Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα ευχρηστίας με τις αγγελίες


mader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

19 ώρες πριν, hakunamatata είπε

παιδια καλησπερα, θελω  να αφησω μια αξιολογιση? το κουμπι υπαρχει και εγω στραβωθηκα, η περιμενουμε να φτιαχτει ?

εγω παντως δεν το εχω βρει ακομα εδω και 4 μέρες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mader είπε

εγω παντως δεν το εχω βρει ακομα εδω και 4 μέρες!!!

Μόνο όταν ολοκληρωθεί η αγγελία ανοίγει η δυνατότητα αξιολογήσεις εφόσον δηλώσει ο πωλητής το όνομα του αγοραστή μόνο  αυτή η δυο μπορούν να κάνουν αξιολόγηση σε μια αγγελία.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα υπάρχει η δυνατότητα να δούμε όλες τις αγγελίες σε μια κατηγορία όπως στα κινητά χωρίς να πρέπει να μπούμε σε κάθε κατασκευαστή; η εγώ δεν το βλέπω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/1/2018 στις 9:11 ΠΜ, Federacion είπε

Αν όχι roll back τουλάχιστον κάντε τις αγγελίες όπως ήταν σε λειτουργικότητα. 40 ώρες δουλειάς δεν είναι κρίμα να αποδίδουν χειρότερα από πριν;

Συμφωνώ απόλυτα. Έχει γίνει δύσχρηστο και κουραστικό

20 ώρες πριν, hakunamatata είπε

παιδια καλησπερα, θελω  να αφησω μια αξιολογιση? το κουμπι υπαρχει και εγω στραβωθηκα, η περιμενουμε να φτιαχτει ?

Δεν μπορείς να κάνεις αξιολόγηση αν ο πωλητής δεν πατήσει ολοκλήρωση αγγελίας και δεν σε ορίσει ως αγοραστή. Δυστυχώς ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ μέχρι και σήμερα iPhone κατηγορία δεν είδα, πατάω όλες τι μάρκες, τίποτα, μόνο στην αναζήτηση και αν πετύχει καμία στο χύμα και μπεις στο αντίστοιχο θρέντ 

 

και ναι υπάρχει ΜΟΝΗ της 

ρε παιδιά ήμαρτον 

Επεξ/σία από stevchrly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2018 στις 3:32 ΜΜ, GeorgeSmirlis είπε

Πως στο καλό κανουμε ανανέωση (νέα καταχώρηση) παλιάς αγγελίας μας; Τι γίνεται; Στο προηγούμενο κάθε 7 μέρες πατούσες το κουμπάκι και γινόταν ανανέωση.

Έχουν προσθέσει την νέα υποβολή σήμερα αλλά πάλι εμφανίζεται πρόβλημα γιατί δεν βλέπεις πουθενά την αγγελία δημοσιευμένη. Αναμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Saramo είπε

 

Δεν μπορείς να κάνεις αξιολόγηση αν ο πωλητής δεν πατήσει ολοκλήρωση αγγελίας και δεν σε ορίσει ως αγοραστή. Δυστυχώς ...

Αν η συνναλαγη που καναμε με τον πωλητη δεν ηταν καθος πρεπει τι γινετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Saramo είπε

Δυστυχώς φίλε μου. Προφανώς δεν θα σε ορίσει αγοραστή για να γλιτώσει την αρνητική αξιολόγηση. 

αντε καλα ,καλο Σαββατοκυριακο  (οτι να ναι) ,δηλαδη αντι να προφυλασσετε  ο αγοραστης γινετε το αντιθετο ,απο εδω και περα αρνητικη δεν βλεπω να εχει κανεις 

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, arma1 είπε

αντε καλα ,καλο Σαββατοκυριακο  (οτι να ναι) ,δηλαδη αντι να προφυλασσετε  ο αγοραστης γινετε το αντιθετο ,απο εδω και περα αρνητικη δεν βλεπω να εχει κανεις 

Έχεις δίκιο. Και να ήταν το μόνο θέμα !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω χαλια... Εγκεφαλικό θα με πιασει!

Ελπιζω να τα διορθώσουν σύντομα ολα αυτα γτ μας βλέπω αποκλειστικά σε e-bay και Amazon.

και αυτο το θεμα με το SSL ειναι μεγαλο ρισκο. ειδικά για μενα που μπαίνω απο public hotspot...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν γίνεται να το κάνετε να δείχνει τις αγγελίες όπως στο παλιό , δηλαδή μια μικρή φωτογραφία στα αριστερά και ο τίτλος

στα δεξιά για να χωράνε περισσότερες ανά σελίδα έτσι είναι λίγο δύσχρηστο κατά τη γνώμη μου.

Αυτά τα τετραγωνάκια αγγελιών είναι τεράστια και δεν βολεύουν τόσο...

Επίσης να μην εμφανίζει στην κεντρικη η στο search, τις ολοκληρωμένες/απενεργοποιημένες , δεν υπάρχει λόγος να τις βλέπουμε.

Ξεχωριστα αν γινεται ζητηση / πωληση.

Ευχαριστω και sorry αν καποια απο αυτα τα εχουν πει και αλλοι απλα τα υπενθυμιζω.

 

Επεξ/σία από hammerd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...