Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα: Forum


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την αναβάθμιση θα φύγουν και τα σαχλοτρόλς ή όχι;

Ναι βρε η καινουργια εκδοση της IPB εχει ενα plug in που λέγεται A-BFTFT (Auto-ban for the fucking trolls)

Τώρα άμα το χρησιμοποίησει ο admin η προτιμήσει να παιδεύει τον billdano είναι άλλο θέμα :P

 

Καλή αναβάθμιση να έχουμε παιδιά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Don't fix it, if it ain't broken! Παλιά Αμερικάνικη παροιμία ...

Κατι σαν το If it ain't broke, don't fix it  πρεπει να ειναι αλλα καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλο, δεν εχω καταλαβει ακριως το συστημα με τις αντιδρασεις, θα ειναι με μετρητη; Η οπως τωρα που θα βαζουμε "μου αρεσει" και θα φαινεται μονο στο καθε μυνημα;

Περιμενω να σταματησει η ειδικη μεταχειριση που εχουν καποιες εταιριες (πχ Apple, Samsung) και στο φορουμ με τις ειδησεις και στις αγγελιες. (βεβαια οκ, δεν ξερω εαν ειναι προωθητικη ενεργεια, εαν ειναι καταλαβαινω οτι καπως πρεπει να ζησει ολο αυτο, καθως ειμαστε ολοι με αντ-μπλοκερς)
Ηθελα να γραψω και κατι για διαχειριστες αλλα θα μου την πεσετε οτι κρινω και θα με μπαναρετε, λογοκρισια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να γραψω και κατι για διαχειριστες αλλα θα μου την πεσετε οτι κρινω και θα με μπαναρετε

Οχι, πες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ adblock δεν χρησιμοποιώ γενικά αλλά όσοι χρησιμοποιείτε κάντε μια εξαίρεση για το insomnia. Δεν έχει και τις πολύ ενοχλητικές διαφημίσεις για να πεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τρολς και τα τρολλοθρεντ Παρασκευής είναι αναπόσπαστο κομμάτι του φόρουμ. Δεν γίνεται να φύγουν.

OXI. Χίλιες φορές η σελιδα να ειναι dynamic και να προσαρμοζεται σε καθε οθονη (οπως πχ το Verge). Δεν χρειάζεται να εχουμε 700 εφαρμογές στο κινητο, μια για καθε site

Υπάρχει και η λύση του Tapatalk, αλλά για λόγο που δεν θυμάμαι δεν παίζει τέτοιο σενάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...