Προς το περιεχόμενο

προσοχή στά ρέστα ...


aristos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 τά μάτια σας 144 ... τελευταία σέ 5-6  συναλλαγές πού εχω κάνει ,

ολο λάθος στά ρέστα μού δίνουν  ...

καί ολως τυχαίως ...πάντα εις βάρος μου ,αλλά  ευτυχώς μέχρι τώρα δέν τήν εχω πατήσει ...

καί μιλάμε νά δίνεις εικοσάρικο νά κάνει τό προιόν π.χ. 10 euro , νά ζητάς πίσω τό 10άρικο 

καί νά σού λένε α συγνώμη νόμιζα μού δώσατε 10άρικο ...

τό κουβεντιάζαμε χθές μέ φίλους καί ολοι ελεγαν καί σέ μένα εχει συμβεί κλπ ...

οπότε οταν δίνω  10άρικο η 20άρικο η 50άρικο πάντα λέω στόν πωλητή η ταμία κλπ , σού δίνω τόσα 

 τά βλέπεις ,οπότε σού λέει ο αλλος ναί ... καλά αν μιλάς στό κινητό ...εκεί πέφτει κλέψιμο δέν τό συζητώ ...

γεμίσαμε παντού κλεφτοαπατεώνες ...

ο πατέρας φίλου  μου ,γιατρός συνταξιούχος   τήν πάτησε μιά φορά ετσι καί από τότε τά χαρτονομίσματα πού εχει πάνω του καί ειδικά οταν πληρώνει λογαριασμούς δεη-οτε-ευδαπ η super market η σέ βενζινάδικα κυρίως ...

 γράφει σέ χαρτί τόν αριθμό κάθε χαρτονομίσματος ...ξεκινώντας από τό σπίτι του , καί εχει μεταδώσει καί σέ αλλους 

φίλους του συγγενείς του κλπ τής ηλικίας του (75 ετών) αυτή τήν κίνηση ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια σου συμβαίνει αυτό; Εμένα μου δίνουν πάντα παραπάνω. Σε μια καφετέρια μάλιστα μου άφησαν μια μικρή μπάρα χρυσού και μια πιστωτική.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον βολεύει αυτό που κάθεται και γράφει τον αριθμό κάθε χαρτονομίσματος;! Σπάνια μου τυχαίνουν τέτοια λάθη, τελευταία φορά που έτυχε να γίνει λάθος περισσότερα πήγαν να μου δώσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πατέρας φίλου  μου ,γιατρός συνταξιούχος   τήν πάτησε μιά φορά ετσι καί από τότε τά χαρτονομίσματα πού εχει πάνω του καί ειδικά οταν πληρώνει λογαριασμούς δεη-οτε-ευδαπ η super market η σέ βενζινάδικα κυρίως ...

 γράφει σέ χαρτί τόν αριθμό κάθε χαρτονομίσματος ...ξεκινώντας από τό σπίτι του , καί εχει μεταδώσει καί σέ αλλους 

φίλους του συγγενείς του κλπ τής ηλικίας του (75 ετών) αυτή τήν κίνηση ...

 

απλα λολ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο πατέρας φίλου  μου ,γιατρός συνταξιούχος   τήν πάτησε μιά φορά ετσι καί από τότε τά χαρτονομίσματα πού εχει πάνω του καί ειδικά οταν πληρώνει λογαριασμούς δεη-οτε-ευδαπ η super market η σέ βενζινάδικα κυρίως ...

 γράφει σέ χαρτί τόν αριθμό κάθε χαρτονομίσματος ...ξεκινώντας από τό σπίτι του , καί εχει μεταδώσει καί σέ αλλους 

φίλους του συγγενείς του κλπ τής ηλικίας του (75 ετών) αυτή τήν κίνηση ...

 

 

 

 

ΔΙΑΔΓΩΣΤΕ ΠΡΙΝ ΚΑΤΕΒΕΙ!!!ΕΝΑ!!ΘΑΥΜΑΣΤΙΚΟΕΝΤΕΡ 

 

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τά μάτια σας 144 ... τελευταία σέ 5-6 συναλλαγές πού εχω κάνει ,

ολο λάθος στά ρέστα μού δίνουν ...

καί ολως τυχαίως ...πάντα εις βάρος μου ,αλλά ευτυχώς μέχρι τώρα δέν τήν εχω πατήσει ...

καί μιλάμε νά δίνεις εικοσάρικο νά κάνει τό προιόν π.χ. 10 euro , νά ζητάς πίσω τό 10άρικο

καί νά σού λένε α συγνώμη νόμιζα μού δώσατε 10άρικο ...

τό κουβεντιάζαμε χθές μέ φίλους καί ολοι ελεγαν καί σέ μένα εχει συμβεί κλπ ...

οπότε οταν δίνω 10άρικο η 20άρικο η 50άρικο πάντα λέω στόν πωλητή η ταμία κλπ , σού δίνω τόσα

τά βλέπεις ,οπότε σού λέει ο αλλος ναί ... καλά αν μιλάς στό κινητό ...εκεί πέφτει κλέψιμο δέν τό συζητώ ...

γεμίσαμε παντού κλεφτοαπατεώνες ...

ο πατέρας φίλου μου ,γιατρός συνταξιούχος τήν πάτησε μιά φορά ετσι καί από τότε τά χαρτονομίσματα πού εχει πάνω του καί ειδικά οταν πληρώνει λογαριασμούς δεη-οτε-ευδαπ η super market η σέ βενζινάδικα κυρίως ...

γράφει σέ χαρτί τόν αριθμό κάθε χαρτονομίσματος ...ξεκινώντας από τό σπίτι του , καί εχει μεταδώσει καί σέ αλλους

φίλους του συγγενείς του κλπ τής ηλικίας του (75 ετών) αυτή τήν κίνηση ...

Στα βενζινάδικα πάω πάντα με δεκάρικο για να μην με φάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο πατέρας φίλου  μου ,γιατρός συνταξιούχος   τήν πάτησε μιά φορά ετσι καί από τότε τά χαρτονομίσματα πού εχει πάνω του καί ειδικά οταν πληρώνει λογαριασμούς δεη-οτε-ευδαπ η super market η σέ βενζινάδικα κυρίως ...

 γράφει σέ χαρτί τόν αριθμό κάθε χαρτονομίσματος ...ξεκινώντας από τό σπίτι του , καί εχει μεταδώσει καί σέ αλλους 

φίλους του συγγενείς του κλπ τής ηλικίας του (75 ετών) αυτή τήν κίνηση ...

 

latest?cb=20150111225547

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα εισαι... Γκαντεμης και την κάρτα θα σου διπλό χρεώσουν και ότι θες...

Απλά μην κάνεις συναλλαγές προκειμένου να ξεπεράσεις τις φοβίες σου...

Καλώς ή κακώς να αλλάξει ο κόσμος δεν γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εχει τυχει προσφατα σε supermarket να δινω 50 ευρω να εχω ρεστα 40 ευρω και να μου δινει η αλλη 10. μετα απο φωνες ηρθε ο προισταμενος και πηγαμε μετρησαμε το ταμειο για να παρω πισω τα λεφτα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...