιστει.

 

σε 2 καταστηματα cosmote που ρωτησα μου ειπαν οτι δε θα το ξαναφερουν. προφανως ουτε καποιο απο τα αλλα που δε πουλησαν ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφηνω εδω για οποιον θελει να ψαξει το mate 9 σε καταστηματα γερμανος.

 

 

Ευχαριστούμε για την προτίμηση που δείχνετε στο Δίκτυο Καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Σας ενημερώνουμε ότι το συγκεκριμένο μοντέλο στα καταστήματά μας είναι σε προσφορά από 1/8-31/8 στα 399€. Σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το site μας, θα χρειαστεί να να επικοινώνησετε με την Εξυπηρέτηση πελατών στο 210 2508100, καθημερινά από τις 9:00 έως τις 17:00 ή μέσω e-mail στο [email protected] προκειμένου να μπορέσουν να σας εξυπηρετήσουν.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφηνω εδω για οποιον θελει να ψαξει το mate 9 σε καταστηματα γερμανος.

δηλαδη ειναι προσφορα μονο για τα φυσθκα τους καταστηματα?οχι για το eshop τους?για τι τους καλεσα στο eshop ενοω και δεν μου ειπαν την τιμη της προσφορας.

Και μια αλλη ερωτηση τελικα ειναι δικαρτο η μονοκαρτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ειναι προσφορα μονο για τα φυσθκα τους καταστηματα?οχι για το eshop τους?για τι τους καλεσα στο eshop ενοω και δεν μου ειπαν την τιμη της προσφορας.

Και μια αλλη ερωτηση τελικα ειναι δικαρτο η μονοκαρτο?

 

Μονο για τα φυσικα εστειλα και εγω email στο eshop και μου απαντησαν 

 

Καλημέρα σας.

Δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση σχετικά με την αλλαγή της τιμής στο eshop Germanos. Μπορείτε να προχωρήσετε σε αγορά από κατάστημα.

Ολα αυτα πριν το δω απο κοντα μου φανηκε μεγαλο στο χερι μου και δεν μπηκα στην διαδικασια να το ψαξω αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που πηρα τηλ τωρα με διαβεβαισαν πως δεν υπαρχει καμια προσφορα ουτε στα φυσικα καταστηματα ουτε μεσου eshop.

 

γενικα δεν υπαρχει τιμη 399 παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που πηρα τηλ τωρα με διαβεβαισαν πως δεν υπαρχει καμια προσφορα ουτε στα φυσικα καταστηματα ουτε μεσου eshop.

 

γενικα δεν υπαρχει τιμη 399 παιδια.

Γνωστός μου παντός πήρε ένα κομμάτι χθες βράδυ (20:30) με 399ευρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...