Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eιναι φυσιολογικο δηλαδη; Να ακυρωσουμε την αγορα αμα ειναι οσο προλαβαινουμε.

 

απο τη στιγμή που έχει μια επιλογή για priority αυτή είναι και κατά 99% δεν θα έχουμε πρόβλημα.....(ελπίζω... :-D  :-D  :-D )

αλλα απο την άλλη και να έχουμε κανα 25άρι - 30άρι να είναι το τελωνείο ..... πάλι συμφέρει νομίζω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμή που έχει μια επιλογή για priority αυτή είναι και κατά 99% δεν θα έχουμε πρόβλημα.....(ελπίζω... :-D  :-D  :-D )

αλλα απο την άλλη και να έχουμε κανα 25άρι - 30άρι να είναι το τελωνείο ..... πάλι συμφέρει νομίζω  

αν μας κάτσει g@m@ τα. Θα το κοστολογήσουν 150 οπότε 54 ΦΠΑ + 15 = 69 επιπλέον, δλδ σαν να το πήρες απο δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμή που έχει μια επιλογή για priority αυτή είναι και κατά 99% δεν θα έχουμε πρόβλημα.....(ελπίζω... :-D  :-D  :-D )

αλλα απο την άλλη και να έχουμε κανα 25άρι - 30άρι να είναι το τελωνείο ..... πάλι συμφέρει νομίζω  

κάνα 25άρι θα είναι ο φπα και 15 τα ΕΛΤΑ.Αν μπεί τελωνείο το 40+ είναι σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρίσκο ........

αν την γλιτώσουμε έχει καλός.... αν όχι... :cry:  :cry:  :cry:  :cry: 

πάντως με priority δεν έχω ακούσει να σταματάει τελωνείο

υπομονή και θα δούμε .......

ακόμα δεν ξεκίνησε......ας μην κινδυνολογούμε απο την πρώτη μέρα.... :-D  :-D  :-D  :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παει τελωνειο λεμε με priority direct απο banggood. εχουν γινει χιλιαδες παραγγγελιες και μερικοι ακομα φοβαστε. Αμα φοβαστε τοσο πολυ δεν ειναι για εσας οι παραγγελιες απο Κινα, παρτε απο σκρουτζ καλυτερα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...