Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα και μεγιες το νεο look.
μερικές παρατηρήσεις.. είναι τρομερά άσπρα όλα και πραγματικά σου βγάζει τα μάτια. Επίσης είναι όλα τεράστια, καταλαβαίνω ότι σε οθόνες με αναλύσεις μεγαλύτερες του 1080p θα είναι άψογο αλλά για μικρότερες αναλυσεις είναι τεράστια όλα. 

και τέλος στην κεντρική σελίδα είναι όλα λίγο μπάχαλο και χωρίς καλή λογική στο design. other news, activity stream, trending είναι πολύ στενά με αποτέλεσμα να μην είναι ούτε όμορφα ούτε λειτουργικά, το other news θα έπρεπε να είναι στο ίδιο μέγεθος με τα news απο πάνω να υπάρχει μια συμμετρία.

αυτά από μένα, καλή χρονιά σε όλους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλη χρονια και απο μενα. μου κανουν εντυπωση τα τοσα σχολια περι της νεας εμφανισεως. να θυμισω οτι λογω περιεχομενου βρισκομαστε ολοι στο insomnia.gr και οχι για την "ομορφια" του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά όμορφο το νέο site, μπράβο στους δημιουργούς.
Και ένα εύσημο παραπάνω καθώς ξέρω από πρώτο χέρι τις παραξενιές της IPB σχεδιάζοντας το δίπλα φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους και καλή αρχή στο νέο site!

Πιστεύω σιγά σιγά θα διορθωθούν τα όποια θεματάκια... Προς το παρών νομίζω πρέπει να διορθωθεί η ασπρίλα κυρίως στο mobile site, να μην φαίνονται όλα τα ποστ τόσο τεράστια (από iphone 7 που μπήκα δυστυχώς δεν με βολεύει καθόλου όπως φαίνονται..) και κάτι πιο μικρά πραγματάκια όπως να μπορούσες να απαντήσεις κατευθείαν κάτω από το τελευταίο ποστ για να μην σκρόλαρεις προς τα πάνω ή όταν πατάς να διαβάσεις την επόμενη σελίδα των ποστ να μην χρειάζεται κάθε φοράς να περνάς γρήγορα το άρθρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...