Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, esertas είπε

ΟΚ έγινε τελείωσα. Πέρνω 350 ευρώ.

ERR_CONNECTION_REFUSED στο Chrome. ακομα αυτο βγαζει.. Ερωτηση.. περσυ εβαλα λογαριασμο της εθνικης... Αν βαλω αλλη τραπεζα φετος υπαρχει προβλημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια θελω τα φωτα σας ειμαι ανεργος στα 23 χρονων παιρνω κεα κανονικα ειμαι ασφαλισμενος στον ΙΚΑ (ΕΦΚΑ) μεσω της καρτας ανεργιας του οαεδ εδω και 2 χρονια και οταν παω να κανω αιτηση μου βγαζει αυτο ξερει κανεις τι πρεπει να κανω? 

ειδα και αυτα το αρθρα αλλα δεν καταλαβα κατι 

1. https://newsthessaloniki.gr/episimansi-den-pliroite-to-kritirio-tis-monimis-katoikias-merisma-terastio-provlima-gia-chiliades-ellines/

2. https://newsthessaloniki.gr/episimansi-den-pliroite-to-kritirio-toy-toylachiston-enos-asfalisimoy-mina-sto-systima-koinonikis-asfalisis-varytita-400/

32.png

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/12/2017 στις 2:16 ΠΜ, MikeJ είπε

Στις 14 του μήνα στο λογαριασμό της μάνας μου μπήκε το μέρισμα, ακριβώς όσο είχε υπολογιστεί από την αίτηση και τώρα στις 28/12 μπήκαν έξτρα 87,5 ευρώ με την ίδια αιτιολογία, Κοινωνικό μέρισμα... Ξέρει κανείς τι παίζει ;

Προφανώς για καλό είναι δε τη χάλασε απλά δε κατάλαβα το γιατί και πως.

Για τους συνταξιούχους άνω των 70 θα «τρέξει» αυτόματα η διαδικασία καταβολής του κοινωνικού μερίσματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, kwstas arvanitidhs είπε

Καλησπέρα παιδια θελω τα φωτα σας ειμαι ανεργος στα 23 χρονων παιρνω κεα κανονικα ειμαι ασφαλισμενος στον ΙΚΑ (ΕΦΚΑ) μεσω της καρτας ανεργιας του οαεδ εδω και 2 χρονια και οταν παω να κανω αιτηση μου βγαζει αυτο ξερει κανεις τι πρεπει να κανω? 

ειδα και αυτα το αρθρα αλλα δεν καταλαβα κατι 

1. https://newsthessaloniki.gr/episimansi-den-pliroite-to-kritirio-tis-monimis-katoikias-merisma-terastio-provlima-gia-chiliades-ellines/

2. https://newsthessaloniki.gr/episimansi-den-pliroite-to-kritirio-toy-toylachiston-enos-asfalisimoy-mina-sto-systima-koinonikis-asfalisis-varytita-400/

32.png

φίλε όταν βγάλεις άκρη πες και σε εμένα,έχω γυρίσει όλα τα ΙΚΑ σήμερα για αυτό και δεν κατάφερα τίποτα,κοινώς μπουρλοτοοοοο

Επεξ/σία από scarface5323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, kwstas arvanitidhs είπε

ti sou eipan ston ika file mou?

περίμενα 2 ώρες στην σειρά για να μου πουν  για αρχή ότι δεν εχουν ξαναδεί το σάιτ που τους έδειξα,το επίσημο σάιτ του εφκα gov δηλαδή ,όπου φαίνεται το συνοπτικό ιστορικό ασφάλισης δηλαδή,το οποίο όπως και στην περίπτωσή σου είναι κενο,απλά δεν έβγαλα άκρη,και πέρσυ το έχασα για τον ίδιο λογο,επίσης τα στοιχεία της ασφάλισης δεν φαίνονται ούτε στον ατλα,κάπου εκεί γίνεται η ζημιά 

Επεξ/σία από scarface5323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Otinanevre είπε

Για τους συνταξιούχους άνω των 70 θα «τρέξει» αυτόματα η διαδικασία καταβολής του κοινωνικού μερίσματος

Εκτός κι αν υπάρχει φιλοξενούμενος ο οποίος θα πρέπει να συναινέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kwstas arvanitidhs είπε

και εμενα κενο φαινεται to συνοπτικο ιστορικο ασφαλισης και τι θα κανουμε ρε γαμωτο ελεος  και περυσι το εχασα

1.png

φίλε είμαστε στα ίδια ακριβώς,μέχρι 31/01 ασφάλιση,του ΟΑΕΔ, δεν ξέρω αύριο θα πάω σε ΚΕΠ οαεδες εφορια κτλπα να τσακωθω λίγο μπας και βγει άκρη,ένσημα γενικά εχεις? ασφάλιση δικιά σου ή μέσω κάποιου γονιού σου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα όπως και του πατέρας μου, λέει πως είμαστε φιλοξενούμενοι αλλα δε μπορώ να βρω πού είμαστε για να δω τί γίνεται... Εν τω μεταξυ στη φορολογική δήλωση έχουμε βάλει φιλοξενούμενοι της μητέρας μου αλλά στο νοικοκυριό  στην αίτηση για το μέρισμα της μητέρας μου  εμφανίζεται μόνο εκείνη! 

Επεξ/σία από leoroni92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lacepo είπε

να απευθυνθειτε στον συνηγορο του πολιτη παιζει; 

Διαύγεια σου λέει μετά , χαχ, εμείς να απευθυνθούμε ,αλλά πιστεύω την προθεσμία δεν την προλαβαίνουμε με τίποτα, στις 14/12 θα έχουν μπει λέει τα χρήματα,έχω στείλει και emails στον εφκα,ΗΔΙΚΑ,ατλα,θα βγω και αυτιά αν χρειαστεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, scarface5323 είπε

φίλε είμαστε στα ίδια ακριβώς,μέχρι 31/01 ασφάλιση,του ΟΑΕΔ, δεν ξέρω αύριο θα πάω σε ΚΕΠ οαεδες εφορια κτλπα να τσακωθω λίγο μπας και βγει άκρη,ένσημα γενικά εχεις? ασφάλιση δικιά σου ή μέσω κάποιου γονιού σου  

ενσημα οχι δεν εχω και ουτε ειχα ποτε στην ζωη μου αλλα δεν χρειαζεται ενσημα ασφαλεια 1 μηνα δεν χρειαζεται ετσι δεν λενε? η ασφαλεια ειναι καθαρα δικια μου μενω μονος οπως σου ειπα παιρνω και κεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...