Προς το περιεχόμενο

site με ομιλούντα βιβλία;


kyriakh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν διευκρινίζεις τι ακριβώς ψάχνεις (ελληνικά, ξενόγλωσσα) ή και τι είδους δουλειά να έχει γίνει (υπάρχουν από απλές αναγνώσεις του οποιουδήποτε μέχρι αποδόσεις από θεατρικούς ηθοποιούς).

Πάντως ένα απλό googlάρισμα μου έβγαλε αμέσως αποτελέσματα πχ τυχαίο αποτέλεσμα

 

Και κοίτα λίγο το θέμα του τίτλου αφού έτσι όπως το έβαλες παραπέμπει σε

0025-0802-2015-1458_clip_art_graphic_of_

 

"Ηχητικά" ή "ακουστικά" βιβλία (audiobooks στα...ελληνικά) θα ακουγόταν καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προορίζονται για άτομο με προβλήματα όρασης, έχει ο "Φάρος Τυφλών". Αλλά και στο net μπορείς να βρεις, πχ http://www.alfavita.gr/arthron/2055-ομιλούντα-βιβλία-στα-ελληνικά-και-τα-ξένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν διευκρινίζεις τι ακριβώς ψάχνεις (ελληνικά, ξενόγλωσσα) ή και τι είδους δουλειά να έχει γίνει (υπάρχουν από απλές αναγνώσεις του οποιουδήποτε μέχρι αποδόσεις από θεατρικούς ηθοποιούς).

Πάντως ένα απλό googlάρισμα μου έβγαλε αμέσως αποτελέσματα πχ τυχαίο αποτέλεσμα

 

Και κοίτα λίγο το θέμα του τίτλου αφού έτσι όπως το έβαλες παραπέμπει σε

0025-0802-2015-1458_clip_art_graphic_of_

 

"Ηχητικά" ή "ακουστικά" βιβλία (audiobooks στα...ελληνικά) θα ακουγόταν καλύτερα

οκ ευχαριστω, αλλά δε μπορώ να αλλάξω πλέον τον τίτλο. τα λένε βέβαια και ομιλούντα, αλλά ίσος λιγότεροι δε ξέρω.

.Ελληνικα θέλω

Επεξ/σία από kyriakh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι είδους βιβλια θες αλλα ξέρω σίγουρα οτι στη βιβλιοθήκη το Παντείου έχει γίνει μια τεράστια προσπάθεια που συνεχίζεται ακόμα, αν δεν κάνω λάθος, για την ψηφιοποίηση βιβλίων (audiobooks) στα Ελληνικα. Μπορείς να απευθυνθείς εκει για περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

isobitis.com

Έχει χιλιάδες ομιλούντα βιβλία, σχεδόν όλα καλής ποιότητας (τα περισσότερα είναι από τον Φάρο τυφλών που αναφέρθηκε και παραπάνω).

Έχει τόσο Έλληνες όσο και ξένους συγγραφείς καθώς και θεατρικά έργα, και συνεχώς προσθέτουν βιβλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

isobitis.com

Έχει χιλιάδες ομιλούντα βιβλία, σχεδόν όλα καλής ποιότητας (τα περισσότερα είναι από τον Φάρο τυφλών που αναφέρθηκε και παραπάνω).

Έχει τόσο Έλληνες όσο και ξένους συγγραφείς καθώς και θεατρικά έργα, και συνεχώς προσθέτουν βιβλία.

στον ισοβίτη είχα κάνει αίτηση από την αρχή αλλά δεν με είχανε δεχτεί,

είχαν αργήσει πάρα πολύ τελικά με δέχτηκαν Άρα πιστεύω όλα ok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...