Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Εγώ παρήγγειλα 3 σημερα με €1. Όσο χάλια και να είναι, στην γυναίκα θα πανε για να βλέπει τατουάζ στο ταμπετ. Οπότε.... η ποιοτητα είναι αδειαφορη. Μου αρκεί που δεν θα παίρνει τα δικά μου.

ετσι κανει ο αντρας ο σωστος ο προστυχας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, iakoboss7 είπε

την αγαπας πολυ βλεπω :P

Ε δεν είπα ότι της τα πήρα για του αγίου βαζελίνου. Απλά είναι κρίμα να κακοποιεί ακουστικά που κοστίζουυν ανω του 1€ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον εχοντας διαβασει τις κριτικες οσων παρελαβαν να πω και την δικια μου γιατι μολις μου ηρθαν.

 

Προκειται μαλλον για κομματια που δεν περασαν τον ποιοτικο ελςγχο απο την εταιρια και ηταν για πεταμα.

 

Εμενα δουλευει πχ μονο το ενα ακουστικο και ο ηχος δεν απλα κακος ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.Ειναι χαλασμενο σιγουρα το ενα ακουστικο που δουλευει.

 

Μαλλον γι αυτο μερικοι λενε οτι δεν ακουγονται ασχημα,τους επεσε κανα κομματι που δεν ηταν εντελως για πεταμα.

 

Εγω ανοιγω case στο paypal για μαιμου προιον στεγνα.Ας κανει και 0,00001 ευρω,οι τυποι ειναι απατεωνες και μαλιστα κατα εξακολουθηση,αν δειτε στα freebies στην φωτο του προιοντος εχει για ολα ενα απολογητικο μηνυμα του στυλ sorry για οτι καναμε στο παρελθον,εχουμε αλλαξει.

 

Αμ δε.Μην το αφησετε ετσι.

Επεξ/σία από azuli
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι (οπως εχει συμβει κ σε αλλο μελος) οτι το paypal θα σου πει επεστρεψε τα για να παρεις refund

κ σιγα μην αξιζει να ασχοληθεις για 5 ευρω ξργω κ να κανεις αποστολες με tracking κ να περιμενεις να τα παραλαβουν κ χεσε μεσα

πολυ απλα μαυρο στο zapals κ μονο προσφορουλες τελειως free k αιντε γεια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αν κάνει 1$ μόνο μαζί με τα μεταφορικά ,ευχαρίστως να δοκιμάσω την τύχη μου και την υπομονή μου συγκρίνοντας με τα αυθεντικά της αδερφής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sintalkas είπε

παιδιά αν κάνει 1$ μόνο μαζί με τα μεταφορικά ,ευχαρίστως να δοκιμάσω την τύχη μου και την υπομονή μου συγκρίνοντας με τα αυθεντικά της αδερφής μου.

Θα περιμένεις πάαααρα πολύ καιρό για να παραλάβεις και όπως είδες είναι ρώσικη ρουλέτα. Οπότε καλύτερα μην μπείς στον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, sintalkas said:

παιδιά αν κάνει 1$ μόνο μαζί με τα μεταφορικά ,ευχαρίστως να δοκιμάσω την τύχη μου και την υπομονή μου συγκρίνοντας με τα αυθεντικά της αδερφής μου.

θα βρεις απειρως καλυτερα με 1 ευρω απο gearbest,ali κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/12/2018 στις 10:12 ΠΜ, Voodooman είπε

Συμβουλή, δώστε €9-10 και πάρτε τα Rock Zircon, καταπληκτική ποιότητα ήχου και ποιότητα κατασκευής.

Ποιότητα κατασκευής ναι. Όμορφα είναι.
Ποιότητα ήχου, μπα! Ένα ενδιαφέρον και fun αλλά muddy μπασάκι, που επισκιάζει όμως τα μεσαία και τα πρίμα και αυτό είναι όλο. Η αναλυτικότητα κάνει... απεργία στο συγκεκριμένο σετ.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2018 στις 1:15 ΜΜ, kpapageo1 είπε

Τα δοκίμασα μόνο σε μουσική, όχι σε κλήση. Τον μπασίστα τον απέλυσαν και η υπόλοιπη μπάντα παίζει μέσα από το πηγάδι.

 

Πρωτότυπο.Live from the pit...αμα βγεί σε bluray θα το πάρω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, DownUNDERground said:

Ποιότητα κατασκευής ναι. Όμορφα είναι.
Ποιότητα ήχου, μπα! Ένα ενδιαφέρον και fun αλλά muddy μπασάκι, που επισκιάζει όμως τα μεσαία και τα πρίμα και αυτό είναι όλο. Η αναλυτικότητα κάνει... απεργία στο συγκεκριμένο σετ.

δηλαδη εδω πιστευεις λενε βλακειες? https://audiobudget.com/product/ROCK/Zircon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, what_if είπε

κ σιγα μην αξιζει να ασχοληθεις για 5 ευρω ξργω κ να κανεις αποστολες με tracking κ να περιμενεις να τα παραλαβουν κ χεσε μεσα

Όοοοχι! ^_^ Αμα θελουν και επιστροφή, πηγαινε στο κουριερ της γειτονιας σου 5 λεπτάκια, στειλ' τους τα express να τους ερθει κανενα 30ρι ευρώ ο λογαριασμός (Τα οποία σου τα επιστρέφει το paypal αμέσως), για να μαθουν να μη βγάζουν λεφτά από απατεωνιές...

 

 

BTW, με ΕΛΤΑ τους τα εστειλα πισω, 5,20 ευρώ μεταφορικά (λαθος μου που δε τους εστειλα με κουριερ βεβαια, δεν ηξερα οτι το καλυπτει το paypal μεχρι 30ε), και κοιτάξτε πόσο γρήγορα πήγαν!

16/2/2018, 09:05:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ
13/2/2018, 23:20:35 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ (--> ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ)
13/2/2018, 02:16:51 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
13/2/2018, 01:05:30 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Α.Τ.)
13/2/2018, 00:44:18 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ
12/2/2018, 17:31:03 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
12/2/2018, 14:43:19 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Α.Τ.)
12/2/2018, 12:43:19 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ
12/2/2018, 07:43:48 Κ.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Κ.Κ.) ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
11/2/2018, 12:30:22 Κ.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Κ.Κ.) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
11/2/2018, 11:54:54 Κ.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Κ.Κ.) ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ RECEPTION ΣΤΑΘΜΟΥ

 

Επεξ/σία από hpdra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οντως αυτοι ειναι οι χρονοι μεταφορας απο και προς κινα στις χαλαρες περιοδους οπως αυτη τωρα.
αντε ενα κλικ παραπανω απο κινα προς ελλαδα λογο του οτι στελνουν πολλα παραπανω...

η ολη καθυστεριση παντα ειναι στο ποτε θα στο στειλουν και ποτε θα ξεκολλήσει το κωλο τελωνειο και υστερα τα ελτα...

Επεξ/σία από iakoboss7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, iakoboss7 είπε

δηλαδη εδω πιστευεις λενε βλακειες? https://audiobudget.com/product/ROCK/Zircon

Πιστεύω στα αυτιά μου και στα sponsored reviews.B)

Άμα έχεις το συγκεκριμένο σετ ΚΑΙ τα xiaomi pro hybrid hd, πες μου να σου στείλω συγκεκριμένο τραγούδι σε FLAC και να σου πω ακριβώς από ποιο δευτερόλεπτο να ακούσεις και θα καταλάβεις ξεκάθαρα τι εννοώ.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...