Προς το περιεχόμενο

Το πιο "ασφαλες" ποτο


Alex-V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να σ' αρέσει πολύ να κυκλοφορείς σε τέτοια μαγαζιά πάντως, απ' τη στιγμή που δεν απολαμβάνεις το ποτό σε αυτά.

 

Εγώ δε μπορώ ούτε να το φανταστώ (πλέον) ότι θα πάω κάπου και δε θα απολαύσω φαγητό/ποτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μπορεί να μην έχει και πολλές επιλογές, ή να θεωρεί πιο σημαντικά άλλα πράγματα.

 

Alex υπάρχουν ποτά που πίνονται πολύ εύκολα και δεν «καίνε». Πχ malibu, baileys κλπ. Δοκίμασε και κανένα campari - πορτοκάλι μήπως σου κάτσει σαν γεύση!

 

Ρώτα και για κανένα μηλίτη που σου έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε ναι. Η αληθεια ειναι οτι παω για την παρεα και για την μουσικη. Δοκιμασα μηλιτη. Δεν μου αρεσε. Θα κοιταξω παντως για baileys και campari.

Δυστυχως δεν εχω τις επιλογες της αθηνας. Ειναι λιγο πιο μαζεμενα τα πραγματα. Δεν μενω σε χωριο. Απλα οκ καταλαβαινετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το τσεκαρω. Το ειχα βαλει στο ματι αλλα δεν ειχα δωσει σημασια. Ειχα δοκιμασει και αλλο ενα..talisman talisk κατι με tali τελος παντων χαχα. Αρκετα καλο. Σε σπιτι ομως οχι σε μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λιγο παραξενα τα πραγματα για μενα. Ας πουμε οτι ακολουθησω την μπυρα και το κρασι για βραδινη εξοδο. Στο κρασι για καποιο πολυ περιεργο λογο εχω αλλεργια. Οταν πιω μια γουλια με πιανει πονος στον οισοφαγο. Το μονο κρασι που μπορω να πιω ειναι η σαγκρια.

 

Μπυρα τωρα. Δεν ειμαι πολυ λατρης. Δεν μου αρεσει αυτη η "καψιλα" που αφηνουν οι περισσοτερες. Και επειδη τα περισσοτερα ποτα τα φοβαμαι, αναγκαστικα πινω μπυρα. Απλα δεν μπορω να βρω καποια που να μην εχει αυτο το καψιμο. Να κατεβαινει σαν νερακι, ευχαριστα που λενε χωρις να καιγεσαι

Οτιδηποτε χυμα ειναι η αληθεια τα αποφευγω. Ειδικα τσιπουρο και κρασι. Ειμαι πολυ συμφωνος για τα εμφιαλωμενα

 

Επισης καποιες φορες η παρεα με κοροιδευει που παιρνω κοκα κολα και χυμους επειδη φοβαμαι τα ποτα

Για να μη σε καιει πινε Guinness μπυρα που δεν εχει ανθρακικο και ειναι και κορυφαιας ποιοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...