Προς το περιεχόμενο

Κονδυλώματα - Μεγάλη προσοχή !


LiquidTroll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά βασικό. Και το εμβόλειο να έχεις κάνει όπως εγώ δεν σημαίνει ότι προστατεύεσαι. Καλύπτει μόνο κάποια ήδη αλλά είναι δεκάδες. και μάλιστα όχι και όλα που προκαλούν καρκίνο. Οπότε η προστασία είναι το no1 και ο έλεγχος. μην θεωρείται ότι επειδή η κοπέλα σας έχει κάνει το εμβόλειο ότι όλα θα είναι εντάξει. 
Δυστυχώς λόγο εμβολειοτρομολαγνείας και εγκεφαλικής ανεπάρκεια ξέρω πολλές που δεν το έκαναν... 
επίσης το πρόβλημα είναι ότι εμείς οκ κάνουμε τεστ ελεγχόμαστε. το πρόβλημα σε εσάς είναι ότι μπορεί να το έχετε χρόνια, όπως και πολλά άλλα αφροδίσια, κάποια θυμάμαι μπορεί να κάνουν και 3-5 χρόνια να δείξουν σημάδι, αλλά ταυτόχρονα το μεταδίδεται.
και επίσης κανένας αντρας εννοείται δεν πάει να κάνει εξετάσεις προληπτικές αν δεν έχει θέμα. και θέμα να έχει πάλι το αφήνει γιατί ως γνωστών οι περισσότεροι σας φοβάστε τους γιατρούς. όχι όλοι βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσθέτω κάτι,

 

σε πρόσφατη ερευνα σε γυναίκες νεαρής ηλικίας, για ποιο λόγο κάνουν one night stand, σημαντικό ποσοστό απαντήσεων ήταν "για να μεταδώσουν κάποιον ιο που έχουν"

 

Πάνω σε αυτό και σε συζήτηση με αφροδισιολόγο, μου είπε πως μεγάλο ποσοστό ανδρών και γυναικών, έχουν κονδυλώματα σε έξαρση - και το γνωρίζουν- αλλά αδιαφορούν αν θα τα μεταδώσουν  γιατί πρώτη προτεραιότητα για αυτούς είναι η προσωπική τους ευχαρίστηση.

 

Τα παραπάνω τα βάζετε στο μυαλό σας και τους δίνετε την βαρύτητα που εσείς θέλετε για τη ζωή σας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...