Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά σε όλους και μπράβο για τον χρόνο που αφιερώσατε για την ανανέωση του site. Το νέο logo είναι φοβερό, αλλά αυτό το πράγμα με τις διαστάσεις που είναι τεράστιες σε όλα (από posts μέχρι banners κτλ) πραγματικά δεν βολεύει καθόλου, ειδικά στον υπολογιστή. Επίσης, επειδή όλα είναι άσπρα-ανοιχτό γκρι, είναι δυσδιάκριτα τα περισσότερα components της σελίδας, και δυσκολεύεται η περιήγηση (σε συνδυασμό με τις μεγάλες διαστάσεις). Αλλά πιστεύω θα διορθωθούν αυτά, εφόσον παρατηρούνται και από άλλους χρήστες. Η αλλαγή πάντως είναι ευπρόσδεκτη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για εμένα ηταν καλύτερα το πριν απο το νεο insomnia , πατας να δεις μια αγγελία και σου βγάζει σφάλμα.

Μετα πρέπει να πας στην τελευταία σελίδα να δεις τις νέες αγγελίες. 

Εκτος εαν κανω κατι λαθος.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@Ar_DiMiS Νομίζω τέλος οι εφαρμογές σε όλες τις mobile platforms. Από την στιγμή που η mobile version του site είναι fully functional κι όχι κομμένη όπως πριν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδιά με την γκρίνια χρονιάρα μέρα ακόμα beta είναι το site, το λένε κιόλας, υπομονή και όλα θα γίνουν σιγά σιγά... Μέχρι τότε πείτε καμιά καλή κουβέντα! Καλή χρονιά να έχουμε, με υγεία και καλή επιτυχία στο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα προσωρινά ένα CSS για όσους δεν μπορούν να περιμένουν μέχρι να διορθωθεί κάπως η υπερβολική ασπρίλα στο forum.

 

Εγκαταστήστε το Userstyles

Εγκαταστήστε το style

 

Αν μου έχει ξεφύγει κάτι ενημερώστε με να το διορθώσω B)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome back...ανάμικτα συναισθήματα για το νέο site... σερφάρω μέσω κινητού... πολύ ασπριλα... μεγάλα γράμματα.... το δάκτυλο δουλεύει πολύ περισσότερο για να βλέπεις τα post... το παλιό έδειχνε πιο μαζεμένο... Είναι η αρχή βέβαια... πιστεύω να στρώσουν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα εδω Ελλαδα η παπατζα περι webdesign δινει και παιρνει. Προγραμματιστες που νομιζουν οτι ειναι designers και designers που νομιζουν οτι κανουν UX. Παιζει κ η λογικη παντα οτι με 500 ευρω 1 χιλιαρικακι θα γινει δουλιτσα.
Ελπιζω να το εκανε καποιος φιλος σας και οχι να πληρωσατε γιαυτο το αισχος :P Τωρα το τι εχει λαθος, εαν δε το βλεπει κανεις απο οσους εδωσαν το οκ, παω πασσο. Δεν ειναι δουλεια σας, ειναι δουλεια αυτων που ανελαβαν να σας το κανουν.
Και ειμαι σιγουρος οτι προσπαθησαν να σας πεισουν οτι το παλιο λογοτυπο ειναι oldschool (που ειναι), αλλα αυτο που σας εκαναν ειναι χειροτερο. Δε το εκανε γραφιστας βασικα, ξεκαθαρα.
Θα μπορουσα απλα να πω "με γεια καλη χρονια", προτιμω να ειμαι ειλικρινης ομως :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...