Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Κάτσε να σταματήσει να postαρει ο poulinos στις συνδέσεις/δίκτυα/routers και θα πέσει μαύρο δάκρυ. Σίγουρα δεν είναι ο μόνος που γνωρίζει και βοηθάει, αλλά στο βαθμό που το κάνει έχει "καταντήσει" unofficial tech support των ISPs μέσω του forum. Είναι "no lifer" post hunter κι αυτός...

Μα και συ μου βρήκες για παράδειγμα το παιδί μάλαμα. Για τους άλλους λέει τους μπλαμπλακιδες και τους παρόντες στα θέματα της τρολοπαρασκευης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, aris1986 said:

Μα και συ μου βρήκες για παράδειγμα το παιδί μάλαμα. Για τους άλλους λέει τους μπλαμπλακιδες και τους παρόντες στα θέματα της τρολοπαρασκευης!

Τα posts του Μπλα Μπλα δεν μετράνε στον counter όμως. :P (friendly assist) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά λίγο ψυχραιμία δεν είναι και το πιο εύκολο να μεταφέρεις όλον αυτό τον όγκο από την μια μέρα στην άλλη χωρίς καμία μέρα down και να είναι όλα εντάξει κάντε υπομονή μπορεί να πάρει και χρόνο αλλά το αποτέλεσμα είναι σαφώς καλύτερο από το παλιό.... 

αρκετά μπροστά .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον messenger υπαρχει η επιλογη:

sortBy=mt_last_post_time

υπαρχει περιπτωση να την βαλουμε καπως στο followed content (περιεχομενο που ακολουθουμε);

ή εναλλακτικα ποτε θα φτιαχτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, QuitLife είπε

Αλλο ειπαμε και οχι αυτο που λες. Μιλαγαμε για την "ζημια" και καποιος εγραψε οτι αν εχεις λιγα post, δεν χαθηκε και ο κοσμος. Δλδ καποιοι με λιγα post πρεπει να μην λενε και πολλα, και αν φυγουν ... στο καλο να πανε. Αυτο συζηταμε. Μην τα μπερδευουμε ολα μαζι.

Απανταω πιο πολυ για να τα βλεπει ο Alvin11 που ειπε οτι ετσι οπως εγινε το φορουμ θα φυγει και του απαντησαν οτι με 12posts τον χρονο δεν εγινε και τιποτα για το Forum, Υστερα τον προσεβαλε μιλωντας για το ποιον του κτλπ...Το προβλημα μου δηλαδη ειναι οτι ναι μεν αυτοι που λιωνουν εδω μεσα βοηθανε τοσο κοσμο αλλα τα ακουνε και απο πανω απο καποιον ΑΚΥΡΟ με 12post/year που τον νοιαζει μονο η παρτη του και το μπλα μπλα. Τοσο απλο...Αυτος ανεφερε οτι θα φυγει οπως εγινε το φορουμ και πηρε την απαντηση που επρεπε.Ας μας αδειασει την γωνια,οντως δεν εγινε κατι. Ενω αν φυγουν ανθρωποι που συνεισφερουν στο φορουμ το προβλημα θα ειναι σαφως μεγαλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Τα posts του Μπλα Μπλα δεν μετράνε στον counter όμως. :P (friendly assist) 

Σωστο μετράνε όμως στις ειδήσεις/νέα και εκεί το μετέτρεψαν σε flame wars επηρεασμένοι από το μπλαμπλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Απανταω πιο πολυ για να τα βλεπει ο Alvin11 που ειπε οτι ετσι οπως εγινε το φορουμ θα φυγει και του απαντησαν οτι με 12posts τον χρονο δεν εγινε και τιποτα για το Forum, Υστερα τον προσεβαλε μιλωντας για το ποιον του κτλπ...Το προβλημα μου δηλαδη ειναι οτι ναι μεν αυτοι που λιωνουν εδω μεσα βοηθανε τοσο κοσμο αλλα τα ακουνε και απο πανω απο καποιον ΑΚΥΡΟ με 12post/year που τον νοιαζει μονο η παρτη του και το μπλα μπλα. Τοσο απλο...Αυτος ανεφερε οτι θα φυγει οπως εγινε το φορουμ και πηρε την απαντηση που επρεπε.Ας μας αδειασει την γωνια,οντως δεν εγινε κατι. Ενω αν φυγουν ανθρωποι που συνεισφερουν στο φορουμ το προβλημα θα ειναι σαφως μεγαλυτερο.

