Προς το περιεχόμενο

Έξαρση του malware εξόρυξης κρυπτονομισμάτων έφερε η “έκρηξη” της τιμής τους


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν μεγάλα ειδησειογραφικά κανάλια όπως το BBC κάνουν ειδήσεις για το bitcoin , ουσιαστικά διαφημίζοντάς το, εμένα προσωπικά κάτι μου βρωμάει.

Διαφήμιση να αγοράσουν-δημιουργήσουν bitcoins, και μετά να γίνει το ΜΠΑΜ όπως έγινε με το ελληνικό χρηματιστήριο και να χάσουν όλοι τα λεφτά τους (εκτός απο μερικούς του συστήματος που θα γίνουν ζάμπλουτοι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κλασσική κουβέντα insomnia ... Μου θυμίζει γιατί είχα κόψει τις συζητήσεις .

 

τις έκοψες γιατί πιθανότατα, όπως και εδώ, δεν είχες άποψη με επιχειρήματα να εκφράσεις

 

σαν να μπω εγώ σε ένα thread για σαμπουάν σκύλων και να εκφέρω άποψη, χωρίς να είχα ποτέ σκύλο :D

ούτε καν ημιμάθεια δεν λέγεται αυτό, και καλό είναι να απέχεις καθολικά απο τέτοιες συζητήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις έκοψα γιατί το καθε 15χρονο με το ονομα bam, tsap λεει μια σαχλαμαρα και εξαφανίζεται πίσω από την ανωνυμία του. Ευτυχώς θα είσαι εσύ να κάνεις τις συζητήσεις . Ελπίζω να μην διέκοψα τη σαμπάνια που θα έπινες από τα υπερκέρδη του bitcoin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις έκοψα γιατί το καθε 15χρονο με το ονομα bam, tsap λεει μια σαχλαμαρα και εξαφανίζεται πίσω από την ανωνυμία του. Ευτυχώς θα είσαι εσύ να κάνεις τις συζητήσεις . Ελπίζω να μην διέκοψα τη σαμπάνια που θα έπινες από τα υπερκέρδη του bitcoin.

το όνομα μου είναι tsakfot και μπορείς εύκολα να δείς τα κατεβατά που έχω γράψει για το bitcoin πατώντας στα πρότερα μηνύματα μου μπας και μάθεις κάτι.

λοιπόν πέρα απο τις σαμπάνιες που ανοίγω με τα υπερκέρδη έχω σκοπό ζωής να εξαφανίσω την ημιμάθεια από τον κόσμο. Ωσάν μεγιστάνας λοιπόν που είμαι θα ανοίξω σχολεία και θα παρέχω δωρεάν πρόσβαση στην ανώτερη εκπαίδευση και στην τελευταία πινέζα του χάρτη, ακόμα και στην Κομοτηνή.

 

Πρώτο μάθημα θα είναι η διαλεκτική και πως να συνδιαλεγόμαστε με επιχειρήματα για να παραδώσουμε έναν καλύτερο κόσμο στις επόμενες γενιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις οι εξυπνακηδες Ελληναραδες ...να ψοφησει η κατσικα του γειτονα! εγω φιλε που εχω παρει ακινητα απο τα κερδη του bitcoin και του stratis τι λες να κανω για να μην σε στενοχορισω? να τα παιξω στην ρουλετα ? χαχαχα να ταν η ζηλια ψωρα....

Σιγα εσυ Γουλανδρη ....Που εκανες και ακινητα...απο mining...Να μας πεις μονο ποτε ξυπνησες  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το όνομα μου είναι tsakfot και μπορείς εύκολα να δείς τα κατεβατά που έχω γράψει για το bitcoin πατώντας στα πρότερα μηνύματα μου μπας και μάθεις κάτι.

λοιπόν πέρα απο τις σαμπάνιες που ανοίγω με τα υπερκέρδη έχω σκοπό ζωής να εξαφανίσω την ημιμάθεια από τον κόσμο. Ωσάν μεγιστάνας λοιπόν που είμαι θα ανοίξω σχολεία και θα παρέχω δωρεάν πρόσβαση στην ανώτερη εκπαίδευση και στην τελευταία πινέζα του χάρτη, ακόμα και στην Κομοτηνή.

 

Πρώτο μάθημα θα είναι η διαλεκτική και πως να συνδιαλεγόμαστε με επιχειρήματα για να παραδώσουμε έναν καλύτερο κόσμο στις επόμενες γενιές.

