Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα: Forum


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ υπέρ της σελίδας είμαι και όχι της εφαρμογής.

Μετά από 5 χρόνια δεν καταλαβαίνεις τι διαφορά έχουν? :o

Πέρυσι το είχα γράψει αυτό αλλά και πάλι νομίζω ότι θεωρητική είναι η διαφορά τους. Πρακτικά θα μπορούσε να είναι μια ενότητα νέα και μία δελτία τύπου.

 

Αν οπωσδήποτε πρέπει να μείνει και ενότητα ειδήσεις ας γίνει ειδήσεις από τα μέλη του insomnia.

 

Τώρα έτσι όπως είναι εμένα με μπερδεύει και δεν μου είναι ξεκάθαρο τι μπαίνει που.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πέρυσι το είχα γράψει αυτό αλλά και πάλι νομίζω ότι θεωρητική είναι η διαφορά τους.

Δεν είναι θεωρητική η διαφορά τους. Στα Νέα βάζουν ειδήσεις News Editors και Mods/Smods/Admin γι' αυτό πηγαίνουν κατευθείαν στο main page του site, ενώ στις Ειδησεις-Lobby βάζουμε εμείς οι χρήστες και για να μπει στην main page χρειάζονται κάμποσοι ψήφοι εντός ενός χρονικού ορίου...

 

Προφανώς δεν μπορούν να ενωθούν, γιατί θα μπαίνουν αυτόματα οι ειδήσεις χρηστών στο main page, ενώ μπορεί να είναι άθλια γραμμένες κι αν αφαιρέσουν το Lobby τότε δεν θα μπορούμε να βάζουμε καθόλου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

IP.Board 3.4.9

 

https://invisioncommunity.com/

 

Kατω κατω στην σελιδα που εισαι το λεει :-D

Νομίζω ότι εννοεί μετά την αναβάθμιση, οπότε λογικά πιο μεταγενέστερη έκδοση του IPB, ελπίζω την 4.2.6

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το insomnia.gr απο πότε υπάρχει; Είδα ότι είμαι μέλος απο το 2003 και έχω την περιέργεια να μάθω πότε ξεκίνησε η λειτουργία του.

Domain Age: 28 Years and 309 Days

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα σε όλους!!! Πολύ ευχάριστα τα νέα!!!

Εγώ θα ζητήσω μετά την αναβάθμιση να κάνουμε χρήση δυο εβδομάδες και μετά να γίνει ένα q/a με τα μέλη για να ζητηθούν κάποιες πινελιές που θα φανούν μετά απο τη χρήση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι θα έχει αναφερθεί ήδη, αλλά θα το πω κι εγώ: Αν μπορείτε βάλτε push notifications μέσω του Chrome για νέα μηνύματα, απαντήσεις κλπ.

Από το κινητό μου όταν διαβάζω τα μηνύματα δεν υπάρχει κουμπί "παράθεση-μου αρέσει"

Δεν υπάρχει αν μπεις στην είδηση από την κεντρική σελίδα. Αν μπεις από το forum, υπάρχει. Όχι ότι έχει και μεγάλη σημασία τώρα, λίγο πριν την αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IP.Board 3.4.9

 

https://invisioncommunity.com/

 

Kατω κατω στην σελιδα που εισαι το λεει :-D

 

 

 

Ναι,αυτο εχει. Ρωτησα αν θα αναβαθμισει η θα περασει σε αλλο αδερφε.. Χρονια Πολλα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε αλλαγή και καλή..από τις φωτογραφίες φαίνεται ότι θα είναι πολύ όμορφο το καινούριο interface.. αλλά το παλιό λογότυπο ήταν σήμα κατατεθέν του insomnia ): το καινούριο δεν παίρνει στοιχεία από το παλιό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...