Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μην ξεφυγει το θεμα, μιλαμε για ευρωπαικες αποθηκες στο θεμα, οποτε μην συγκρινεις με αποστολες απο κινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευτυχώς δηλαδή που το σιχαίνεσαι το μαγαζί και πήρες μόνο 3 τεμάχια :D :P

 

να σου δειξω λογαριασμους απο μαγαζια που δεν σιχαινομαι :) :P

 

η τιμη ηταν πραγματικα χωμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκανα δύο παραγγελίες με διαφορά μια μέρα. Στην πρώτη που ειχε δύο μεγάλα πλυντήρια υπερήχων και η δεύτερη κάμερες dvr ipcam και τέτοια. Μου στείλανε μνμ ότι η διεύθυνση μου είναι απομακρυσμενη (κοζανη είμαι) και ότι θα εχω εξτρα χρέωση η εκτός αν δηλώσω άλλη διεύθυνση. Ενω για την πρώτη αλλά και ποιο ογκώδη παραγγελία ουτε κουβέντα. Και οι δυο είναι απο την ίδια αποθήκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα για την πρώτη παραγγελία μου ήρθε sms απο DHL Express οτι θα παραδοθεί στις 6/12 ,με το tracking number το βλέπω στην σελίδα της DHL.

Στη σελίδα του gearbest δεν φαίνεται τίποτα

 

 

μου ήρθε sms απο DHL και εμένα για το ένα δέμα.

το status στο gearbest παραμένει στο processing

 

To sms τι ωρα ακριβως το παραλαβατε; Για να ξερουμε τι ωρα να εχουμε αγωνια και να χαλαρωνουμε το υπολοιπο 24ωρο. :P

Εσυ NaGR ποτε εριξες την παραγγελια που ηρθε το sms;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ό,τι είδα υπάρχει διαθέσιμο αυτό

https://m.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_1256694.html?wid=107

Στα 45.38 με μεταφορικά (και χρήση του κωδικού EUBF20-2)

Οι γνώστες του αντικειμένου, τί λέτε για αυτό;

Αν χρειαστούν άλλες 2 κάμερες, ποιές πρέπει να συνδεθούν; Αυτές; https://m.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_1253467.html

 

Για εσωτερικό χώρο θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sms τι ωρα ακριβως το παραλαβατε; Για να ξερουμε τι ωρα να εχουμε αγωνια και να χαλαρωνουμε το υπολοιπο 24ωρο. :P

Εσυ NaGR ποτε εριξες την παραγγελια που ηρθε το sms;

 

Εγω εκανα την παραγγελια 28/11 και μεχρι στιγμης τιποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, αγόρασα κινητό 50 ευρώ από EU-17 GEARBEST, μου ήλθε μήνυμα από dhl στις 29/11 που έγραφε (δείτε αρχείο).

 

Παρατήρησα ότι το GEARBEST στις αποστολές του από κίνα 

βάζει διεύθυνση ενώ από UK βάζει ένα σήμα gearbest.com (δεν γράφει ότι το στέλνει από UK). 

Στο tracking στην DHL δείχνει ότι το παίρνει από το αεροδρόμιο του louton (αποθήκη GB εντός αεροδρομίου). 

post-159683-0-21983200-1512115243_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ 

 

και τι θελεις να πεις με αυτό και το εβαλες εδώ που είναι το τοπικ που καναμε αγορες για τις καμερες?

 

ότι θα περασουν τελωνειο? αφου είναι αγορα εντος ΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε DHL Economy Shipping αντιστοιχει το EUECOLU και χρονος παραδοσης 7-10 μερες. Ερχεται μηνυμα σε κινητο για την εξελιξη κι εχει επισης το ondemand delivery σε καποιο dhl point για να μην περιμενετε να το φερουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια που εκανα στις 26 το βραδυ σταλθηκε 27 μεσημερι με dhl παρελαβα μολις τωρα στην Θεσσαλονικη με speedex.

Αλλες 3 παραγγελιες με καταγραφικα,κινητα και διαφορα αλλα που εγιναν στις 27 ειναι ακομα σε σταδιο processing (αμα μπεις απο κινητο στην εφαρμογη του gearbest εχει επιπλεον info πχ οι δικες μου ειναι σε κατασταση shipment arranged παρολο που στο site γραφει  processing) και σε ticket που ανοιξα μου απαντησαν οτι η παραγγελιες εχουν γινει ειδη packed και απλα εχουν κολησει στην αποστολη λογω φορτου εργασιας αλλα σε 2 working days θα τις εχουν στειλει.Βεβαια υπαρχουν αναφορες σε group στο fb οτι το gearbest εχει αρχισει να ριχνει και ακυρα γιατι δεν εχει stock σε καποια προιοντα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 (αμα μπεις απο κινητο στην εφαρμογη του gearbest εχει επιπλεον info πχ οι δικες μου ειναι σε κατασταση shipment arranged παρολο που στο site γραφει  processing).

και στην εφαρμογή ακόμα processing λέει για τις δικές μου, ενώ ξέρω οτι η μια τουλάχιστον έχει φύγει απο Αγγλία.

μάλλον τους έπεσαν μαζεμένα.ελπίζω οτι θα παραλάβω και τις δύο γιατί δεν έβαλα κάποιο απο τα δημοφιλέστερα πακέτα καταγραφικού, μόνο ip cameras.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...