Αλλος ενας ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΛΕΦΤΑΣ ....που θα διδαξει .....που στε τοσα χρονια ολοι εσεις κρυμμενοι να ανοιξετε τα ματια δεκα χρονια που παει το κοσμακι εμπλοκη ....και ξαφνικα κανατε και λεφτα και πηρατε και ακινητα καποιοι και γελαει μαζι σασ ολο το συμπαν οταν διδαξεις λοιπον την τεχνη του mining να οικονομισει κοσμος θα χαρω πολυ ναμαι εκει κατω να γελαμε ολοι μαζι ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος ενας ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΛΕΦΤΑΣ ....που θα διδαξει .....που στε τοσα χρονια ολοι εσεις κρυμμενοι να ανοιξετε τα ματια δεκα χρονια που παει το κοσμακι εμπλοκη ....και ξαφνικα κανατε και λεφτα και πηρατε και ακινητα καποιοι και γελαει μαζι σασ ολο το συμπαν οταν διδαξεις λοιπον την τεχνη του mining να οικονομισει κοσμος θα χαρω πολυ ναμαι εκει κατω να γελαμε ολοι μαζι ...

και αφού και εσύ προσέφερες εποικοδομητικά στο thread και μας έκανες σοφότερους αναφορικά με το bitcoin, move along brah 

πήγαινε σε κανα thread με σαμπουάν για σκύλους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος ενας ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΛΕΦΤΑΣ ....που θα διδαξει .....που στε τοσα χρονια ολοι εσεις κρυμμενοι να ανοιξετε τα ματια δεκα χρονια που παει το κοσμακι εμπλοκη ....και ξαφνικα κανατε και λεφτα και πηρατε και ακινητα καποιοι και γελαει μαζι σασ ολο το συμπαν οταν διδαξεις λοιπον την τεχνη του mining να οικονομισει κοσμος θα χαρω πολυ ναμαι εκει κατω να γελαμε ολοι μαζι ...

 

Για αρχή ξεκίνα με τους τόνους γιατί μόνο εμείς γελάμε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος ενας ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΛΕΦΤΑΣ ....που θα διδαξει .....που στε τοσα χρονια ολοι εσεις κρυμμενοι να ανοιξετε τα ματια δεκα χρονια που παει το κοσμακι εμπλοκη ....και ξαφνικα κανατε και λεφτα και πηρατε και ακινητα καποιοι και γελαει μαζι σασ ολο το συμπαν οταν διδαξεις λοιπον την τεχνη του mining να οικονομισει κοσμος θα χαρω πολυ ναμαι εκει κατω να γελαμε ολοι μαζι ...

ΘΕΟΣΣΣ  !! Εμείς να δεις πως γελάμε μεταξύ μας... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας βλέπω να μαλώνετε για την τιμή του bitcoin.

Ασχολείστε με την κορυφή του παγόβουνου και χάνετε την ουσία. Και η Amazon έσκασε το 2001 αλλά τώρα είναι ο μεγαλύτερος παίκτης του ecommerce. Η ουσία του bitcoin δεν είναι η τιμή του αλλά το ίδιο το bitcoin που στέλνει στον ΟΑΕΔ τους τραπεζίτες. Δείτε τι είπε πριν λίγο καιρό η Κριστίν Λαγκάρντ και αφήστε την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα 3 σελίδες σχόλια. Ένας δεν έχει σχολιάσει επί του θέματος. Όλοι κατάρες για τα bitcoin του άλλου.

 

Κανένας να πει την άποψή του περί του CPU Hijacking και του πως χρησιμοποιούν τη CPU του για να βγάλουν άλλοι λεφτά;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω με την κακία κάποιων που θέλουν να "σκασει" για να χαρούν.. μακάρι να βλέπαμε όλοι κ να κερδιζαμε.. μπραβο σε όσους ρίσκαραν τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πολύ έχουν βγάλει πολλά λεφτά γιατί έχουν στο αίμα τους την επένδυση σε ότι βρουν. Στο btc η επένδυσή τους έπιασε τόπο σε απίστευτα νούμερα. Εγώ από τη φύση μου δεν είμαι του πολύ ρίσκου και απλά αγοράζοντας μερικά btc έβγαλα κάποια επιπλέον χρήματα δεν έχει σημασία το ποσό. Αλλά μην τα κάνουμε ίσιωμα όλα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...