Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα: Αγγελίες


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρονια πολλα σε ολους..

Ξερω η δουλεια που ριχνεται και εχετε ριξει για την αναβαθμιση ειναι τεραστια αλλα νομιζω θα χαιροτανε πολυς κοσμος αν ξανα λειτουργουσε το app...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...) υποχρεωτική αναγραφή τιμής του προϊόντος (...)

 

Πολύ καλό, το είχα ζητησει κι εγώ κάποτε. Όμως θα πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα διαχωρισμού γι αντικείμενα που χαρίζονται, προσωπικά έχω χαρίσει διάφορα κατά καιρούς και θα ήθελα να μπορώ να συνεχίσω.

 

Επιλέον να διεκρινιστεί αν θα μπορούν πια υπό τις νέες συνθήκες να αναρτηθούν αγγελίες πολλών αντικειμένων κι αν συνεχίζει το όριο 2/βδομάδα. Δε με αφορά τόσο αλλά περιεργώ για την απάντηση. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προαιρετικη η περιοχη ;;

Πράγματι, έπρεπε να ήταν υποχρεωτική...

Όλα καλά και μου αρέσουν, αυτό το 2/εβδομάδα θα παραμείνει;

Για να μην αναφέρουν τπτ, λογικά ναι...

Χρονια πολλα σε ολους..

Ξερω η δουλεια που ριχνεται και εχετε ριξει για την αναβαθμιση ειναι τεραστια αλλα νομιζω θα χαιροτανε πολυς κοσμος αν ξανα λειτουργουσε το app...

Από τη στιγμή που η mobile version θα είναι "full feature" σαν να είσαι σε desktop, ποιος ο λόγος να δώσουν λεφτά σε dev για να φτιάξει app?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε με το καλο αλλα η μας περιοριζει ολους να εχουμε ενα και μοναδικο αντικειμενο στην αγγελια μας η δεν ξερω πως θα το καταφερουν με το κλειδωμα οταν εχεις περισσοτερα πραγματα απο ενα στην αγγελια σου.

 

Τωρα για τις αξιολογησεις που δεν μπορουσαμε να βαλουμε επειδη ο αλλος μας εστησε στο ραντεβου κλπ κλπ θα μπορουσε να υπαρχει η δυνατοτητα να βαζουμε τον διαχειριστη (που κανονικα θα επρεπε να υπαρχει στις αγγελιες) στα pm μας και να καταλαβει ποια μερια φταιει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, έπρεπε να ήταν υποχρεωτική...

 

Για να μην αναφέρουν τπτ, λογικά ναι...

 

Από τη στιγμή που η mobile version θα είναι "full feature" σαν να είσαι σε desktop, ποιος ο λόγος να δώσουν λεφτά σε dev για να φτιάξει app?

 

Εγω στο κινητο δεν μπορω κανενα site σε mobile εκδοση και εβαζα το desktop by default στο Firefox και τωρα που δεν υπαρχει το κανω με εντολη στο about:config

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετικες ανανεωσεις ολες οι αναφερομενες. Θα μπορουσατε να προσθεσετε αλλη μια εν τουτοις, που αφορα τον μεγιστο αριθμο αγγελιων ανα βδομαδα (2). Θα μπορουσε αυτος ο αριθμος να γινει 4 ή και 5 αγγελιες μαξιμουμ την εβδομαδα.

Γιατι το εν λογω συστημα ειναι περιοριστικο.

Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά πολυ καλη η αναβάθμιση, στο μονο που εχω αντίρρηση ειναι η ακριβής τοποθεσία και μονο για λόγους ασφαλείας στην εποχη μας, ας ειναι πιο γενική οχι ακριβές σημείο, γνωμη μου ειναι δεν ξερω αν συμφωνείτε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά πολυ καλη η αναβάθμιση, στο μονο που εχω αντίρρηση ειναι η ακριβής τοποθεσία και μονο για λόγους ασφαλείας στην εποχη μας, ας ειναι πιο γενική οχι ακριβές σημείο, γνωμη μου ειναι δεν ξερω αν συμφωνείτε.

Αρκετα πραγματα που πουλαμε θελουν μπριζα για να δουλεψουν οποτε εγω επιμενω να ερθει ο αλλος σπιτι μου αλλα ειμαι και 110 κιλα οποτε δεν φοβαμαι και οταν ημουν 70 κιλα παλι δεν......

 

Μην παρετε Κρητικια θα σας κανει βοδια σαν εμενα συν οτι ειναι κουνελες εγω περιμενω το τριτο. :shock:  :lol: :P

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπράβο παιδιά πολυ καλη η αναβάθμιση, στο μονο που εχω αντίρρηση ειναι η ακριβής τοποθεσία και μονο για λόγους ασφαλείας στην εποχη μας, ας ειναι πιο γενική οχι ακριβές σημείο, γνωμη μου ειναι δεν ξερω αν συμφωνείτε.

Που γράφει για ακριβή τοποθεσία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά πολυ καλη η αναβάθμιση, στο μονο που εχω αντίρρηση ειναι η ακριβής τοποθεσία και μονο για λόγους ασφαλείας στην εποχη μας, ας ειναι πιο γενική οχι ακριβές σημείο, γνωμη μου ειναι δεν ξερω αν συμφωνείτε.

Παράλληλα, μετά από λαϊκή απαίτηση ενσωματώνεται και η προαιρετική δυνατότητα αναγραφής τοποθεσίας. Στο μέλλον η λειτουργία θα επεκταθεί και η συγκεκριμένη πληροφορία θα αξιοποιηθεί ώστε να προστεθεί δυνατότητα γεωγραφικής αναζήτησης αγγελιών. Μέσα από το προφίλ του ο χρήστης μπορεί να δηλώσει μία και μόνο φορά την τοποθεσία που βρίσκεται, εισάγοντας είτε απλά έναν Τ.Κ, είτε το όνομα μιας περιοχής ή και ενός δρόμου, ώστε σε κάθε αγγελία του και σε εμφανές σημείο να εμφανίζεται αυτόματα το σχετικό μέρος του χάρτη από το Google Maps.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν καλή χρονιά σε όλους!

Αν κάποιος έχει παραπάνω από ένα είδος προς πώληση τι γίνεται;; Μέχρι να πουληθεί και το τελευταίο δεν μπορεί να ολοκληρωθεί;; Άρα όχι αξιολογησεις;; Κάποιο λάθος βλέπω εδώ φιλε hal9000. Εκτός αν έχω καταλάβει κάτι λάθος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...