Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια απο τα ίδια. ¨Εστειλαν θήκη δικιά μου, της γυναίκας μου για το 3 pro, το bluetooth ηχείο και ακουστικά που ήταν στην αποθήκη της Κίνας. To κινητό και το mi band 2 που είναι απο αποθήκη HK είναι σε process ακόμα. Μπορεί να είναι κλειστά για ΣΚ το μαγαζί εκεί και ανοίγει σε καμμία 10αριά ώρες ενω στην άλλη δουλεύουν σαν τα σκυλιά και το ΣΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία προχθές το βράδυ, λέει ready to process (Order Processing) επίσης από προχθές και περιμένω να γίνει shipped...Οι υπόλοιποι που παραγγείλατε από την πρώτη στιγμή λάβατε email ότι τα έστειλαν;

 

Το δικο μου που η παραγγελια εγινε την πρωτη μερα εχει ηδη αποσταλει, εχω τρακινγκ ναμπερ και κινείται ηδη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε τα κουπονια που βγηκαν δεχοταν απο 1000 παραγγελιες εκαστο.....και εξαντληθηκαν!!

 

Φαντασου ποσες παραγγελιες εχουν γινει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν βιάζομαι, το πήρα λόγω της προσφοράς και επειδή θα μου χρειαστεί στο άμεσο μέλλον. Απλώς θα ξενερώσω τελικώς αν δώσουν refund και δεν πάρουμε τίποτα ύστερα από τόσες συζητήσεις και ερωτήσεις εδώ μέσα...Θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν βιάζομαι, το πήρα λόγω της προσφοράς και επειδή θα μου χρειαστεί στο άμεσο μέλλον. Απλώς θα ξενερώσω τελικώς αν δώσουν refund και δεν πάρουμε τίποτα ύστερα από τόσες συζητήσεις και ερωτήσεις εδώ μέσα...Θα δείξει...

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.

 

Το μαγαζι με την προσφορά μαζεψε ενα τεράστιο fund ώστε να κάνει μια τεράστια παραγγελία για να του βγουν ακομα πιο φθηνά. Μην ξεχνάμε οτι το μοντέλο αυτό σιγά σιγά θέλουν να το ξεστοκαρουν.

 

Ο μόνος λόγος ακύρωσης είναι σε περίπτωση που δεν υπάρχει τόσο διαθέσιμο απόθεμα απο το εργοστάσιο (πράγμα δύσκολο γιατί προφανώς πριν την προσφορά μίλησαν μαζί τους).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το δικο μου που η παραγγελια εγινε την πρωτη μερα εχει ηδη αποσταλει, εχω τρακινγκ ναμπερ και κινείται ηδη!

Πώς έχεις τρακινγκ ναμπερ ?το έκανες με priority? Εμένα έλεγε με priority δεν έχει τρακινγκ .

Έκανα παραγγελία προχθές το βράδυ, λέει ready to process (Order Processing) επίσης από προχθές και περιμένω να γίνει shipped...Οι υπόλοιποι που παραγγείλατε από την πρώτη στιγμή λάβατε email ότι τα έστειλαν;

και εγω εκανα εχθές παραγγελία και μια απο τα ιδια, μαλλον αυριο θα γινει shipped .ενω η θηκη και η μεμβρανη που ειναι σε αποθηκη κινας εγινε shipped σημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έφυγε παιδιά σημερα,το χρυσό όμως.

Θα ξενερώσω τρελά αν έχει πλαστικό.

Έχω το mi max μου έπεσε καμιά 3-4 φορές κ δεν έπαθε τίποτα.στα χέρια μου τα κινητά αν είχαν στόμα θα με κατηγορούσαν για κακοποίηση. :)

Ελπίζω με το banggood να ερχονται γρήγορα η gb έκανε 3 εβδομάδες να φτάσει δέμα σε φίλο (αναίμακτα τουλάχιστον) με eu express.

Σε σχέση με τα Huawei η xiaomi κερδίζει σε θέμα sar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στείλανε σε εσάς; Σε εμένα λέει είναι backordered... :/

 

Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας λογικά:

 

Why is my order status shown as "Back Order"?

“Back Order” means that some products in your order are currently out of stock and that you might have to wait for their new stock. In this situation, your back order will be split into sub-orders and we will dispatch the available items first.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...