Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το συνολικό εισόδημα του νοικοκυριού (18.091,61 €) ξεπερνάει το προβλεπόμενο όριο των 18.010,00 € όπως αυτό προκύπτει από την σύνθεση του νοικοκυριού

 

 

δες γκαντεμια χαχα

ποσα ατομα φιλοξενείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συνολικό εισόδημα του νοικοκυριού (18.091,61 €) ξεπερνάει το προβλεπόμενο όριο των 18.010,00 € όπως αυτό προκύπτει από την σύνθεση του νοικοκυριού[/size]

 

 

δες γκαντεμια χαχα[/size]

 

Με 18.000 φίλε το λες και παράλογο να θες επιδόματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συμβαίνει και μου γράφει Η πιστοποίηση taxis net απέτυχε.

κολλαει...πηγα σε γειτονα πριν να το κανω και ο μονος που μπαινει ειμα εγω...χααχ

Με 18.000 φίλε το λες και παράλογο να θες επιδόματα

τι λες ρε ; πειναμε πας καλα ;  Ελα εσυ βγαλτα περα με 2 παιδια .

15 ευρω παπουτσια πηρα χτες.

 

καθε μηνα σκαω ενοικιο δεν μενω τζαμπα ξερεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολλαει...πηγα σε γειτονα πριν να το κανω και ο μονος που μπαινει ειμα εγω...χααχ

 

τι λες ρε ; πειναμε πας καλα ;  Ελα εσυ βγαλτα περα με 2 παιδια .

15 ευρω παπουτσια πηρα χτες.

 

καθε μηνα σκαω ενοικιο δεν μενω τζαμπα ξερεις.

Είσαι σε ενοίκιο. Συγνώμη λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σε ενοίκιο. Συγνώμη λάθος.

ναι ρε φιλε πειναμε σου λεω, δανεικα καθε μηνα παιρνω και αγυριστα , αν δεν ειχα ενοικιο δεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φιλε πειναμε σου λεω, δανεικα καθε μηνα παιρνω και αγυριστα , αν δεν ειχα ενοικιο δεκτο.

χαχααχαχ ρε αδερφε εμεις εχουμε 19000 και ειμαστε 5 ενηλικες 3 ανεργοι και μια γιαγια !!!χαχαχχχαχαχ και ο ενας που τα παίρνει ειναι ο πατερας μου συνταξιούχος !!δεν αμφισβητω οτι μπορει να ζορίζεσαι τα του σπιτιου του εσυ τα ξερεις αλλα μέρισμα αν έπαιρνες εγω προσωπικα θα ελεγα ελεος!!!ειναι αν δουλευαμε ολοι στο σπιτι σαν να βγαζουμε 316 ο καθενας το μηνα!!!νταξει δεν νομιζω να ζεις με τοσα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχααχαχ ρε αδερφε εμεις εχουμε 19000 και ειμαστε 5 ενηλικες 3 ανεργοι και μια γιαγια !!!χαχαχχχαχαχ και ο ενας που τα παίρνει ειναι ο πατερας μου συνταξιούχος !!δεν αμφισβητω οτι μπορει να ζορίζεσαι τα του σπιτιου του εσυ τα ξερεις αλλα μέρισμα αν έπαιρνες εγω προσωπικα θα ελεγα ελεος!!!ειναι αν δουλευαμε ολοι στο σπιτι σαν να βγαζουμε 316 ο καθενας το μηνα!!!νταξει δεν νομιζω να ζεις με τοσα!!

του χρονου θα δηλωσω  11+ το επιδομα ανεργιας της γυναικας φιλε, δηλαδη τιποτα.

αν ειμασταν και εμεις 5 ατομα απο 800 ο καθε ενας ηταν οκ μια χαρα , ειμαστε 2 και δουλευω μονο εγω με 801 ευρω τον μηνα,ελα βγαλτα με ενοικιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του χρονου θα δηλωσω  11+ το επιδομα ανεργιας της γυναικας φιλε, δηλαδη τιποτα.

αν ειμασταν και εμεις 5 ατομα απο 800 ο καθε ενας ηταν οκ μια χαρα , ειμαστε 2 και δουλευω μονο εγω με 801 ευρω τον μηνα,ελα βγαλτα με ενοικιο .

Οκ φίλε αλλά μην κάνεις παιδιά αν δε βγαίνεις.Εγώ σταμάτησα στο ένα παιδί παρόλο που έχω δικό μου σπίτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φίλε αλλά μην κάνεις παιδιά αν δε βγαίνεις.Εγώ σταμάτησα στο ένα παιδί παρόλο που έχω δικό μου σπίτι.

ωραια λυση χαχα ....

 

τα κριτηρια για το μερισμα ειναι ΛΑΘΟΣ λεμε.

Αυτο εξηγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...