Προς το περιεχόμενο

Tablet με πληκτρολόγιο Chuwi Hi10 Plus, Panel 10.8" Full HD IPS, CPU Intel Cherry Trail X5 Z8350, eMMC 64 GB, RAM 4 GB, Windows10 + Android 5.1 149 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έχω είναι εξαιρετικό το είχα πάρει 190 .Μέχρι και autocad δουλεύω άνετα στα windows.Μην περιμένετε ποιότητα dell κτλ αλλά για τα χρήματα του είναι τρελό vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και μεγαλυτερη μπαταρία.. Δε ξέρω αν η αυτονομία διαφέρει βέβαια, γιατί σίγουρα η μεγαλύτερη οθόνη τραβαει περισσότερο..

Ψήνομαι και εγώ για παραγγελία..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και μεγαλυτερη μπαταρία.. Δε ξέρω αν η αυτονομία διαφέρει βέβαια, γιατί σίγουρα η μεγαλύτερη οθόνη τραβαει περισσότερο..

Ψήνομαι και εγώ για παραγγελία..

 

 

Αν ειναι μονο αυτο τοτε χαλαλι, γιατι το αλλο εχει 10.1 αρα δωρεαν το office. το plus με 10.8 δεν πρεπει να εχει δωρεαν το office 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο είναι συμβατό με το plus?

 

https://www.banggood.com/Original-Docking-Keyboard-for-CHUWI-HiBook-Pro-Tablet-p-1074013.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto&cur_warehouse=CN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν άντεξα και το πήρα κι εγω. Ατιμο thread, ατιμο insomnia...

αρκετά καλή τιμή με αυτά τα χαρακτηριστικά. Παλιότερα πάλι με chuwi και banggood είχε έρθει νεκρό και ειχα πει ποτε ξανα. Τωρα πάλι μπηκα στα σκληρά ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα και εγω ενα!Το 6 με 14 μερες που γραφει με priority ισχυει η θα παει κλασικα κανα 1,5 μηνα;

Τώρα τις γιορτές μην περιμένεις να κάνει όσο κάνει πάντα.

 

Εμένα ήδη έχουν καθυστερήσει πολύ τα δέματα μου με priority και έχω κάνει φαντάσου πριν 14 μέρες την παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το παρήγγειλα και εγώ,

παρόλο που είχα πει ότι δεν θα ξανασχοληθώ με το αδελφάκι του (το pro)

στον Κωτσόβολο (199 € Black friday).

 

Thanks ts.

 

Τώρα βέβαια θα προτιμούσα να έδινα πχ συν 20 για να το παραλάμβανα σε μερικές μέρες

(αναμενόμενη ημνία παράδοσης 1/1/18.-και βλέπουμε;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγώ κάτι. το πληκτρολόγιο που δίνουν είναι το κανονικό / original με docking station ή πρέπει να πάρουμε άλλο. ? γιατί έγινε αναφορα σε πληκτρολόγια πιο πάνω.

επιπλέον χρειάζεται κάτι αλλο για αγορά ? κάποια έξτρα θήκη ή ειμαστε κομπλέ με την παραγγελία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...