Προς το περιεχόμενο

“Εκτός μάχης” από το Χόλιγουντ δημοφιλή add-on του Kodi


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχουν και οι νόμιμες υπηρεσίες αδέρφια

 

Το ξέρουμε αδερφέ αλλά οι υπηρεσίες αυτές δεν έχουν ούτε τα μισά και λόγο δικαιωμάτων στην Ελλάδα ούτε πρόκειται να έχουν.

Προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα να πληρώνω 30€ το μήνα ή και παραπάνω αλλά να έχω τα πάντα από ταινίες ή σειρές όποτε θέλω.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο YIFY subs βλέπω για την ταινία που μ ενδιαφέρει, αν έχει ελληνικούς υπότιτλους (για όσους χρειάζονται subs) και στο YIFY movies κατεβάζω την ταινία σε 720p ή 1080p. Μέχρι να ετοιμάσω τα σχετικά για την προβολή (σαντουιτς, ποτά κλπ) περίπου 20 λεπτά, η ταινία είναι έτοιμη.
Η εμπειρία μου από το KODI ήταν οδυνηρή. Σπασίματα, ασύγχρονοι υπότιτλοι, διακοπές κλπ.

Παραδοσιακά και απλά.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν και οι νόμιμες υπηρεσίες αδέρφια

Είχα Nova 2 χρονια και ote tv άλλα 3 μέχρι και σήμερα. Βαρέθηκα να βλέπω τα ίδια και τα ίδια με ένα σωρό χαζές ταινίες που δεν τις ξέρει ούτε η μανα τους. Αν δεν είχε το replay tv και το cosmote go ο ote θα είχα φύγει από καιρό. 20 ευρώ το μήνα για τα ίδια και τα ίδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Netflix μονο!!!το κανεις share και με 1-2 φιλους και εισαι GG
Αν υπηρχε και καποια υπηρεσια για ταινιες streaming 4K HDR θα την πληρωνα. εχω βαρεθει να κατεβαζω 30gb ταινιες υποτιτλους και να αγοραζω δισκους. 

Εχει και το νετφλιξ 4k hdr movies αλλα δεν ειναι το ατου του. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Netflix μονο!!!το κανεις share και με 1-2 φιλους και εισαι GG

Αν υπηρχε και καποια υπηρεσια για ταινιες streaming 4K HDR θα την πληρωνα. εχω βαρεθει να κατεβαζω 30gb ταινιες υποτιτλους και να αγοραζω δισκους. 

Εχει και το νετφλιξ 4k hdr movies αλλα δεν ειναι το ατου του. 

 

Βρε μαζί σου και για χάρη της νομιμότητας είπα να το δοκιμάσω και γω αλλά απογοητεύτηκα καθώς το περιεχόμενό του ήταν απογοητευτικό και με πολλές ελλείψεις. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Netflix μονο!!!το κανεις share και με 1-2 φιλους και εισαι GG

Αν υπηρχε και καποια υπηρεσια για ταινιες streaming 4K HDR θα την πληρωνα. εχω βαρεθει να κατεβαζω 30gb ταινιες υποτιτλους και να αγοραζω δισκους.

Εχει και το νετφλιξ 4k hdr movies αλλα δεν ειναι το ατου του.

Για πιο λόγο 30gb αρχεία? Με ένα 1080 8 9gb έχεις παραπλήσια ποιότητα εκτός αν βλέπεις σε 80+ ίντσες από πολύ κοντά εκεί κάνει μπαμ το μεγαλύτερο bitrate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο λόγο 30gb αρχεία? Με ένα 1080 8 9gb έχεις παραπλήσια ποιότητα εκτός αν βλέπεις σε 80+ ίντσες από πολύ κοντά εκεί κάνει μπαμ το μεγαλύτερο bitrate.

βλεπω σε 65αρα oled 4κ HDR οποτε αφου την πληρωσα ας βλεπω καλη ποιοτητα. βεβαια δεν κραταω αρχειο την καθε μαλακια. μονο τις καλες που θα ξανα εβλεπα. 

Επισης επειδη μελλοντικα παντα υπαρχει μια υπονοια-ονειρο για Projectora καταλαβαινεις, η συλλογη πρεπει να ειναι σε τεντα ποιοητα :) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μαζί σου και για χάρη της νομιμότητας είπα να το δοκιμάσω και γω αλλά απογοητεύτηκα καθώς το περιεχόμενό του ήταν απογοητευτικό και με πολλές ελλείψεις. 

Πλεον να ξερεις εχουν ολα υποτιτλους το 90% τουλαχτιστον. εχει και παρα πολλα ντοκιμαντερ. ταινιες οκ οχι τις τελευταιες αλλα απο σειρες εχει άπειρη ποικιλία. 

 

Κοιτα εχει σιγουρα ελειψεις απο καποιες μεγαλες εταιριες δεν το συζητω αλλα δεν μποιρεις να τα εχεις ολα με κανενα steamer. σκεψω πληρωνω και δεν εχω σε stream game of thrones , american , walking dead , αλλα θα ανακαλυψεις πολλες καλες σειρες. αν το μοιραζεσαι κιολας τα λεφτα ειναι ενας καφες ουσιαστηκα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαζί σου πολύ καλά κάνεις. Εγώ έχω 20tb ταινίες σειρές σε καλά 720p και 1080 τις καλές ταινίες και είμαι κομπλέ με 55αρα full HD στα 3μετρα.

Επεξ/σία από Heybro
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο λόγο 30gb αρχεία? Με ένα 1080 8 9gb έχεις παραπλήσια ποιότητα εκτός αν βλέπεις σε 80+ ίντσες από πολύ κοντά εκεί κάνει μπαμ το μεγαλύτερο bitrate.

Γιατι δεν βλεπουμε ολοι στη 24αρα οθονη του pc μας :D οταν εχεις τηλεοραση 2κ ευρω και αλλα τοσα ηχοσυστημα δεν μπορεις να τα ταιζεις με 9gb υλικο! Δεν χρειαζεσαι 80ιντσες για να δεις διαφορα! Επισης ο ηχος πιανει και αυτος αρκετο ογκο στο αρχειο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...