Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα: Forum


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν σχέδιο φαινεται πολυ ομορφο. Προσωπικά το τωρινο logo μου ειναι αδιαφορο γιατι ειμαι fan του minimal οποτε το νεο logo μου φαινεται καλυτερο. Χαίρομαι παντως για την αναβαθμιση γιατι οπως αναφερθηκε και παραπάνω το απαρχαιομενο UI αδικουσε το πολυ καλο content

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παιδιά.. ποσο σας χαιρομαι που δίνεται πάντα το παρόν με αναβαθμίσεις... και παντα με νεες λειτουργίες που στην αρχη γκρινιάζουμε αλλα μετα απο λιγο δεν μπορούμε να τις αποχωριστούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Από το κινητό μου όταν διαβάζω τα μηνύματα δεν υπάρχει κουμπί "παράθεση-μου αρέσει""

 

Ναι, αυτό είναι ένα σημαντικό μειονέκτημα της mobile έκδοσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω με ανυπομονησία το επόμενο θέμα. Εδώ που τα λέμε στις αγγελίες πρέπει να αλλάξει ο τρόπος ταξινόμησης και επίσης να μπορούμε να αναζητήσουμε λέξεις με 2 γράμματα και όχι 3 που είναι το όριο (πχ lg κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία δυνατότητα ειναι να μπορούμε να κάνουμε follow οποία άτομα θελουμε και να βλέπουμε τα πόστ που γράφουν η να μα έρχονται με ειδοποιήσεις όπως γίνεται στο Twitter Και tapatalk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 2fa μπορώ να περάσω το insomnia στην εφαρμογή Microsoft authenticator ώστε να μου βγάζει κυλιόμενους κωδικούς; ετσι έχω fb, google, Hotmail, live και γίνεται μια χαρά η δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους να δούμε φως.πότε δεν μ δούλεψε σωστά το app. Πάντα κάπου έχανε και στην οθόνη επίσης. Καλά Χριστούγεννα καλή χρονιά με υγεία. Πάντα επιτυχίες στο insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...