Προς το περιεχόμενο

Κλισέ που μας γυρνάνε το μυαλό


fotodv7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"δεν εχω θεμα με τους γκευ, αλλα καλο ειναι να μη κανουν spawn στο δεντρο μου, να μην συστηνονται οπως εκεινοι επιθυμουν, να κανουν οτι γενικοτερα κανουν μονο στο κρεβατι τους και οχι εξω στην πολιτεια, απο κει και περα εγω δεν εχω κανενα θεμα μαζι τους"

 

α και μου την δινει ιδιατερα οταν ο κοσμος μετα απο ΤΟΣΟ καιρο πια, ακομα παραλληλιζει τη τυχη με το τζοκερ το οποιο και οι πετρες γνωριζουν πως ηταν 100% στημενο παρεάκι με το λόττο.

 

ΤΟΜΠΟΛΑ*. ΚΑΤΙ ΣΑ ΤΗ ΤΟΜΠΟΛΑ*.

Λετζιτ.

 

Aside με τους γκέυ που δεν με ενδιαφέρει, άλλα για πες το LOTTO και το Tzoker πως ειναι στημένα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aside με τους γκέυ που δεν με ενδιαφέρει, άλλα για πες το LOTTO και το Tzoker πως ειναι στημένα ;

Για το Tzoker δεν νομιζω, η Intralot εχει παρει δουλειες στο εξωτερικο με τον συγκεκριμενο μηχανισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατάκα που άκουγα παλιότερα και τώρα, φυσικά,  αλλά σε μικρότερο βαθμό. 

« -έχεις κανονίσει την τρίτη (βάλτε οποιαδήποτε μέρα ) κάτι;

  - όχι!

  - πάμε για καφέ;

  - εεε, δεν ξέρω 

  - τί δεν ξέρεις ; 

  - μπορεί να κανονίσω κάτι άλλο μέχρι τότε»

 

Πες ξεκάθαρα πως δε θέλεις να πας για καφέ με το συγκεκριμένο άτομο και άσε τα δεν ξέρω λες και παίζεις το τηλεπαιχνίδι του 20αευρου που δεν πρέπει να πεις όχι για ένα λεπτό.

αμάν πια!

  

Αυτό δεν είναι και τόσο "κλισέ"... Ή δεν είσαι καλή παρέα ή έχεις αγενείς φίλους  :shock:

Ή απλώς εισαι καληνυχτακιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(μεταξύ σοβαρού κι αστείου και φυσικά δεν αφορά όλες τις γυναίκες :) )
H γυναικεία ερώτηση-απάντηση "δεν καταλαβαίνεις τι έχω.....;"
(Μετάφραση: Φυσικά και έχω κάτι και κάτι με έχει πειράξει..αλλά αν στο πω τότε θα στο έχω πει, άρα δεν θα το έχεις καταλάβει από μόνος σου.. οπότε αν το διορθώσεις δεν θα το έχεις διορθώσει από μόνος σου.. άρα επειδή στο είπα, δεν έχει πλέον κάποιο νόημα κλπ κλπ)
it's a trap :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι συνέχεια λένε νυστάζω Δεν θέλω να ξυπνήσω να πάω δουλειά ποιος σηκώνετε αύριο το πρωί να πάει για δουλειά δεν αποχωριζομαι το κρεβάτι οι άλλες ηλίθιες πατέντες να ξεγελας το ξυπνητήρι σου και άλλες τέτοιες σαχλαμάρες.Δεν είναι αστείο θα ξυπνήσεις όπως όλος ο κόσμος και δεν μας νοιάζει.

 

Ενα άλλο κλασικό στο στρατό να λεει

ο ένας ο παλιός τον άλλον νέο και ότι θα πήξει και θα περασει Καλά (ειρωνικά).

 

Ενα άλλο βαρετό να ακούς μεγαλύτερους σε ηλικία και να σου λένε τι πέρναγαν στο στρατό πόσο σκληραγωγημενοι ήταν ότι έτρωγαν σαρδέλες μέσα σε κονσέρβες. Το ξέρουμε ρε γερό ότι εμείς οι νέοι ήμαστε άχρηστοι και ότι μπορείς να επιβιώσεις στον πόλεμο με ένα κατσαβίδι εμείς τι σου φταίμε που έχουμε ακούσει την ιστορία αυτή ένα εκατομμύριο φορές;;;

 

Ενα άλλο:

Εγώ στην ηλικία σου εκανα είχα μπλα μπλα... ήμουν ποιό "επιτυχημένος" ρε παιδί μου από εσένα τι να κάνουμε.

