Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα: Αγγελίες


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόκειται για λειτουργία παρόμοια με αυτή που συναντάμε σε άλλες μεγάλες υπηρεσίες αγγελιών και οι απαντήσεις θα είναι διαθέσιμες για όλους τους επισκέπτες της αγγελίας. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι θα επιτρέπεται ο με οποιονδήποτε τρόπο σχολιασμός της αγγελίας, της τιμής κλπ.

 

Αυτο αν το αφησετε ανοικτο εχουν να γινουν πολλες παρεξηγησεις και καυγαδες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την διαχείριση των προσωπικών δεδομένων (κινητό τηλέφωνο) δεν πρέπει να οριστεί υπεύθυνος επεξεργασίας και να γίνουν οι απαραίτητες αιτήσεις προς την dpa.gr;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποχρεωτική κατοχή κινητού αποκλείει όσους δέν χρησιμοποιούν κινητό. Είμαι ένας από αυτούς. Επομένως, «αντίο μικρές αγγελίες».

Οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας είναι ξένων συμφερόντων καί τό ποσόν τής συνδρομής φεύγει στό εξωτερικό.

Χώρια από τό γεγονός πως μέ τήν χρήση κινητού καταγράφεται η θέση μας στόν χώρο καί χρόνο για πάντα καί τιθέμεθα υπό απόλυτη παρακουλούθηση.

Με τον ιδιο τροπο ομως ξεφορτωνεσαι troll και διπλους λογαριασμους.Ετσι ειναι καθε νομισμα εχει δυο πλευρες ποτε δεν θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι.Αν νομιζεις οτι δεν εισαι ηδη υπο παρακολουθηση μαλλον εισαι σε αλλο κοσμο.
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποχρεωτική κατοχή κινητού αποκλείει όσους δέν χρησιμοποιούν κινητό. Είμαι ένας από αυτούς. Επομένως, «αντίο μικρές αγγελίες».

Οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας είναι ξένων συμφερόντων καί τό ποσόν τής συνδρομής φεύγει στό εξωτερικό.

Χώρια από τό γεγονός πως μέ τήν χρήση κινητού καταγράφεται η θέση μας στόν χώρο καί χρόνο για πάντα καί τιθέμεθα υπό απόλυτη παρακουλούθηση.

 

Εν ολίγοις, δέν μ' ενθουσιάζουν ιδιαίτερα οι αλλαγές.

 

Αντίθετα, θά έπρεπε νά υπάρξει μία εποπτεία όσον αφορά τήν απαράδεκτη χρήση τών γκρίκλις. Είναι ασαφή, υποβαθμίζουν τήν ἐπικοινωνία καί πλήττουν τήν γλώσσα η οποία είναι ο φορέας τής σκέψης.

ζητά πχ από την γιαγιά σου να χρησιμοποιήσεις το δικό της για να ενεργοποιήσεις τον λογαριασμό

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά! Πολύ καλές και αναγκαίες οι προσθήκες. Θα πρέπει να ληφθεί και κάποιο μέτρο για τα τρόλς που έχουν υποβαθμίσει την ποιότητα της κοινότητας το τελευταίο διάστημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ εγω που ειμαι πλεον κυπρο δεν μπορω να βαλω αγγελια στο ινσομνια ? μηπως θα πρεπε να δειτε προσεκτικα το θεμα ? διοτι καταρχας για εμενα ο αριθμος τηλεφωνου αν ενας θελει να κανει την απατεωνια δεν ειναι απαγορευτικος λογος μια και πωλουνται χυμα καρτες απο αλλοδαπους (οσο καιρο ημουν ελλαδα φυσικα)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό με το κινητό δεν διασφαλίζει κάτι 100% ούτε στις αγγελίες, ούτε στους λογαριασμούς αφού όλοι σχεδόν μπορούν να δηλώσουν παραπάνω από ένα νούμερα, αλλά σίγουρα κάτι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, πολύ καλές οι αλλαγές. Συμφωνώ σε όλες. Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι θα πρέπει οι αγγελίες να είναι για μεταχειρισμένα και μόνο προιόντα και να μην γίνεται εμπόριο. Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που πουλάνε συνέχεια καινούρια σφραγισμένα, χωρίς απόδειξη αγοράς. Που τα βρίσκουν; Είναι κλεμένα; Είναι αγορασμένα με τιμολόγιο και τα πουλάνε και παίρνουν πίσω το Φ.Π.Α.; Αυτά κατά την γνώμη μου θα πρέπει να σταματήσουν όσο και να μας χαλάει όλους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον σαν εμένα που στην αγγελία έχω πολλά αντικείμενα πως θα μπορώ να πάρω κριτική αν πουλήσω πχ μόνο ένα απτα δέκα;

 

Αν πατήσω "ολοκλήρωση" θα κλειδώσει η αγγελία έτσι δεν είναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...