Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά εμένα γιατί παίζουν τέλεια...; σορρυ αλλα δεν έχει ποτε θόρυβο και ο ήχος είναι  κρύσταλλο... Μόλις τα δοκιμασα με πιάνο Yiruma από youtube. .. Τι να βάλω να ακούσω...;  :-P

Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα 3 παραγγελιες απο 4-5 ακουστικα τη φορα. δεν ηρθε καμια μεχρι τωρα και εχουν περασει 2.5 μηνες ζητησα τα λεφτα πισω και απο τις 3 χθες και περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, klainmein είπε

Ρε παιδιά εμένα γιατί παίζουν τέλεια...; σορρυ αλλα δεν έχει ποτε θόρυβο και ο ήχος είναι  κρύσταλλο... Μόλις τα δοκιμασα με πιάνο Yiruma από youtube. .. Τι να βάλω να ακούσω...;  :-P

μάλλον δίνονται διαφορετικές παρτίδες. Και εγώ δεν εχω παράπονο (ακόμα). 

Επεξ/σία από kjordan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, someone- είπε

εγω εκανα 3 παραγγελιες απο 4-5 ακουστικα τη φορα. δεν ηρθε καμια μεχρι τωρα και εχουν περασει 2.5 μηνες ζητησα τα λεφτα πισω και απο τις 3 χθες και περιμενω.

2,5 μηνες για ζαπαλς ειναι και λιγο μη σου πω.

Στο 4μηνακι ψαξε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Dantε είπε

2,5 μηνες για ζαπαλς ειναι και λιγο μη σου πω.

Στο 4μηνακι ψαξε τα.

υποτιθεται πληρωσα κατι παραπανω για να ερθουν με hong kong post. απο aliexpresaε HK post τα δεματα μου ερχονται σε 15-20 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, newworld είπε

αγορά 22-12-17 (2 τεμάχια) δεν έχουν έρθει ακόμα...

Αμα είναι με PayPal κάνε dispute και οταν περάσουν 3-4 μέρες και δεν απαντήσουν (εμενα δεν απάντησαν) κάνε escalate σε claim και θα σου κάνει refund το PayPal σε καμιά βδομάδα, εμένα μου έκανε. Απο τη στιγμή που λέει 7-45 days hongkong post την 46η ανοιγεις dispute

και τα δικά μου 22-12 ήταν

Επεξ/σία από zygorito
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 25/12 και δεν την έχω παραλάβει ακόμα. Τους έστειλα μήνυμα για επιστροφή χρημάτων, εάν δεν μου απαντήσουν άμεσα συνεχίζω μέσω paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 24/12 και παρέλαβα αρχές Φεβρουαρίου. Ο ήχος απλώς χάλια, τσίγκινος και λες και άκουγες μέσα από πηγάδι. Η ποιότητα επίσης χάλια. Με το που τα έπιασα ανοιξαν στα 2!!!!!. Τους έστειλα μαιλ λέγοντας ποιό ήταν το πρόβλημα στον ήχο καθώς επίσης και φωτογραφίες και μου έκαναν refund.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ δεν παρέλαβα τελικά, έστειλα μήνυμα για αυτό στο κατάστημα μετά από 2,5 μήνες ....καμία απάντηση, άνοιξα case στο paypal και σε 10 ημέρες έγινε η επιστροφή των χρημάτων 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...