 

Αυτά για την ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά έχω βαρεθεί να ακούω πόσο χάλασε η νέα γενιά και πόσο άχρηστοι είναι οι νέοι και πόσο άθλια είναι η μουσική που ακούνε και γενικά όποια συνήθεια έχει κάποιος νέος άνθρωπος και τι ωραία που ήταν παλιότερα! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ολα φταινε οι πολιτικοι (λες και τους ψηφισαν οι εξωγήινοι)

 

με 2 ποτακια δεν τρεχει κατι μπορω και οδηγω πολυ ανετα

 

κρανος φορανε οι φλωροι :) :) :)

 

εγω δεν εκανα τιποτα χαλασε μονο του :) :) :) :)

 

εσεις με τα σκυλια, πιο πολυ σας νοιαζει για αυτα παρα για τους ανθρωπους (?!?!?!?!?@#?@!$)

 

δεν τρωω, ειμαι βαρυκοκκαλος :)

 

δεν θελω να κανω βαρη (γυναικες κυριως) γιατι δεν ειναι ωραιοι οι μυς σε μας, νομιζουν πως αμα κανεις 2 επαναληψεις με 3κιλα θα γινουν σαν τον arnie λιγο πριν κατεβει στο mister olympia

 

παλια οταν ημουν μικρος κατι λαμογια και συμφεροντα με εκοψαν απο την εθνικη ομαδα .... πρεπει η μιση ελλαδα καποτε να ηταν εθνικη ή πρωταθλητες

 

εχω facebook αλλα δεν ασχολούμαι ( ναι μονο 25 ωρες την ημερα  )

 

αγαπημενη κατηγορια : παντρεμενοι που τρωνε τρελη παντοφλα, περνουν αδεια μετα απο 10 αιτησεις για ενα καφε και αρχιζουν ιστοριες για γυναικες στα νιατα τους (πριν 5 χρονια δηλαδη ) και τις εκατονταδες που ειχαν παει αλλα τελικα τις αφηναν γιατι βαριοντουσαν :)  απολαυση σκετη.... δεν τους διακοπτεις ποτε αυτους ακους προσεκτικα τις ιστοριες, απλα με τον καιρο παρατηρεις τις μικρες λεπτομεριες πως το στορυ σιγα σιγα αποκτα και αλλες διαστασεις ... μεταφυσικες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

" Να φευγουμε σιγα σιγά??..."

 

Καλα ρε φιλε χαλαρωσε, κατσε λιγο ακομα κανονικά, και φυγε μετα γρηγορα γρηγορα το ίδιο κανει. LOL

 

 

Αντρογυνο που έχει επισκεπτες που δε λενε να φυγουν με τιποτα. 

-Γυναικα παμε για υπνο γιατι τα παιδα μπορει να θελουν γα φυγουν.....

(δεν ειναι κλισε, στα ανεκδοτα παει αλλα μου ήρθε και το εγραψα)


ΑΑΑ ξεχασα, βγηκε τα τελευται χρονια και βγαζω και με αυτο σπυρακια. Ακουστε

 

 

- Γι αυτο φtασαμε εδω που φτασαμε

 

 

Μιλαμε τωρα για βαθια πολιτική αναλυση που μπορει να μπει παντου. 

Επεξ/σία από Curtis76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εμείς μεγαλώσαμε ........................ ενώ τα σημερινά παιδιά ........................ "  (Στο κενό βάλτε οτι θέλετε).

 

"Παλαιότερα ήτανε ......................... ενώ σήμερα/στην σημερινή εποχή ...........................".

 

"Είναι must". (Ελάχιστες φορές έχω ακούσει αυτή την ατάκα αλλά μου την σπάει αυτές τις λίγες φορές που την άκουσα).

 

"Δεν υπάρχει δεν μπορώ αλλά δεν θέλω". (Διαχρονικό κλισέ που όποτε το ακούω με το ζόρι κρατιέμαι να μην βρίσω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατάκα που τη βλέπεις κατα κόρον σε θέματα με ακριβά αντικείμενα (κινητά, τάμπλετ, αυτοκίνητα, γενικώς οτιδήποτε είναι για πολύ λίγους σε τιμή)

 

-καλά ρε πάνε καλά ;;; 1000 ευρώ για κινήτο;;;;

- Κανείς δε σας υποχρέωσε να το πάρετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...