Προς το περιεχόμενο

Συσκευες ( tvbox - tablets κλπ ) που παιζουν απροβληματιστα Netflix


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 805
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδή το Mi Box έχει τρανή παράδοση να μη συνεργάζεται σωστά με ένα τσούρμο τηλεοράσεις (κυρίως παλιότερα μοντέλα, τετραετίας και πίσω) και να μην κλειδώνει σωστά το HDCP negotiation που είναι απαραίτητο για να δουλέψει το Netflix. Εφόσον η δική σου LG είναι σχετικά καινούρια, θεωρώ πως δεν θα έχεις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ , διάβασα όλες τις σελίδες αλλά δεν βλέπω άλλη εύκολη λύση σε Tvbox , εν τω μεταξύ το Amazon το έχει 39 Λίρες , τουλάχιστον να ήταν Android και για καμία άλλη χρήση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, th3ofilos είπε

Μπορεις να δωσεις link??? Εψαξα και δεν το βρηκα πουθενα στο gearbest

Δηλαδη αν το ειχε το gearbest θα το αγοραζες απο εκει;

(δεν υπάρχει γιατρεια)

Τα προιόντα roku θα τα βρεις απο τη δυτική πλευρα της γης. Για ευρώπη θα τα βρεις σε ευρωπαικά amazon ή ebay (και οχι μονο)

Ενδεικτικά :

https://www.amazon.co.uk/Roku-Express-Streaming-Player-Black/dp/B076F7D71R/

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=roku express&rt=nc&LH_PrefLoc=3&_trksid=p2045573.m1684

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, isay είπε

Δηλαδη αν το ειχε το gearbest θα το αγοραζες απο εκει;

(δεν υπάρχει γιατρεια)

Τα προιόντα roku θα τα βρεις απο τη δυτική πλευρα της γης. Για ευρώπη θα τα βρεις σε ευρωπαικά amazon ή ebay (και οχι μονο)

Ενδεικτικά :

https://www.amazon.co.uk/Roku-Express-Streaming-Player-Black/dp/B076F7D71R/

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=roku express&rt=nc&LH_PrefLoc=3&_trksid=p2045573.m1684

Ευχαριστω για την απαντηση.Γιατι να μην το αγοραζα απο gearbest??

Επεξ/σία από th3ofilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια βολτα απο τις συζητήσεις για αγορες απο εξωτερικό και τελωνεια και μετα εχεις αρκετά στοιχεία να κρίνεις αν θες να αγοράσεις απο gearbest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, isay είπε

Κάνε μια βολτα απο τις συζητήσεις για αγορες απο εξωτερικό και τελωνεια και μετα εχεις αρκετά στοιχεία να κρίνεις αν θες να αγοράσεις απο gearbest.

Αγοραζω κανονικα και μαλιστα ηλεκτρονικα τσιγαρα με δικο μου τροπο... Το οτι δεν γραφω καθε 3 και λιγο δεν παει να πει οτι δεν ξερω τι παιζει και δεν ενημερωνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο και καλα κάνεις και αν θες να βοηθήσεις γράψε και τη μέθοδο γιατί και αλλοι συνφορουμιτες ψάχνουν λύση, ειδικά αν ειναι σιγουρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, isay είπε

Μπράβο και καλα κάνεις και αν θες να βοηθήσεις γράψε και τη μέθοδο γιατί και αλλοι συνφορουμιτες ψάχνουν λύση, ειδικά αν ειναι σιγουρη

 Ρωτησα κατι στο φορουμ και μου δινεις την απαντηση οπως και εγω εχω δωσει απαντησεις σε αλλα μελη στο παρελθον για κατι που ξερω και μπορω να βοηθησω το "(δεν υπαρχει γιατρεια)" το εγραψες για να κραξεις σαν originall insomniac που εισαι ακομα και στην απαντηση που δινεις για να βοηθησεις καποιον συμφουριτη ή επειδη εχεις νευρα και την πληρωνω εγω??? Σε ρωταω επειδη βλεπω μια νευρικοτητα στις απαντησεις σου χωρις λογο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε θεοφιλε, καμια νευρικότητα, ουτε προς εσενα, ουτε γενικα. Αντιθετα θα ελεγα υπερβολική εσωτερική παρότρυνση να προστατεύσω κόσμο.

Εχουμε χύσει τόνους ηλεκτρονικής μελάνης για το τι εχει γινει το gearbest τους τελευταίους 6 μήνες. Οταν βλέπω λοιπον κάποιο παλιό μέλος να ρωτά καρφωτά για gearbest, τοτε είτε  δεν ενημερώνεται ή δεν θελει να ενημερωθεί. Καρα-εννοείται ειναι δικαιωμα του να επιλέξει οτι θελει.

Η "επιθετικότητα" που διαβάζεις, δες την σαν "σαρκασμό" και κάποιες φορες γίνεται και σκοπιμα, γιατί πρωτον εχω ψιλοκουραστεί να γράφω τα ίδια και τα ιδια αλλα το δευτερον και βασικότερο, ο σαρκασμός ελκει την αμφιβολία στη σκέψη και απλών αναγνωστων. Ακόμα και αυτό, προσωπικά μου αρέσει. γιατί η αμφιβολία κινητοποιεί την κρίση, οποτε κάποιοι θα κάνουν πίσω ή θα ενημερωθούν καλύτερα και θα βρουν τροπους να κανουν αγορες εις οφελος τους.

Για το τσιγάρο, το γραφω πάλι. Αν εχεις βρει πατέντα, γραψε την να βοηθήσεις και άλλους, όπως η κοινότητα βοηθά και εσενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...