O kirileman πηρε πισω τον ιδιο σεβασμο που μου εδειξε φιλε. Τοσο απλο. Καλο θα ηταν να διαβαζεις λιγο τι γινεται και ποιος προσβαλει ποιον με το τι λεει, και εκ των υστερων να παιρνεις θεση υπερασπισης και να προσβαλεις (αν πιστευεις πως θιχτηκες και βαζεις τον εαυτο σου μεσα σαν postcount hunter). Εκτος και αν θεωρεις πως λογο και αποψη εχουν μονο οσοι συστηματικα προσφερουν (κατα την δικια σου αποψη) στο φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, alvin11 είπε

Φιλε δεν ειναι ολοι postcount hunters εδω μεσα, υπαρχει και κοσμος που μπαινει απλα για να διαβασει και να ενημερωθει, αλλα μαλλον δεν εχει καμια σημασια για εσας. Αμεσα προσβαλεις ενα μεγαλο μερος μελων εδω μεσα που δεν εχουν μεγαλη συμμετοχη σε posts, οποτε αυτο λεει πολλα για το ποιον σου. Τετοιες απαντησεις τις διαβαζα και στο thelab και αλλου, και πιστεψε με αδερφε, διωχνουν κοσμο απο μονες τους. Το αντικτυπο της ζημιας στο φορουμ δυστυχως θα το δεις μπροστα σου.

Είπες ότι όπου να 'ναι το φόρουμ θα κλείσει, επειδή θα αποχωρήσουν μέλη. Σου απάντησα ότι αν αποχωρήσουν μέλη που δε συμμετέχουν ενεργά (όπως εσύ που δεν γράφεις, απλώς πουλάς), μικρό το κακό. Φόρουμ σημαίνει συζήτηση. Συζήτηση με μέλη που "μπαίνουν απλά να διαβάσουν και να ενημερωθούν" δεν νοείται.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alvin11 είπε

O kirileman πηρε πισω τον ιδιο σεβασμο που μου εδειξε φιλε. Τοσο απλο. Καλο θα ηταν να διαβαζεις λιγο τι γινεται και ποιος προσβαλει ποιον με το τι λεει, και εκ των υστερων να παιρνεις θεση υπερασπισης και να προσβαλεις (αν πιστευεις πως θιχτηκες και βαζεις τον εαυτο σου μεσα σαν postcount hunter). Εκτος και αν θεωρεις πως λογο και αποψη εχουν μονο οσοι συστηματικα προσφερουν (κατα την δικια σου αποψη) στο φορουμ.

ουτε εγραψε κατι για το ποιον σου οπως εσυ ουτε σε προσεβαλε,την αληθεια ειπε.Δεν συμμετεχεις ενεργα στο φορουμ και δεν εχει κανεις προβλημα με αυτο.Αλλα δεν μπορεις να την λες σε αυτους που συμμετεχουν. Φυσικα και ειναι θεση υπερασπισης γιατι κακως η καλως εχω βοηθηθει και εγω πολλες φορες απο ανθρωπους τετοιους και θελω να ελπιζω οτι εχω βοηθησεις κιολας. Και εννοειται οτι ολοι εχουν λογο και αποψη για αυτο εχουμε δημοκρατια για αυτο εχουμε ανωνυμια για να συμμετεχουν ολοι ανεξαρτητου. Ομως δεν σημαινει οτι η γνωμη του καθενος εχει την ιδια βαρυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, Έλεος said:

Άψογο το Dark Theme.

Να το βάλετε Default.

Εγώ επέστρεψα στο λευκό. Δεν μου άρεσε καθόλου το dark...

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Εγώ επέστρεψα στο λευκό. Δεν μου άρεσε καθόλου το dark...

Έτσι όπως το είδα απλά μπήκε ένα μαύρο φόντο από πίσω χωρίς να αλλάξει τίποτα στα posts. Δεν το λες και theme :P

Περίμενα κάτι σε στυλ imgur, αυτό είναι πραγματικό dark theme. Ελπίζω έστω να διορθωθεί και να γίνει μια πιο προσεκτική δουλειά όταν υπάρξει η ευκαιρία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...