Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/19/2018 στις 12:55 ΜΜ, vforvendetta85 είπε

Τελικά είδε φως;

εχει βολευτει με τα λινκ για την ωρα , ειναι και μεση της χρονιας , μου ειπε μπορει να το ψαξει με τη νεα σεζον, ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μέχρι να βάλει μυαλό η Euroleague και να ρίξει την τιμή, άγιο stream με κροατική περιγραφή και γηπεδάκι! Ειναι πάρα πολλά τα 90 ευρώ για μια συνδρομή που σου προφέρει μόνο 1 συγκεκριμένο προϊον. Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν κάνουν ο,τι και στο ΝΒΑ. Δλδ να μπορεις να πληρώνεις ακόμα και για εναν μεμονωμένο αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά thanks για το τοπικ!Σήμερα είδα έχει προσφορά στα 55 το euroleague pass..
Ψήνομαι άγρια..Edit ζητάω πολλά αλλά ξέρει κανείς αν υπάρχει και app για το
ps4?

Τώρα είδα αυτό στο faq του site τι ισχύει τελικά?
 

Αναφορά σε κείμενο
  • GREECE

    • One of the weekly games of the Greek teams (Panathinaikos Athens or Olympiacos Piraeus), blocked for residents in Greece.

    • VOD unavailable for up to 48 hours in market.

 

Επεξ/σία από avenger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτη η αρχικη τιμη για ολη τη σεζον, απαραδεκτη και τωρα η "μειωμενη". 

 

ΥΓ: Ασχετο αλλα παντα μου καθεται στο λαιμο το χαρτζιλικι στο νικητη της Ευρωλιγκας :lol: Ειπαμε αλλο μεγεθος και εσοδα στο ποδοσφαιρο αλλα αυτο το πραγμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' εμέ δεν είναι πολλά τα 90€ για την καλύτερη ευρωπαϊκή διοργάνωση μπάσκετ. Εγώ την επόμενη σεζόν θα το βάλω σίγουρα από την αρχή (αν περάσουν 2-3 μήνες αφότου ξεκινήσει η διαργάνωση δεν συμφέρει φυσικά, όπως και τα 55€ που ζητάνε τώρα για το υπόλοιπο της σεζόν).

Προσωπικά, δεν θα βλέπω μόνο τα ελληνικού ενδιαφέροντος παιχνίδια αλλά και πολλά από τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν με 17€ επιπλέον παίρνεις το nba league pass, η Ευρωλίγκα ζητάει πολλά. 

Όταν το nba τιμολογειται στα 120€ την σεζόν, που είναι το καλύτερο πρωτάθλημα στον κόσμο, αυτά που ζητάει η Ευρωλίγκα είναι πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/30/2018 στις 3:37 ΜΜ, vforvendetta85 είπε

Όταν με 17€ επιπλέον παίρνεις το nba league pass, η Ευρωλίγκα ζητάει πολλά. 

Όταν το nba τιμολογειται στα 120€ την σεζόν, που είναι το καλύτερο πρωτάθλημα στον κόσμο, αυτά που ζητάει η Ευρωλίγκα είναι πολλά. 

Εγώ έχω Cosmote TV οπότε βλέπω και NBA όταν έχω αϋπνίες, αλλά προτιμώ πολύ περισσότερο την Ευρωλίγκα σαν διοργάνωση (γούστα είναι αυτά θα μου πεις).

Επεξ/σία από sarisn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα σας 

θα πω κι εγώ την άποψη μου επί του θέματος κ ελπίζω να βοηθήσω αλλά κ να βοηθηθώ σε μια απορία μου

έβαλα για τον μήνα γεναρη το euroleague tv με 14 ευρώ μπορούσα να δω όλα τα παιχνίδια και τις ελληνικές φυσικά σε κάθε αγωνιστική.η τιμη αυτη σιγουρα δεν ειναι ευκαιρια επειτα θελω να σταθω λιγο σε κατι που με εκανε να διακοψω την συνδρομη. ενω η ποιοτητα ειναι πραγματικα πολυ καλη υπαρχει μια καθυστερηση στην μεταδοση περιπου 30-40 δευτερολεπτα σε σχεση με την λαιβ μεταδοση πχ της νοβα η μιας στοιχηματικης εταιρειας αυτο νομιζω ειναι πολυ βασικο οποτε να το προσεξετε 

επειτα θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει αν το eurosportplayer με χρηση vpn ειναι μια καλη λυση , γιατι με 5-7 ευρω το μηνα σιγουρα συμφερει απλα αν καποιος ξερει εκει το streaming εχει καθυστερηση οπως στο euroleaguetv? για μενα ειναι πολυ σημαντικο ζητημα αυτο γιατι βλεπουμε μπασκετ κ στο μπασκετ μετρανε κ τα δευτερολεπτα , αλλο να υπαρχει καθυστερηση 3-4 δευτερολεπτων κι αλλο 30-40 οπως στο euroleague tv.

σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το streaming από eurosportplayer έχει αντίστοιχη καθυστέρηση. Γενικά δεν έχω δει ποτέ κάτι σε streaming που να μην είναι τουλάχιστον μισό λεπτό πίσω από το live. Πάντως προτιμώ να δώσω 5€ στο eurosport παρά τα 14€ στο euroleaguetv. Μπορείς να δεις και άλλα αθλήματα, αν και λίγα. Αυτό τον καιρό έχει και winter olympics. Αρχικά το έβαλα για να δω το australian open στο τένις. Αρκεί βέβαια να βρεις δωρεάν vpn για να μην αυξηθεί το κόστος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vforvendetta85 είπε

Τι να προσέξει ο υποψήφιος πελάτης; Φίλε μου, streaming είναι όλες οι υπηρεσίες τι περιμένεις; 

απλα το ειπα γιατι μου κανει εντυπωση που οι στοιχηματικες εταιρεις πχ δεν εχουν καθυστερηση στα στριμινγκ τους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...