Προς το περιεχόμενο

Logitech G810 89€ MediaMarkt [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


twingo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Προφανώς, αλλά άλλο να το πηγαίνεις στην "γειτονιά σου" κι άλλο να πρέπει να το στειλεις στην Logi στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα και η logitech στο public θα σε στείλει.

 

Σε επικοινωνία μου πιο παλιά μου είχαν πει ότι για πρόβλημα hardware να απευθυνθώ(όπως είναι το σωστό)στον πωλητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα απο Πλαισιο, θα ερθει κανονικα αλλα θα αργησει 72 ωρες να σταλει.

Καμια προταση για wrist rest η δεν χρειαζεται? Εχω κ μεγαλο mousepad χαλακι αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα βολεψει.

 

Να δω τι θα κανω με το Mantistek απο την αλλη προσφορα.

 

Ευχαριστω TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αξίζει τα 89EUR σε σχέση με το 1/3 που κόστιζε το κινέζικο;;

Ψάχνω για ένα μηχανικό πληκτρολόγιο με καφέ διακόπτες για typing έδώ και καιρό και δεν ξέρω τι να αποφασίσω.

Δεν είναι θέμα ότι το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο ΔΕΝ χρησιμοποιεί τους καλύτερους διακόπτες της Cherry?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αξίζει στα χρήματα αυτά για επώνυμο rgb πληκτρολόγιο με φοβερή εγγύηση.

 

Βέβαια θα δούμε και άλλες αντίστοιχες προσφορές μέχρι το τέλος του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν είναι θέμα ότι το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο ΔΕΝ χρησιμοποιεί τους καλύτερους διακόπτες της Cherry?

 

Ευχαριστώ.

ΔΕΝ είναι χειρότεροι οι διακόπτες. Είναι νεότερης τεχνολογίας και έχουν ανθεκτικότητα σε περισσότερα κλικ.

Από εκεί και πέρα έχουν άλλη αίσθηση που για εμένα είναι ανώτερη στην πληκτρολόγηση.

Αλλά γούστα είναι αυτά.

Επίσης και για εμένα είναι πολύ σημαντικό, είναι από τα λίγα σοβαρά σε εμφάνιση μηχανικά rgb πληκτρολόγια αυτή την στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα απο Πλαισιο, θα ερθει κανονικα αλλα θα αργησει 72 ωρες να σταλει.

Καμια προταση για wrist rest η δεν χρειαζεται? Εχω κ μεγαλο mousepad χαλακι αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα βολεψει.

 

Να δω τι θα κανω με το Mantistek απο την αλλη προσφορα.

 

Ευχαριστω TS.

Το πλαισιο εμένα μου ακύρωσε την παραγγελία

Στο ΜΜ μόνο στα καταστήματα. Στην Πυλαία είχε το μεσημέρι 2 κομμάτια. Το εχει και έξω για να το δοκιμάσετε αν θέλετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα + της Logitech. Φίλος έριξε νερό στο G710+ και του έκαναν αντικατάσταση με G910 Orion spectrum την καινούργια έκδοση

Έκανε ζημιά ο ίδιος στο πληκτρολόγιο και του το αντικαταστήσαν με άλλο κ μάλιστα ακριβότερο; αδυνατώ να το πιστέψω. Αν είναι να πάμε να χαλάσουμε όλοι τα πληκτρολόγια μας λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ είναι χειρότεροι οι διακόπτες. Είναι νεότερης τεχνολογίας και έχουν ανθεκτικότητα σε περισσότερα κλικ.

Από εκεί και πέρα έχουν άλλη αίσθηση που για εμένα είναι ανώτερη στην πληκτρολόγηση.

Αλλά γούστα είναι αυτά.

Επίσης και για εμένα είναι πολύ σημαντικό, είναι από τα λίγα σοβαρά σε εμφάνιση μηχανικά rgb πληκτρολόγια αυτή την στιγμή.

 

 

Φίλε στα περισσότερα reviews που βλέπω λένε ότι για πληκτρολόγηση δεν είναι ιδανικό το πληκτρολόγιο και η ίδια η logitech το προμοτάρει ως gaming. Δε λέω ότι το πληκτρολόγιο δεν είναι καλό, απλά ρωτάω για χρήση typing και όχι gaming. Δεν ξέρω αν είναι καλύτεροι οι διακόπτες ή χειρότεροι αλλά το όνομα της Cherry αποτελεί εγγύηση όταν κάνεις μια επένδυση 90 ευρώ για ένα πληκτρολόγιο καθώς έχει τόσες πατέντες και ιστορία στον χώρο με αδιάκοπη παρουσιά.. Με αυτά τα λεφτά έχω αγοράσει ολόκληρο pc από ebay. Δεν είναι ότι δεν έχω να τα δώσω , αλλά θέλω να καταλάβω πόσο καλύτερο μπορεί να είναι από το κινέζικο με διακόπτες cherry brown που έπαιζε στο 1/3 της τιμής για χρήση typing...

 

Καλορίζικα και καλοδούλευτα σε όσους ήδη τα αγόρασαν εύχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα + της Logitech. Φίλος έριξε νερό στο G710+ και του έκαναν αντικατάσταση με G910 Orion spectrum την καινούργια έκδοση

Ισχύει,εμένα το G710 του αδερφού είχε ένα πολύ μικρό θέμα με το led σε ένα πλήκτρο και του έστειλαν το g810,αφήνοντας τον να κρατήσει και το g710.

Εκεί το είδα και το τσίμπησα τώρα.

Προσωπικά μου αρέσουν αρκετά οι Romer-G,σε αίσθηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωση, μπορω να πω οτι στο gaming δεν με ικανοποιει απολυτα, στο typing ειναι αψογο, το palmrest του k70 και οι red διακοπτες ειναι η τελειοτητα, τελικα εχει μια ελαφρια αισθηση σαν τους brown/blue την οποια δεν καταλαβα στη αρχη πραμα το οποιο δεν μου αρεσει στο gaming. Αλλα δεν θελω να σας παρω στο λαιμο μου... πολλους τους αρεσουν οι brown καθως και πληκτρολογια χωρις palm rest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...