Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγω απο τους 4 λογαριασμούς μας καταφερα και μπηκα στον δικο μου μετα απο 20 προσπάθειες αλλα μπηκα και επειδη ακομα και σαν φιλοξενουμενος θελει να κανεις την διαδικασια το εκανα ωστε στον πατερα μου να του βγαλει οτ εδωσα αδεια τα λεει και στις πληροφοριες 


και εγω απο τους 4 λογαριασμούς μας καταφερα και μπηκα στον δικο μου μετα απο 20 προσπάθειες αλλα μπηκα και επειδη ακομα και σαν φιλοξενουμενος θελει να κανεις την διαδικασια το εκανα ωστε στον πατερα μου να του βγαλει οτ εδωσα αδεια τα λεει και στις πληροφοριες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεσπα οκ εγω παντως δε μπορω να μπω και στο dikaiologitika.gr γραφει αυτο

 

Άνοιξέ σήμερα Κυριακή 26/11 η ειδική ιστοσελίδα για τις αιτήσεις στο νέο κοινωνικό μέρισμα. Προς το παρόν οι χρήστες μπορούν μόνο να πάρουν πληροφορίες και όχι να υποβάλουν αίτηση με κωδικούς Taxisnet.

 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αίτηση κοινωνικού μερίσματος 1711-2615-1828-2205-f343-f754: Υπολογίζεται 0 € ως ποσό Κοινωνικού Μερίσματος.

Δεν πληροίτε τα κριτήρια επιλεξιμότητας του Κοινωνικού Μερίσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεσπα οκ εγω παντως δε μπορω να μπω και στο dikaiologitika.gr γραφει αυτο

 

 

Άνοιξέ σήμερα Κυριακή 26/11 η ειδική ιστοσελίδα για τις αιτήσεις στο νέο κοινωνικό μέρισμα. Προς το παρόν οι χρήστες μπορούν μόνο να πάρουν πληροφορίες και όχι να υποβάλουν αίτηση με κωδικούς Taxisnet.

 

 

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ergasiaka/183900/koinonikomerisma-gr-anoikse-i-selida-gia-to-koinoniko-merisma

 

Γράφει παρακάτω τη σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στο σαιτ μπηκα και μαλιστα το ανεβασα και εδω

Ανοιξε.Και εμενα δεν  δεχτηκε στην αρχη τους (αυτοματα περασμενους )κωδικους του και τους εγραψα .Μπορει να τρωει και κανα κολλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα γινεται πολεμος και εχει φαει φρικες εκει που καθονται ολοι και πινουν τις καφεδαρες τους γιατι λεφτα υπαρχουν μπαινουν να κανουν την φαση!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...