Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα ευχρηστίας με τις αγγελίες


mader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη χρονια σε ολους, με υγεια! Με 'γεια το νεο site!

Επιτελους ξανα online  αλλα.... παρα πολυ δύσχρηστο και ειδικά στις αγγελιες.... (τουλαχιστον προς το παρον)

1. Δεν λειτουργεί καλα η αναζήτηση αγγελιων, χάνει η μανα το παιδι....
2. Δεν υπαρχει προβολη αγγελιων ανα "Ζητηση" ή ανα " Πωληση"     εμφανίζονται ολες μαζι tutti frutti !!
3. πολύ "βαρύ" interface που θυμίζει χρυσές αγγελίες με τεράστια fonts

μηπως ψήνεστε για κανα rollback???  :P

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβάζω διάφορα posts που προτείνουν "rollback".Η απορία είναι, τη μπαλεύετε?

Θα πάνε στράφι οι 40 ώρες downtime (και δουλειάς) για να τις ξαναφάμε πάλι στη μάπα όταν θα "είναι έτοιμο"?

Το site/forum είναι ακόμα "work in progress", υπομονή θα φτιαχτεί.

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 9
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μιλαμε  για τις αγγελιες , καλο θα ηταν ενα script που "πεταγε" οσες αγγελιες ειναι με την σήμανση Snap1.png σε ενα αλλο section πχ "Ολοκληρωμενες Αγγελιες"

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μισοί έμαθαν το insomnia από τις αγγελίες, είτε ζητούσαν κάτι, είτε αναρτιόνταν για πρώτη φορά που μπορούν να πουλήσουν

το κινητό τους τηλέφωνο. Νομίζω πως θα έπρεπε να δοθεί πολύ μεγαλύτερη βαρύτητα στις αγγελίες. Εμένα προσωπικά μου άρεζε

απλά και μόνο να κοιτάω τις αγγελίες για τυχών προσφορές. Τώρα το μόνο που σε αφήνει είναι το συγκεκριμένο που αναζητάς και όχι γενικά 

και αόριστα. Τα περί προβολής, εννοείτε ότι δεν παλεύονται.

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επισης δεν υπαρχει η επιλογη για να κανεις νεα καταχωρηση παλιας αγγελιας

Επεξ/σία από overpower
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και γώ χάθηκε η ανάρτηση όλων των κατηγοριών αγγελιών που εμ,φάνιζε όλες τις αγγελιες ανεξατήτου κατηγορίας απλά χρονολογικά!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρω περιτη την πληροφορια που γραφει στις αγγελιες "απενεργοποιση σε ΧΧ μερες ΧΧ μηνες"
Μινιμαλ ειπαμε.

Επεξ/σία από orck
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, villasg είπε

Κατω απο τις εικονες

Snap4.png

Δεν βρισκω πως. Εχει επιλογη να αλλαξει απο πωληση σε ζητηση και αντιστροφα, και να την επεξεργαστεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά καλή χρονιά κατ' αρχή σε όλους!  Αυτό το'γραψα και κάπου αλλού, αλλά δεν ξέρω που, σε μάλλον άσχετο θέμα θα ήταν.... Για να μη παρεξηγηθώ, δεν ξέρω αυτή τη στιγμή ούτε σε ποιά ερώτηση "απαντάω"!  Νοιώθω περίπου σαν την γιαγιά μου που της χαρίσανε tablet και το πέρασε για σουβέρ ...  Μπορώ πάντως να σας πώ,  πως να βρείτε τις αγγελίες, αν κανείς ενδιαφέρεται και τις ψάχνει ακόμη.  (Κι αυτο κατα τύχη το βρήκα, κάνοντας edit το address bar με το χέρι).  Ναί, δεν έχω διδακτορικό πληροφορικής, αν και νοιώθω τώρα ότι μάλλον το χρειάζομαι...  Παραδέχομαι πάντως ότι το να λύνεις sudoku ή να  βρίσκεις bitcoin με χαρτί και μολύβι είναι κάπως πιό δύσκολο από την πλοήγηση στο νέο site!  Δεν πειράζει, όταν το καταφέρουμε θα έχουμε γίνει ξεφτέρια, θα μας ζητάει η  Γοογλε με κανα 10k -ρικο το μήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

13 ώρες πριν, ThReSh είπε

Διαβάζω διάφορα posts που προτείνουν "rollback".Η απορία είναι, τη μπαλεύετε?

Θα πάνε στράφι οι 40 ώρες downtime (και δουλειάς) για να τις ξαναφάμε πάλι στη μάπα όταν θα "είναι έτοιμο"?

Το site/forum είναι ακόμα "work in progress", υπομονή θα φτιαχτεί.

Αν όχι roll back τουλάχιστον κάντε τις αγγελίες όπως ήταν σε λειτουργικότητα. 40 ώρες δουλειάς δεν είναι κρίμα να αποδίδουν χειρότερα από πριν;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, villasg είπε

Μια και μιλαμε  για τις αγγελιες , καλο θα ηταν ενα script που "πεταγε" οσες αγγελιες ειναι με την σήμανση Snap1.png σε ενα αλλο section πχ "Ολοκληρωμενες Αγγελιες"

σωστος! θα ηταν πολυ χρήσιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σωστα ολα οσα λετε παιδια. Ειναι ενα ολοκαινουργιο περιβάλλον και σιγουρα θελει βελτιώσεις και εξοικείωση!

 

Μεχρι στιγμης θα ηταν ωραιο εαν:

  1. Πιο minimal και φιλικο περιβαλον για τις αγγελιες με μικροτερα fonts  χωρις  μεγαλα  κενα
  2. Κατηγοριοποίηση ανα "Ζήτηση" και "πώληση"
  3. Δεν εμφανίζονται οι αξιολογήσεις κατω απο τη καθε αγγελία
  4. Στο section "συνολικές αξιολογήσεις μελους" θα ηταν ωραιο ενα πιο μαζεμένο περιβάλλον ωστε να βλεπεις περισσότερα σε μια μονο σελίδα
  5. Το συστημα αξιολογήσεων πωλητών στις αγγελιες τους δεν ειναι καταλληλο, μιας και ενας "κακός" πωλητής μπορει να μην ορισει σαν αγοραστή εναν "παραπονεμένο" πελάτη του με σκοπο να αποφύγει την αρνητική αξιολόγηση. :S
  6. Μηπως να βελτιωνόταν και λιγο η αναζήτηση αγγελιών με επιλογές οπως "ταξινόμηση ανα τιμη" ?  θα ηταν πολυ χρήσιμο!

και τελος, προσοχη στα login σας. Το site δεν χρησιμοποιεί προς το παρον SSL. καποιος θα μπορουσε να "βρει" τον κωδικό σας εαν συνδεθειτε

απο καποιο public wifi, free hotspot κτλ.

Ειμαι σιγουρος πως οι Admins εχουν πολυ μεγαλύτερα προβλήματα και προσπαθούν για το καλύτερο...

Επεξ/σία από mader
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο να υπαρχει και στην αναζητηση γιατι ειναι σπαστικο να ψαχνω κατι και να μου βγαζει αγγελεις που εχουν ληξει λογω παροδο του χρονου.

Θα μπορουσε να ειναι και ποιο εξελιγμενη η αναζητηση στις αγγελιες παραδειγμα να κανω αναζητηση "Sony" αλλα να μπορω να κανω πχ στα φωτογραφικα σε περιπτωση που ψαχνω κατι που εχει σχεση με φωτογραφικα και οχι να μου βγαζει απο κινητα Sony μεχρι laptops

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...